Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

no mi tez piersi zauwazylam sie powiekszyly o jeden rozmiar :) sobie zawsze chwale staniki bardotki sa b.dobrze uszytwniane z Atlantika zawsze w polsce multum nakupuje a teraz nie wiem czy kupic z tych tylko 1-2 rozmiar wieksze czy kupic miekke ? ale bardotki dobrze podtrzymuja biust dzis czwartek zobaczymy czy bede wieczorne wymioty brrrr...:D jakis smakow to nie mam jem normlanie :) moze sie ustabilizowalo albo cisza przed burza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba macie racje ztymi książeczkami :) Tym bardziej że ma starszego brata, który jej może poczytać. myślałam teżo jakimś fajnym ciuszku bo strojnisia sie z niej zaczyna robic heheh Panna_z_de - ja sobie ostatnio kupiłam dwa staniczki jeden taki miękki który noszę po domu a drugi właśie z atlantica bardotke. Naprawdę bardzo wygodne. ten miekki noszę sobie po domku a bardotke zakładam jak gdzieś wychodzę. no i oczywiście na serku ie nie skonczyło .kręci mnie z zoładku :P ide sobie jakies kanapeczki zorbic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
dziewczyny a duzo jecie w ciagu dnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuję było przesmaczne :) Powiem Wam że ja wogóle to sie dziwie jk dziewczyny potrafią chodzic w tych chińskich stanikach za 10 zł ja sobie kiedys taki kupiłam i to był pierwszy i ostatni raz!! Ciągle mnie cos gdzieś piło albo sie wrzynało :( nie polecam tym bardzie teraz. lepiej zainwestować troszke wiecej i kupić sobie polskiej firmy za 50 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja płacę 15 zł
wolę kupic kilka na zmianę staników niz jeden za 100zł lub lepiej nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
ja nie jem dużo czasem mam dzien ze zjem faktycznie troche ale to sie źle konczy... Wole zjesć mniej a pózniej nie miec rewolucji żołądkowej... moj wczorajszy dzien : śniadanie 2 kanapki chleba z miodem godz 12 jabłko banan godz 15 zupka ( normalka :-) ) godz 18 dwa kawałki chleba godz 20 maślanka zazwyczaj jem słodycze w ciagu dnia wczoraj wyjątkowo nie co do staników to ja juz sie boje Mam rozmiar 70 E kosmos już mam problemy ze znalezieniem stanika a jak urosna to chyba zaczne sobie szyć ze spadochronów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie prawda, jak dorastalam niestety nikt nie przyjal wagi do stanika a kiedys wazylam wiecej i piersi mialam , nigdy (w tamtych czasach ) nie mialam porzadnego stanika ktory dobrze podtrzymywal by biust , dlatego moj biust teraz wyglada jak u kobieta po 30 albo i wiecej poprostu lekko zwisa (przyznam sie bez bicia:P) bardotki sa b.dobre , kosztuja 50 zl i podtrzymuja swietnie biust , ale kiedys kto myslal o piersiach ? Co do apetytu no ja mam normalny nie mam juz jakis zachcianek jem normalnie :) cos na sniadanie pozniej obiad ,kolacja normalne posilki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja strasznie podjadam :P Rano śniadanie potem po ok 2 godinach juz nie wytrzymuje i musze cos zjeść. potem obiad a potem to juz do wieczora samowolka. co wpadnie w rece od razu znika :P Przytyłam juz 4 kg. no ale przy moim wzroscie i wadzie to raczej sie cieszę ze troszke przytyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
codo stanikow to kupuje 2 drozsze a reszta po 15 , na poczatku ciazy kupilam 1 za 100 i 2 razy mialam go na sobie a i tak trzeba zwezac , nosze rozmiar 65-70D , ale czuje ze za miesiac bedzie E zawsze mialam duzy biust pomimoz e ejstem szczupla, a codo jedzenia to tak si epodpytuje bo zastanawia mnie czy duzo jem , bojakos czuje sie objedzona, ale tezjedm sniadanie obiad albo zupa no i kolacja i wmiedzyczasie podjadam owoce albo jaks slodycz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
bomi a jaka waga i wzrost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 175 cm wzrtostu i prze ciążą ważyłam 54 kg teaz ważę w 14 tygodniu 58 kg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda@mamusia
