Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szal macicy

właśnie zgoliłam cipke na zero :D

Polecane posty

Gość szal macicy

heehehe,a wy sobie tez zgolilyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest kszysz?
a rodzice o tym wiedzą? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czesław w
pochwal sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ernest z krzywym chooojem
dawaj foto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szal macicy
kurde ja mam 24 lata :P nie musze rodzicom mowic :P ja wole miec cipke bez wlosow,te wlochy sa okropne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest kszysz?
znaczy się, że masz tajemnice przed rodzicami? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale co pierwszy raz
ze tak sie cieszysz? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szal macicy
nie! ostatnio sie zapuscilam po prostu :P lenistwo gora :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szal macicy
hehehhe faceci chyba wola takie na zero zgolone,przynajmniej zaden nie narzekal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tam lubię zarośnięte,nieogolone jakoś słabo mnie podniecają.Powiem ci że jednak większość facetów woli owłosione.Narzekał żaden ci nie będzie bo lepiej taka cipka niż żadna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szal macicy
hmmm wiesz jak jade golarka to nie chce mi sie wymyslac jakis paseczkow,bo bym musiala troche kombinowac :P a masz faceta?? co jemu bardziej sie podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szal macicy
kurde ale te klaki sa obleśne :D jak facetom moze to sie podobac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xavery
Większość facetów woli owłosione? Bzdura jakaś. Ja uwielbiam jak moja kobieta zostawia sobie jedynie cieniutki paseczek, a resztę goli na zero. Wtedy można lizać bez strachu że jakiś kłak w zębie zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szal macicy
hehhehe wiedzialam,ze faceci wola ewntualnie na zero lub paseczek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xavery-Widocznie jesteś w tej mniejszośći Autorko jest wiele topików w tym temacie i wychodzi że większość woli włosy bo kojarzą sie z kobietą a nie z dzieckiem.A czemu mnie włosy podniecają? Tego już nie wiem,po prostu uwielbiam tam włoski.Bardzo mnie to kreci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szal macicy
bez włosów jakoś bardziej higienicznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xavery
Kolego, a jak często miałeś okazję lizać takie owłosione cipki? Powielasz jakieś bzdurne stereotypy, że jak kobieta jest wygolona to wygląda jak dziecko. Skoro ja wiem, że moja kobieta ma 25 lat i znam ją na tyle, że wiem, że jest dojrzałą osobą, to nawet jak sobie wygoli na zero, to nie potraktuję jej jak dziecka. Dla mnie kobieta, która zostawia tam chaszcze po prostu o siebie nie dba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szal macicy-Pewnie bardziej higienicznie ale kto przy seksie zwraca uwagę na higienę:p.Idąc tym myśleniem to minetka też jest bardzo nie higieniczna i nie należy jej robić,tak samo loda.Kto przy pożądaniu zastanawia się nad higieną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli chodzi o mnie to tak mam faceta;)) i wlasnie najbardziej mu sie podoba paseczek na szparka a reszta na zero;)kiedys trojkacik sobie robilam ale stwierdzilam ze paseczek latwiej;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xavery-Nie baw się w faszysty,ze jak tobie się podoba to powinno się wszystkim podobać.Skoro ci się taka cipka podoba to ok,twoja sprawa i twojej kobiety.Ja swoja namawia bym do zapuszczania włosów.Nie moja wina że ogolone cipki kojarzą mi się z dziewczynką a zarośnięte mnie bardzo podniecają,po prostu tak mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faciooo
Strzał - to ty jesteś w mniejszości. Nie znam faceta, który lubi zarośnięte cipki. Ci co lubią to fetyszyści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facioo poczytaj topiki na kafe.Zarost na cipce jest czymś normalnym i każda kobieta go posiada ,nie wiedzę i fetyszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faciooo
Pewnie, każda posiada zarost. Ale idąc tym tokiem myślenia, to kobiety nie powinny golić np. pach czy nóg. Wtedy byłoby może naturalnie, ale czy seksownie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szal macicy
no jak cipka lub fiutek sa umyte to czemu myslisz o tym jako o czyms nie higienicznym? ja mam takie odczucie,ze cipka jest jakby niedomyta przez ten gąszcz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój facet uwielbia jak jestem wygolona i poprzedni też tak lubił. Ja sama też lepiej się czuję gdy sobie wygolę cipkę. Generalnie z opowiadań czy to kolegów czy koleżanek wiem, że włosy na cipkach nie są przez facetów zbytnio pożądane. Oczywiście są tacy, którym się bujny zarost podoba, ale tak jak piszę, ja takich facetów nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faciooo-Akurat owłosione nogi czy włosy pod pachami mnie nie podniecają mimo że naturalne.Nie jestem w stanie ci powiedzieć czemu owłosiona cipka mnie podnieca,na szczęście jest dość dużo facetów którzy mają tak samo. szal macicy-Ja mam to samo uczucie z głową,też mam zawsze wrażenie że włosy mam brudne i dlatego strzygę je na 1 mm.Ale czy widziałaś żeby dziewczyny dla higieny miały takie fryzurki na głowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×