Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dorotina

Włosy blond

Polecane posty

Gość Dorotina

Witam ! Chciałam zapytać, czy uda mi się samej rozjaśnić włosy z ciemnego brązu (czekoladowy brąz) na ciemny blond, ile rozjaśniaczy trzeba do tego użyć, czy któraś z was mogłaby się ze mną podzielić swoimi doświadczeniami.Dodam że mam włosy do ramion;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotina
dziękuję bardzo za radę ale czekam na poważne opinie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej u fryzjera a jak nie to idz do sklepu z artykułami fryzjerskimi tam Ci doradza jaki produkt masz kupic jak nałozyć ile trzymać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotina
Do Justynaaaa75, a możesz napisać ile rozjaśniaczy musiałaś użyć aby blond wyszedł, i jakie miałąś włosy przed rozjaśnianiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed miałam ciemne pasemka, wziełam sprawy w swoje ręke i kupiłam 1 rozjaśniacz ... pierwsze wrazenie było okropne, płakałam całą noc bo wyszedł świński blon, na drugi dzień dokupiłam jeszcze 2. Nałozyłam i wyszły żółte, a ja koniecznie chciałam jaśniutkie prawie ze białe, umyłam je 15 razy szamponem takim do jasnych włosów i zrobiły sie takie jak chciałam, poźniej co mesiąc odrost...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz musiałam zrezygnować z blondu takiego jasnego bo co mi urosły to końcówki odpadły, przez 2 lata mam tę samą długosć włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotina
dzięki za informacje a powiedz mi jeszcze jaki to był szampon, który rozjaśnia włosy, nawet nie wiedziałam że taki istnieje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idziesz do drogerii pierwszej lepszej i pytasz o szampon do włosów rozjaśnianych, on jest taki fioletowy, robi Ci sie na głowie niebieska piana, i jak masz świński blond to on Ci zrobi z nich nawet i platyne. Ja używam z joanny sa tanie i dobre, ale w sklepach fryzjerskich są droższe ...troszke lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotina
No to już wszystko wiem, dziękuję Ci, bardzo mi pomogłaś kochana;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×