Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alinka353535

Co mam myslec????

Polecane posty

Gość Alinka353535

Poznalam przez internet bardzo fajnego faceta. Piszemy ze soba juz 4 m-c. Do tej pory nie umowilismy sie. Spotkalismy sie przypadkiem, wpadlismy na siebie. To byl szok. Rozmawialismmy doslownie przez chwile, spieszylam sie. Pisze sie nam super. Rozumiemy sie. Ostatnio napisal, ze umowilby sie ze mna np: u mnie na mile spotkanie i, ze mogliysmy sie pokochac.W mailach zapewnial, e nie zalezy mu tylko na seksie. Pytal sie czy to mozliwe. Nie wiem co mu odpidsac. Jak to rozegrac.Pomożcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alinka353535
Czy ktods mi doradzi?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alinka353535
??????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alinka353535
Pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka800
hmm mam podobny problem spotykalam sie z kolesiem z neta myslalam ze jest wporzadku pisal mi nawet ze mu zalezy na mnie i nie spotyka sie dla mnie dla seksu a teraz nic tylko o seksie gada i podteksty caly czas cos mi sie wydaje ze chce mnie tylko przeleciec i narka a te wczesniejsze rozmowy czule slowka gesty to bylo tzw zlowienie rybki na haczyk teraz to odzywa sie od czasu do czasu ech..a tak to mamnie gdzies hmmm faceci to swinie sa i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka800
Alinka ja szczerze mowiac olalabym takiego goscia jak odrazu pisze zebyscie sie pokochali kurde widzieliscie sie wogole spotykaliscie sei przeciez ty tak naprawde go nie znasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alinka353535
Ten tez teraz tylko o seksie i rozne podteksty. Wczesniej pisal nawet po 3 maile. a teraz odzywa sie raz dziennie. Powiedzialas mu wprost co czujesz i co myslisz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axelekkk
z facetem poznanym w necie trzeba trochę pobyć w realu żeby się przekonać jaki jest, więc przestańcie gadać na necie i zacznijcie się spotykać w rzeczywistym życiu, wtedy zobaczycie jacy sa naprawdę, w necie każdy może udawac kogo chce,a ważne jest też zwykłe zachowanie, gesty, reakcje na bieżąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka800
o wlasnie to samo do mnie wypisalal po kilka smsow dziennie dzownil a pozniej jakos tak zaprzestal i sie nei odzywal wogole ;/ wiesz co ja bym chciala z nim o tym powaznie porozmawiac ale na zywo nielubie czegos takiego zalatwiac przez neta chce sie go zapytac wogole czego on ode mnie oczekuje bo kurde ostatnio bylam na wakacjach to mi pisal ze teskni i ze jest zazdrosny... ja nie wiem co o tym mam myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alinka353535
Widzielismy sie na zdjecicach i raz wpadlismy na siebie przypadkiem. Byla chwila rozmowy. Pozniej napisal , ze jest mna zachwycony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka800
wlasnie axelek ma racje pospotykaj sie z nim troche zobacz jaki jest naprawde w zyciu codziennym ja sie z moim spotykalam i daletgo wlasnie nei rozumiem troche jego zachowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka800
chwila rozmowy wpadliscie przypadkiem kurcze i on odrazu z teksetm pokochajmy sie ej cos z tym kolesiem jest nie tak!!!ogranij sie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alinka353535
Napisze mu szczera prawde. Co mysle. Obieccalismy sobie, ze bedzie mowic sobie o wszystkim szczerze. Sama nie wiem gdyby zalezalo mu tylko na seksie to nie pisalby tyle czasu, a piszemy juz 4 m-c. Od 2 tyg. piszej rzadziej tzn. raz dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alinka353535
tez tak mysle. Z maili wynika ze to inteligentny facet na poziomie.Sama nie wiem. Moze mu seksu brakuje i dlatego tak pisze. Napisze mu szczerze co mysle i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka800
kurcze nie wiem faceci sa z innej gliny ulepieni ;/ najpierw bajeruja czulymi slowkami ze jak im to nie zalezy itp kurde a teraz zupelna olewka ja mam zawsze pecha zawsze trafie na takich drani jak nie na necie to na zywo widocznie pisana mi jest samotnosc...ale coz tak bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×