hej dziewczyny .jak wam dzionek mina??dzisiaj byłam u ginekologa i8 po wyniki badan okazało sie ze mam niedokrwistosc dostałam jakies leki . ale boje sie ze to wpłynie na mojego dzidziusia eh:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mloda nie martw sie dziecku nic nie będzie to jest tak skonstruowane że najpierw odżywiasz dziecko potem siebie. bomi to chudzinka jesteś ja w lepszych czasach 58 ważyłam przy 168 cm i wtedy czułam się dobrze. Teraz ok 61.5 ważę czyli 1,5 na plus ale to na początku poszło teraz stopuje. Ja do tych co muszą uważać należę. Max do 70 pozwalam sobie dobić. Kasiunia ja ostatnio w tesco kupowałam z ff są fajne i mają duże rozmiary a i jeszcze czasem esotiq odwiedzam ale na razie staników mi wystarcza mam 70 D Też tak mam że jak dużo zjem to potem muli mdli i w ogóle źle się czuję. Przed chwilą dwa gryzy kabanosa zjadłam i mi niedobrze dobrze że z psem się podzieliłam bo może by było gorzej. Dziś zjadłam płatki musli z mlekiem,pomarańcza i pierogi jakoś przez tą chorobę mi się jeść nie chce. Normalnie staram się między posiłkami coś lekkiego jeść, owoce itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
czytałyscie na kafe o tarczycy , teraz czytam i sie wystraszylam , nei wiecie czy wam lekarze zalecili badania na hormony? jutro zapytam sie swego jak nie robione to poprosze o skierowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palusia - ano hudzina ze mnie nieziemska. tylko że ja zawsze chciałam przytyć ale nie potrafiłąm . mogłam jeść na umór nic :( a wystarczyło żebym przez jeden dzień nie zjadla to juz 1-2 kg mniej . masakra. Kasiunia -ja mam niedoczynność traczycy i jestem pod stałą opieką endokrynologa. Jeśli nie miałaś badanych hormonów traczycy to powinnaś zrobić bo tarczyca w ciążąy jest bardzo ważna. Ja przez 2 lata miałam zakaz zachodzenia w ciążę bo nie miałm unormowanych hormonów. zdrzemnęłam sie kurcze godzinkę i teraz mnei głowa zaczyna pobolewać. ide na spacerek z moim mężulem. Może jak sie przewietrze to mi przejdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
dzieki napewnojutro zapytam lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czizas sorki dziewczyny za błędy i literówki :( chyba muszę zacząć czytać wcześniej to co wysyłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
a jeszcze mam takie pytanko , bo czytalam ze jak niedoczynnosc tarczycy to sie tyje aty chyda jestes? wiec myslalm zawsze ze ja tez taka chudzina to mnie to nie dotyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie mnie też to dziwiło ale jednak :( w zasadzie miałam większość objawów oprócze tego ze własnie zamiast tyć to nie umie zdobyć ani grama więcej. Jeśłi masz jakiekolwiek wątpliwości albo sie denerwujesz to zrób sobie TSH i bedzie wszystko jasne :D Możesz to nawet zrobić bez skierowania i kosztuje ok 15 zł (badanie z krwi na czczo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli masz jeszcze jakies pytania to pisz a ja postaram sie odpowiedziec jak wrócimy ze spacerku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
o niewiedzialam ze bez skierowania mozna w takim razie jak znajdziesz chwilke to napisz jakie to objawy bo ja nie wiem czy mam jakiekolwiek poprostu tak tojest jaksie naczytam na internecie pozniej wszystkim sie denerwuje i do glowy biore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiunia - to jest to jak sie czyta na necie ja tez czytywalam i sie nakrecalam :D teraz nie czytam i pelen luz :) ale takie badanie mozesz wykonac czemu by nie dla wlasnego spokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
juz teraz na bank wykonam i jak jutro na wizycie bedzie wszystko ok to daje sobie spokoj z czytaniem wszystkiego na necie bo neipotrzebny stres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale przysiegnij to tu wszystkim :D zrob badanie napewno bedzie ok , aleeee wiecej wiecej nie nakrecaj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
a jak tam u ciebie panna zde kupilas juz wage czy jeszcze nie i jak tam brzuszek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
juz mazpowiedzial ze ionternet odetnie jak bede tyle czytala i sie nakrecala,:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
no ja na 18:20 dopiero caly dzien czekac przesrane i pewnie spac niebede dała rady ,małapewnie wstanie po 6 bo zasnela dzis przed 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×