Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamilll2

chcę skłamać w cv

Polecane posty

Gość kamilll2

Czy mogę trochę skłamać w cv? Chodzi mi o to że skończyłam studia, po których jest mało ofert pracy albo i prawie w cale i mam problem ze znalezieniem pracy. Składam cv wszędzie gdzie się da, w sklepach, na produkcji, no i wszędzie tam nie chcą człowieka po studiach. Czy mogę skłamać i nie pisać w cv że mam studia zanosząc vv np do sklepu. Czy ktoś to sprawdzi, czy będę miała później problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skłamać w ta stronę raczej możesz ;) po prostu sie nie przyznasz no a z drugiej strony.... skoro cv ma byc napisane pod odpowiednie stanowisko, to po co info o rzadkich studiach, gdy chcesz pracowac w sklepie....... nie ma sie czym przejmowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla kogo duza..
ja tak robilam, to dosc powszechne, wiele osob tak robi. To nic nowewgo, lepsze to niz sklamac ze np ma sie studia a to nie prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze pomozcie!
ja czasami ide na bezplatne praktyki to nie zamieszczam informacji o wielu a mam 32 lata ale nie wygladam, wszyscy mysla ze 25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhjhjjhj
Dokładnie, wszystko się sprowadza o jakie stanowisko chodzi. Jeśli praca biurowa/administracyjne, to istnieje możliwość wykrycia szwindlu gdy pracodawca sobie zażyczy świadectw pracy z poprzednich stanowisk. Jeśli to prace fizyczne, to jest to raczej wątpliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×