Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brakmisił1

Mąż mnie zle traktuje

Polecane posty

Gość brakmisił1

ostatnio posprzeczałam się z mężem, o głupotę...Wkurzyło mnie to że chrapał,przy oglądaniu filmu. Zwruciłam mu tylko uwagę że albo choćmy spać albo niech nie śpi bo mnie denerwuje taki traktorowaty odgłos przy filmie. On się wkurzył kazał mi wypierdal....ć, zrobiło mi się przykro potem usłyszałam że jestem szmatą i mam spierdala...., i że jest tyle kobiet na swiecie a on musiała wybrać mnie. Bylo mi cholernie przykro, tym bardziej dlatego że mało czasu razem spedzamy i ta sobota była pierwsza od czasu gdzie mogliśmy ją razem spędzic...Powiedziałam mu że nie zycze sobie takich wyzwisk, i że ma mnie przeprosić niestety on ma racje nie ja... PO prostu ręce opadaja czuje się okropnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dam sie nabrać
wpółczucia.... to jakaś patologia, żeby Cię nie zaczął bić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w dupie wieloryba frela
mnie bys tez w...la taka durna gadka debilko:-O facet we wlasnym domu sobie pochrapac nie moze:-O idz sie leczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brakmisił1
no i?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ja sobie jaaa
Oj nigdy bym na takie coś nie pozwoliła czekaj aż cię przeprosi wogóle jak on mógł tak do ciebie powiedzieć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brakmisił1
hallo wszystko ma granice, ja mu tylko zwróciłam uwage on się napuszył jak chomik, nie powinien tak powiedzieć bo ja z agrsją na niego nie wyjechałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jednak głupsza
To jestem w tym samym klubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet jak obudzisz człowieka w środku nocy to nie powinien ci takich tekstów rzucać. Przykre to, ja bym mojemu dała w twarz jakby mi coś takiego powiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mozna dzieciom podawac
TAK NA SERIO? ja bym ci przypierdolila z liscia jakbys mnie kurwa tak doprowadzala do szalu !!!!!! ja tez chrapie i jestem kobieta i powiem tobie tyle,ze ten typ tak ma: jak obudzisz to sie robi agresywny!!!! u mnie tak samo bylo,jak facet mnie obudzil bo chrapalam przy filmie to dostawalam kurwicy i puszczalam mu wiazanke...kurwa bym cie na zbity psyk wjebala z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brak słów....dla mnie to nie do pomyślenia, żeby jakikolwiek facet w ten sposób mnie potraktował. Może zastanów się, dlaczego sobie na to pozwala? Bądź bardziej asertywna i nie pozwól mu na takie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jednak głupsza
Mój nie miał na czole wytatuowane, że jest zwykłym psychopatą. Wyszło to dopiero po kilku latach. Potrafi nadal zwieść ludzi. Wielu się nabrało, ale tak wreszcie otwierają oczy. Choć taki ładny, hamerykański. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAK NA SERIO? ja bym ci przypie**olila z liscia jakbys mnie k**wa tak doprowadzala do szalu !!!!!! ja tez chrapie i jestem kobieta i powiem tobie tyle,ze ten typ tak ma: jak obudzisz to sie robi agresywny!!!! u mnie tak samo bylo,jak facet mnie obudzil bo chrapalam przy filmie to dostawalam k**wicy i puszczalam mu wiazanke...k**wa bym cie na zbity psyk wj**ala z domu. Eno polecam zakład psychiatryczny. Pokój bez klamek to jedyne wyjście dla takich jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brakmisił1
no ok skoro go to rozłościło to potem mógł przeprosić,,, nie jestem terrorystką i wcale nie skoczyłam na niego.Zrozumiałe jest dla mnie to że się zdenerwował ale czy musiała używać takich słów, a potem nawet nie powiedzieć że jest mu przykro i nie chciał by to tak zabrzmialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mozna dzieciom podawac
puknijcie sie lepiej w leb kurwa:-O facet spi sobie chrapie,odpoczywa a ta sie przypierdala:-O zakladu psychiatrycznego nie potzrebuje bo moj obecny partner daje MI SIE WYSPAC!!!!! pracuje po 12-15 godzin dziennie i jak chce spac to chce spac a nie zeby mi ktos kurwa sie dopierdalal ze chrapie. na oddzial psychiatryczny niech autorka idzie. takie durne baby jestescie a pozniej sie dziwicie jak facet was wyzwie a same zgrywacie niewinniatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brakmisił1
Ale tu debile na tej kafeterii, sama ić do psychiatryka bo widać że padlo ci coś na łeb... nie ma się taka na kim wyżyć i się do innych dowala....debilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mozna dzieciom podawac
"Zwruciłam mu tylko uwagę że albo choćmy spać albo niech nie śpi bo mnie denerwuje taki traktorowaty odgłos przy filmie." DOROSLEMU FACETOWI BEDZIESZ MOWIC KIEDY MA ISC SPAC? jak cie denerwuje chrapanie przy tv to zamieszkaj sama i nikt nie bedzie Tobie przeszkadzal. "albo niech nie spi"...taaa...bo Ty tak chcesz.. uszanuj najpierw faceta i jego potrzebe wypoczynku. zaden facet z taka baba nie wytrzyma:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brakmisił1
nic dziwnego że ci odwala skoro całymi dniami chlopa nie widzisz...brak seksu chyba i te sprawy no nie dziwie się na prawdę... WSPÓŁCZUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mozna dzieciom podawac
sama jestes debilka autoko, idz sie leczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mozna dzieciom podawac
mysllisz ze chlop to jedyny sens zycia? ja braku seksu nie mam,no chyba ty. ja tobie wspolczuje a najbardziej twojemu mezowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brakmisił1
jak ty poldziesz to ja pójde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mozna dzieciom podawac
nie ja nie musze sie leczyc, bo ja nad moim partnerem nie wisze i szanuje jego potrzebe wypoczynku. prosta sprawa. mam satysfakcje z tego kiedy on spi i jestem w stanie sama obejrzec film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahaaaaaaaaaaaa
do jak mozna dzieciom podawac mam satysfakcje z tego kiedy on spi i jestem w stanie sama obejrzec film no to fajnego musisz miec meza skoro wolisz jak on śpi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mozna dzieciom podawac
ales ty durna:-O prowadze z mezem firme, pracujemy od rana do nocy i jesli maz zasnie w sobote przy filmie, to jestem szczesliwa,ze sobie wypocznie kretynko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mozna dzieciom podawac
dlatego sobie nie zycze aby sie ktos do mnie przypierdalal kiedy zasne! chyba to proste nie? to sie nazywa SZACUNEK!!!! jesli chodzi o chrapanie to wywodzi u mnie z powodu choroby pluc i mnie szlag trafia jak ktos sie do tego przychrzania, bo ja za to nic nie moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to kaplica, przywal mu i będzie spokój, albo zastanów sie czy taki stan rzeczy ma dalej sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żaden facet nie ma prawa powiedzieć do żony takich słów tak samo na odwrót. O czym wy wogóle piszecie?? walnijcie się w głowe bo wam się coś poprzewracało. Facet ma prawo tak poniżać żone bo go obudziła??? Idźcie do tego psychiatryka to jedyna rada. Masakra z wami. Wmówiliście dziewczynie że to jej wina- paranoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tretere
Zmien meza.Nie pasujecie do siebie.Ciebie denerwuje ze sobie pospi na fotelu,on cie wyzywa.Zupelnie nie ma juz miedzy wami szacunku i milosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×