Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bela_mi

czy pracodawca ma obowiązek

Polecane posty

kiedy wlasnie tam na hucie w ramach oszczednosci jest jeden kerownik na wszystkie zmiany i chodzi tylko na rano :/ nie wiem moze panikuje ale kurcze chcialabym miec takie poczucie bezpieczenstwa, ze nie bede musiala na porodowke taksowka jechac ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli mąż tak Ci powiedział to chyba faktycznie się boi porodu jak jasna cholera. Oprócz kierownika jest jeszcze lider zespołu i kilka innych osób mających prawo do podejmowania takich decyzji. NIE MOŻLIWE jest aby w hucie była tylko jedna osoba odpowiedzialna za grupę. Owszem u mojego męża tez jest jeden kierownik, który pracuje tylko na jedynki, ale on jest głownie od "stało dziennych",pracują tez liderzy i tzw. bezpośredni przełożeni natomiast nawet jeśli jakimś cudem faktycznie nie ma takiej osoby to od czego są telefony ?? Mój mąż właśnie pojechał do 3 zmianę i jestem na milion procent pewna, że gdyby do niego zadzwoniła, że coś ze mną n ie tak nie byłoby żadnego problemu z urwaniem się z pracy. Potem jedynie może odrobić godziny nieobecności lub po prostu ma mniejszą dniówkę. Coś Twój mąż kombinuje... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żerdka
Jesssu, a co ?? nie urodzisz bez niego ?????? Przesadzacie tu czasem .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×