Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kafeterianka252

-------Brzuch w ciąży------Nie za mały??

Polecane posty

Gość Kafeterianka252

Hej kobitki tak się zastanawiam... jestem w 19t.c i w najszerszym miejscu brzucha mam 95 cm. Wszystkie znajome mówią "ale malutki masz brzuszek, nic nie widać", oczywiście irytuje mnie to strasznie, bo ja u siebie ciążę widzę... No i mnie zastanawia jak jest lub było u was, kiedy brzuch wam mocno wyskoczył, bo czytałam, że po 21tc brzuch zaczyna gwałtowny wzrost:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona ...........
w 19 to mialam 85 wiec nie wiem czy masz taki maly............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeterianka252
No to już nie wiem... Bo mój brzuch nie zaokrągla się tuż pod piersiami tylko na dole, niżej... To moja pierwsza ciąża i trochę się w tym gubię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzi za komentarze na temat brzucha to bym pozabijała naprawdę! Ile ja już przez to schizów i kompleksów miałam :( W 7 miesiącu wszyscy bełkotali, że chyba bliźniaki, że taki brzuch. Ale od tego czasu prawie nie urósł (kończę 38 t.c.) i wczoraj dla odmiany usłyszałam "O Boże ty już masz rodzić? To dziecko chyba ze 2 kg będzie miało"). I znów się zaczęłam martwić, że może faktycznie za małe... A co do Twojego etapu - ja miałam ślub w 19 tc i miałam bardzo mały brzuszek, pod sukienką ślubną wyglądał jakbym zjadła dobry obiad. A potem powiedziałam do brzucha "dzidzi już po ślubie, możesz rosnąć". I tydzień później miałam taki bębenek, że ludzie nie mogli uwierzyć jak mnie widzieli, że takie coś wyhodowałam w ciągu jednego tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do tego zaokrąglania się na dole - tak właśnie jest. Najpierw jest nisko, wygląda jak wzdęcie. Potem wędruje coraz wyżej i wyżej, aż Cię będzie dusić. I przed porodem znów opada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeterianka252
hehe:) Może po prostu zdjęcie wstawię to ocenicie:) Chcecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z cała pewnościę nie jest mały
wiele kobiet na tym etapie ma jeszcze całkiem niewidoczny brzuch ciążowy, a 95 cm to raczej całkiem sporo u kobiety zwłaszcza na tym etapie ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez nie wiem czy to taki maly
95, ja mialam w dniu porodu 38tc 108. 95 to jakos w 7 msc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstaw, ale wg mnie 95 to nie mało, chociaż to pewnie zależy ile miałaś przed ciążą. Z ciekawości zerknęłam na moje zdjęcia ze ślubu. Jakby ktoś nie wiedział o ciąży, to by w życiu się nie domyślił :)A sukienkę miałam normalną, nie jakąś maskującą, bo nie wiedziałam, że będę w ciąży na ślubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestemw 20
tygodniu i mam mniejszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem kto Ci mówi że masz
mały brzuch?:O na 19 tc jest bardzo duży moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez nie wiem czy to taki maly
duzy masz!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeterianka252
Hehe, wiecie jak to jest, czeka się na ten brzuch... rilla_marilla jeśli możesz, wstaw zdjęcie ze ślubu brzuszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy jaka byłaś przed ciażą! 95 cm to i bez ciąży można mieć :P ja na tym etapie spory brzuszek miałam. zresztą do końca ciąży wielki był (na końcu obwód ok 120-125 cm)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeterianka252
No przed ciążą miałam plaski brzuch:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem kto Ci mówi że masz
no i pewnie dlatego teraz wygląda na bardzo spory tym bardziej dziwi mnie, że ktoś Ci mówi iż jest mały, bo skoro przed ciążą miałaś całkiem płaski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeterianka252
Ogólnie jestem(byłam) szczupła i wysoka, mam 174cm wzrostu, przed ciążą ważyłam 65kg, a teraz 72:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeterianka252
Może mówią mi tak, bo dzieci nie mają a niektóre kobiety myślą, że w ciążę się zachodzi i od razu ma się bebech wielki:) Pocieszyłyście mnie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeterianka252
Jest tu ktoś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe zajebiste ma nazwisko
jest;) a co?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeterianka252
Hehe:) A nico, nie męczę już was, moja ciekawość została zaspokojona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgdf
autrko, masz noramlny brzuch jak na 19tc, w 19 tc to u mnei nic nie bylo widac, takze nie martw sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mój 19 tydzień :P Przytyłam wtedy już 5 kg bo za dużo jadłam (miałam okropne mdłości, lekarz mówił, żebym co godzinkę zjadła mały posiłek to będę się czuć lepiej.) Faktycznie pomogło, ale spasłam się już przed ślubem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×