Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość katyie

czy wasi faceci się obrażają ?

Polecane posty

Gość katyie

czy wasi faceci się czasem na was obrażają?? jak tak to często ?? wypisujcie powody, z których wasi faceci się na was obrazili :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesciara na 100 %
hmmm moj brzydal potrafi obrazic sie, za to, ze powiedzialam do niego narazie przez telefon, albo czesc ;) albo ze zlym tonem... ;D ale obraza sie, na dwie minutki i juz jest moj ;) ale za to za co moglby sie obrazic, to smieje sie z tego ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie przypominam sobie żeby kiedykolwiek mój mąż się na mnie obraził. Wkurzył- okej, ale nie obraził. Powiedział co mu leżało i zapominalismy o sprawie. Moim zdaniem obrażanie się jest trochę niemęskie :o miałam kiedyś takiego faceta (na szczęście dopiero zaczynaliśmy się ze sobą spotykać i nie doszło do czegoś więcej) który się na mnie wciąż obrażal i to było tragiczne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani.Kara - obrażanie sie jest nawet BARDZO niemęskie :-D nie wyobrażam sobie, żeby mój narzeczony strzelił focha. Jak go czymś zdenerwuję, to zaczyna tak charakterystycznie wolno i wyraźnie mówić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katyie
ja wczoraj swojemu powiedziałam parę rzeczy i widzę, że trochę tak jakby się obraził...niby rozmawia, ale bez jakiegoś entuzjazmu :| ale chyba lepiej jak się facet obrazi niż jakby się miał kłócić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy co kto lubi- ja nie lubię niedomówień i wolę kłótnię, nawet ostrą niż fochy. Drażni mnie kiedy ktoś się na mnie obraża bo ja nie jestem duchem świętym, żebym wiedziała o co temu komuś chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moskala
hehehe mój ex potrafił strzelić focha o najgłupszą pierdołę. kiedyś się obraził bo planowaliśmy randkę ale kumpela do mnie zadzwoniła że kazali jej robić nadgodziny w pracy i poprosiła mnie bym jej zakupy zrobiła - K. się wielce oburzył że musieliśmy odrobinę zmienić plany uwzględniając po drodze zakupy w żabce :/// to tylko jeden przykład, miałam dość marudzenia i obrażania i powiedziałam adios

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wróżka Anna Aniela
ZAPRASZAM NA DOKŁADNE WRÓŻBY. W FORMIE PYTAŃ ODPŁATNE 5 ZŁ. W FORMIE OGÓLNEJ CO CIĘ CZEKA W PRZYSZŁOŚCI ODPŁATNIE 7 ZŁ. - OBSZERNIE. anna_anielaa65@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamija ***
moj jest własnie teraz obrazony bo wczoraj wyszłam i wróciłam przed 24, oczywiscie nie spowiadając mu sie z tego czyli wszystko tak samo jak on robi no ale wiadomo facet moze baba nie , no nie ??;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerażona :
mój facet jest fochmistrzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katyie
czyli widzę, że jednak to dość częste zjawisko :-) bo mój się coś wczoraj obraził...niby normalnie ze mną rozmawia, ale bez żadnych czułości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×