Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vera icona

Perwersja, jesteś?

Polecane posty

Gość lameriada na stoprocent
o widze, że skupowisko gówna kafeteryjnego tutaj jest wszyscy jestescie przegrancami zyciowymi, pasztetami realnymi, ktorzy musza pisac pseudo intelgientne posty na jakims anonimowym i ciotowatym forum by poczuc sie lepiej.. hehe gardze wami scierwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za ten wianuszek uprzejmości. Śliczny prezent na Wczesne popoludnie 👄 będziemy przyjaciółkami? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi skupisko :O Chyba zabłądziłeś dzieciaku. :O Raptem trzy projekty się wpisały a tobie zebrało się na takie analizy. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy zastałam może
niedopieszczona? mam pytanie ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko chciałam wtrącić, iż to coś podpisujące się "lameriada na stoprocent" napisała ten sam tekst w topiku faceta z w-wy, tym o robieniu loda w korku ulicznym. Szkoda tylko, że tak napisała, iż nie chce otrzymywać odpowiedzi na swój żałosny występ, gdyż nie ma już zamiaru wchodzić na to forum. Jak widać, ciekawość to pierwszy stopień do piekła, pani niepochamowana złośliwość :) uznała, że musi wtrącić swoje trzy grosze!! To tyle w tym temacie, dziękuję!! a Was vera icona i perwersja pozdrawiam!! Dzięki takim jak Wy chce się wchodzić na to nudne forum!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lameriada na stoprocent
sobom tyż gardze bo żem jest głupio ciota ze wsi....zaro wom co jeszcze napisze tylko krowy przygonie do domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×