Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

natka*

HP Pavilion dv6

Polecane posty

Czy ktoś z was używa tego laptopa? Chciałabym poznać wasze opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam ja mam, dokładnie to jest dv6000, nie wiem, czy to to samo bo się nie znam ;-) Ale kupiłam go już parę lat temu, więc może chodzi ci o inny model. Mój jest z zewnątrz czarny z takimi okrągłymi maziajami, w środku srebrno czarny. Jeszcze mnie nie zawiódł, więc z czystym sumieniem polecam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
One wszystkie mają takie same obudowy i chodziło mi o ten czarny z kółeczkami i jasny z paseczkami :) Muszę się dzisiaj zdecydować na któryś z nich. Oba modele mają podobne parametry, więc teraz na decyzję ma wpływ tylko kolor. Bardziej jestem za tym jasnym, ale mam problem z określeniem jego koloru właśnie... Na niektórych stronach piszą, że jest biały, a na innych, że stalowy lub szary... :o Widziałaś go może na żywo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie widziałam, ale moja koleżanka ma biały vaio od sony i choćby nie wiem jak często go czyściła i tak jest wiecznie uwalony :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i właśnie... Gdyby był biały to go nie wezmę wtedy, wolałabym stalowy lub szary. A ten Twój czarny szybko się "palcuje"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram się na macać go po obudowie :-D Ale fakt, troche sie palcuje. Mimo to jest śliczny i nie zamieniłabym go na żaden inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam czarny na zewnatrz sa takie paseczki a w srodku stalowy mam go jakies 1,5 roku i zaczyna mi troche szalec..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na poczatku bylam bardzo zadowolona z zakupu -mnostwo jakis gadzetow, przydatnych aplikacji, ale juz po paru miesiacach cos sie stalo z napedem, plyt nie odczytywal potem wentylatorek padl i glowny glosnik przestal dzialac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie potrzebuję komputera z bajerami, więc myślałam, że taka forma podstawowa będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×