Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brakmisił1

Mąż mnie zle traktuje

Polecane posty

Gość KuraDomowaModelka
nie przejmuj się mam podobnie,do tego jeszcze zrobił się chamski do innych ludzi i muszę nieraz sie za niego wstydzić, moim zdaniem trzeba tym bydlakom jakos pokazac,że nie są pępkiem świata ! może wypad na jakiś podryw by był taki cham zazdrosny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cindyyz
wiecie co mnie sie wydaje, że nawet jak o obudziła to on nie powinien tak do niej mówić..to brzydki e ostre słowa...i to do żony no halo?o co chodzi? druga sprawa autorka tez powinna uszanować to, że on śpi mimo,, ze chrapie..widać był bardzo zmęczony..i spał mocno a tu nagle pobudka...zo zezwał ją wiązanką i tyle..mąż powinien cię przeprosić, za to że go poniosło i tyle a ty na drugi raz tojak on śpi to go nie budź o byle pierdołę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój facet tez strasznie chrapie - a mi to strasznie przeszkadza. Jeśli w nocy mnie obudzi tym chrapaniem, szturcham go i przewraca się na bok, wtedy przestaje w tej pozycji. I oboje nie widzimy problemu. To jest jakaś paranoja, żeby tak strasznie ubliżać, za obudzenie. Mąż autorki nie jest panem i władcą tego mieszkania, mieszkają tam dwie równouprawnione osoby! Autorce ma prawo przeszkadzać piłowanie nie tylko w łóżku, ale tez gdy on zasypia podczas filmu. Miewam takie sytuacje, że gdy coś oglądamy on zasypia i pochrapuje, przebudzam go i proponuję, że może się przeniesie do łóżka, bo widzę że jest zmęczony i on decyduje czy faktycznie chce iść spać czy woli się jakoś ożywić i dalej oglądać. Może jestem staroświecka, ale ja nie wyzywam mojego faceta i tego samego oczekuję od niego. A gdyby zaczął przeklinać w moim kierunku to by musiał odejść z mojego życia. Co to za związek bez szacunku? Patologia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdupa
Moim zdaniem oboje jesteście pojebani, leczcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASTORIA 1985
Autorko przykro mi że masz takiego świra w domu. Zostaw dziada. Nie zasługuje na Ciebie. Skończony kretyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zinnka
Nie powinien sie do ciebie tak odzywac!!! A ty nie powinnas mu puscic tego plazem. Jezeli przejdziesz nad jego zachowaniem do porzadku dziennego, udasz ze nic sie nie stalo, to bedzie dla niego wyrazny sygnal ze takie zachowanie tolerujesz i ze tak mozna...Na twoim miejscu bardzo dobitnie bym mu powiedziala, ze sobie nie zycze takich slow i bylabym oschla dopoki by nie przeprosil. Pamietaj, jezeli sama sie nie bedziesz szanowac, to i inni nie beda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×