Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kupiłam butki

Może ktoś zerknąć, czy te butki są ok? Firma Bartek-II gat.

Polecane posty

Gość kura bura
bardzo ładniusie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupiłam butki
No nie chodzi mi tak bardzo o opinię typu ładne/brzydkie, ale tak ogólnie, tyle wiem, że córcia ma nosić butki z grubą podeszwą i sztywnym zapiętkiem, z tego co się dowiedziałam to, że Bartki mają dobrze profilowane wkładki, pewnie i tak będę musiała zmienić wkładkę, ale czy ogólnie buty są dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm wyglądają na solidne, dobrze usztywnione i trwałe ale wiesz to tylko zdjęcie trzeba by je na żywo pooglądać by ocenić ale wydaje mi się że są ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vudtyfubf
Buty Bartki są ogólnie ok. Moje uwagi to wybranego modelu (na podstawie opisu): -wkładka jest płaska ze skóry naturalnej, a nie profilowana. Jeśli dziecko ma mieć profilowaną wkładkę musisz sobie ją dokupić. - nie wiem jak jest u ciebie ale mi ortopeda i rehabilitantka kazała zwracać uwagę, czy podeszwa buta łatwo zgina się w odległości ok 1/3 od czubka. Tu nie wiem, czy ta podeszwa nie jest za twarda. 3 przykazania rehabilitantki i ortopedy mojej córki przy zakupie obuwia: - elastyczna podeszwa, zginajaca się w 1/3 od czubka. - usztywniany zapiętek - dobrze profilowana wkładka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze wszystkim się zgadza, moja też musi nosić takie buty, ale z własnego doświadczenia jeszcze dodam, że lepsze są na rzepy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vudtyfubf
Ja na rzepu kupuję odkąd mała sama zakłada buciki. Wcześniej nie miało to dla mnie znaczenia. Niestety ostatnio kupiłam w bartku na rzepy i język się mocno przekrzywiał. Musiałam zrobić taką pętelkę dziurawiąc język i przez nią przełożyłam rzep. Teraz rozglądam się za butami na rzepy rozmiar 27/28 i nic ciekawego nie ma, a i ceny są duuuużo wyższe :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×