Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

.Lilly.

15.09.10-starania o maluszka :-)

Polecane posty

cześć dziewczyny :-) czy może zaczęłyście starania o dzidziusia ??? na wszystkich innych forach/tematach dziewczyny znają się jak łyse konie :-) ;-) może zaczniemy razem ??? jest to mój drugi cykl starań..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrrrrrrrrrr
ja tam sie nie staralam ale chyba znowu bede :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
........bo powiem Wam szczerze, że mi smutno, chciałabym z kimś rozpocząć starania, bo nawet jak coś napiszę na innych tematach to się czuję zlewana, bo ciężko się tak dołączyć na 128 stronie postów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :-) nie trać wiary :-) na pewno się uda, jestem pewna, ze Ci ciążko, tak długo sie starac ale może tym razem ? a zażywasz coś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hyzia :-) no ja na razie o mojej prolaktynie nic nie wiem .. jedynie śluz badam i na tym na razie się tylko opieram , ale to dopiero 2 cykl starań..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bablinka 6-- hej:) z doswiadczenia Ci powiem-- nie trac czasu , zacznij dzialac od zaraz. przewaznie prolaktyna jest winna . mozesz zrobis sama badanie w laboratorium, koszt ok. 20 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) jestem teraz w ciazy to bedzie moje 3 dziecko, staralismy sie 6 miesiecy, o poprzednie take 6 miesiecy , w obie ciaze zaszlam metoda ktora polecil mi moj lekarz, nie sprawdzamy temperatury, nie robimy testow, nie obserwujemy sluzu poprostu trzeba czekac do owulacji z przytulankiem a kiedy jest owuloacja nikt nie wie wiec lekarz powiedzial poprostu czekasz 13 dni od 1 dnia ostaniej @ do przytulanka przez 13 dni nic! od tego 13 dnia robisz to co 48-72 godziny i udalo sie:) podobno to tez metoda na "chlopaka" ale mam nadzieje ze tym razem dziewczynka bedzie, zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elcia- gratulacje! tylko ta metoda nie dziala na kobietach , ktore maja zdrowotne problemy z zajciem. ty widocznie nie nalezalas do takich. bo jesli sie ma problemy z brakiem owulacji- np przy podwyzszonej prolaktynie to taka metoda nic nie da....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz pewnie racje, ale 100% zdrowe kobiety tez maja problemy z zajsciem czasami, po mojej 1 ciazy ktora byla wpadka myslalam ze w nastepna zajde o razu w 1 cyklu niestety tak sie nie stalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem trudno trafic we wlasciwy moment, niektorym sie to udaje szybciej , innym pozniej;) tylko trzeba miec owulacje;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elcia gratulacje :-) , no ja mniej więcej też tak robię tzn, terz było niechcący idealnie bo 1 dzień przed samiuśką książkową owulką i 48 wcześniej też :-) no zobaczymy ... ciekawe jak długo uda mi sie wytrzymac i nie zrobić testu- a mam dwa w szufladce :-) wiem , że w dniu spodziewanej @ się powinno..ale ...niecierpliwość mnie roznosci.. jak się nie uda to zobaczę chyba co z tą prolaktyną jak mówisz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze mam regularne miesiaczki i zawsze w poowie cylku czulam podbrzusze i jajniki wiec bylam przekonana ze mam owulke.. ale prolaktyna wskazuje na to ,ze jej nie mam.. podejrzewam ze jajeczko rosnie, bo nawet jak bylam ostatnio na usg to pecherzyk mial 20 mm , ale w przypadku podwyzszonej prolaktyny - nie uwalnia sie tylko sie wchlania lub zamienia w torbiel,ktora peka podczas okresu. nawet testy owulacyjne pokazywaly ze owulka bedzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×