Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Potrzebująca porady

Sukienka na wesele

Polecane posty

Gość Potrzebująca porady

Witam serdecznie! Mam wielki problem. Niedługo idę na wesele i kompletnie nie wiem w co się ubrać. Przeleciałam cały Poznań i pół allegro i nie znalazłam niczego co by mi się podobało. A jak mi się podobało, to nie było rozmiaru. Moje wymiary - 165 cm, 48 kg, 88-60-87 Podobają mi się strasznie sukienki bandażowe z ASOS, ale są robione chyba na deski, bo max. 83 cm w biuście ma rozmiar S. Jak wezmę M to znowu jak worek :(. Podajcie jakieś swoje propozycje ładnych sukienek. Jestem otwarta na bardzo różne rzeczy, jednak bez przesady - bez stylu Lady Gagi ;). Jeśli któraś jest z Poznania, to poproszę też adresy sklepów, gdzie można kupić ładne sukienki. Cena - sama sukienka do 200 zł (jak trochę więcej, to przeżyję :P). Dodatki już sobie sama dobiorę. Z góry dzięki za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebująca porady
Podbijam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja sprzedaje te leginsy
jak wygladaja suknienki bandazowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maturks4
Jak idziesz tylko w charakterze "szeregowego" gościa (nie jesteś np świadkiem), to wybierz jakąś garsonkę, albo kostiumik ze spódnicą długą lub midi. Pogody niepewne, to żakiecik łatwo będzie potem zdjęć lub zatrzymać, spódnica midi pozwala na dowolne tańce, a w spodniach nie bardzo wypada (nie cierpię, jak tańczą dwie pary spodni, bo mi się od razu źle kojarzy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebująca porady
swk coś tam - jakbyś przeczytała ze zrozumieniem moją wypowiedzieć, to byś wiedziała, że byłam w bardzo wielu sklepach w Poznaniu, ale chyba oczywiste jest, że w tak dużym mieście są sklepy, o których nie każdy wie. Przecież jest milion sklepów na osiedlach - nie tylko Stary Browar, Factory, czy św. Marcin. Sukienki bandażowe to np. http://m16.m.staticedi.com/c/e3d/e46d5_m_950_600_0_0_0_0_0_0_0_e3d84376bf09ab2d4c7a09a4b8fe8002.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja sprzedaje te leginsy
fajne:-) a moze tuniczke w paski zaloz? zaraz cos poszukam na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebująca porady
Tunika ani spodnie, czy garsonki nie pasują mi na wesele. Chcę sukienkę, ale nic nie ma... Podobały mi się w H&M, ale z letniej kolekcji, a teraz sukienki będą dopiero przed sylwestrem :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lesny dzban
te sukienki bandazowe to w jakim sklepie widziałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo, ja też miałam problem ze znalezieniem jakiejś ładnej sukienki, wszystkie świecące albo podobne do siebie :o ale sie udało- postawiłam na odmianę małej czarnej ;) Może też pomyśl nad takim ""standardem"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebująca porady
Mam chyba z 20 małych czarnych i na każdą imprezę jakąś zakładałam. Dlatego właśnie chciałam coś innego tym razem. Bandażowych nie widziałam w żadnym sklepie. Można zamawiać z Anglii z ASOS lub chyba z Francji od Harve Leger. Na tą druga firmę mnie nie stać, a ASOS możesz wybrać tylko jeśli jesteś deską :f. Jeśli nie znajdę nic fajnego to pójdę pewnie w małej czarnej, ale ile można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebująca porady
I z tego wszystkiego zapomniałam o moim wieku :D. 22 lata. Na tą kwiatową się wybiorę, dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na bema
na bema jest duzy wybór i wzgledne ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebująca porady
A wypada iść w białej sukience na wesele :P? W sumie nigdy nie widziałam żadnej innej kobiety poza panną młodą w bieli. Jak to jest? Wie ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebująca porady
Oglądam właśnie kiecki z cocomore i w sumie całkiem ładne są ^^. Dzięki. Chyba dziś czas na King Crossa :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lesny dzban
szkoda ze bandazowe można jedynie zamawiać przez neta bo bez przymiarki nie będę ryzykowała :O esz a tak mi się podobają... kiedyś w Plazie był sklep, w którym bywały śliczne sukienki ale już go nie ma niestety :O obecnie sama nie wiem, gdzie by można czegoś poszukać... choć w zasadzie nadal w Plazie jest kilka sklepów z sukienkami i na pewno widziałam jakieś w Pestce czasem w Zarze coś jest ale zwykle jak jakaś sukienka mi się podobała to był problem z rozmiarem ;x S za duże a XS często się w biuście nie dopina mimo że nie grzeszę wielkimi cyckami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebująca porady
No właśnie najgorzej z tymi cyckami :f. Byłam już w Zarze, zakochałam się w ślicznej sukience, ale w cyckach się nie dopnę oczywiście, a też nie mam jakiegoś wielkiego biustu :f. No z tymi bandażowymi jest rzeczywiście problem. W River Island wiem, że są, ale nie tak ładne jak te. Mają być też w h&m przed sylwestrem. Póki co lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebująca porady
Ostra Siostra serio mówisz? Wiem, że to głupie pytanie, ale ile masz w biuście? :D I jaki rozmiar masz z ASOS? I najlepiej którą konkretnie sukienkę? Z góry dzięki za odpowiedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lesny dzban
i też pytanie czy ze stanikiem czy bez :P bo mam sukienkę, w którą się dopinam tylko bez xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ją http://www.asos.com/Rare/Rare-Cut-Out-Layered-Mesh-Bandeau-Dress/Prod/pgeproduct.aspx?iid=1341985&cid=8799&Rf95=944,1364&sh=0&pge=0&pgesize=20&sort=-1&clr=Cream oczywiście bez biustonosza, jest zbędny bo kiecki świetnie przylegają do ciała..a zresztą wqurwiają mnie bardotki a silikonowe ramiaczka wyglądaja dla mnie tandetnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebująca porady
Hmm, no to jest jakaś nadzieja :D. Dzięki Ostra Siostra! No jak już to bez stanika, ewentualnie same wkładki samoprzylepne silikonowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co. Swojego czasu kupiłam bandażówkę w Tally csłkiem fajna. A te typu "tulipan " nie podobają Ci się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebująca porady
Śliczna ta Twoja. Mieszkasz w Anglii czy też zamawiałaś przez internet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamawiałam przez net, tzn siostra mi zamówiła bo coś tam już od nich kupowała, a ja byłam ciemna w te klocki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×