Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

Gość kasiunia
nom ja to 2 na plusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
ale ma nadzieje ze tak powoli bedzie szla ta waga zaraz 4 miesiac to nie az tak zle chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zobaczymy na poczatku mozna powoli tyc a pozniej na calego :) moze dziecko tez bedzie drobnej budowy jak mama :P nie stresuj sie przezyjesz jakos spokojnie do jutra , choc wiem ze zawsze tez jestem niecierpliwa , jeszcze kilka dni .. a ja juz bym chciala byc u lekarza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
tak to juz jest znami mausiami , martwimy sie o dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
od OM 13 tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
nom moze razem pojedziemy naporodówke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość candykiller
dziewczyny, co do staników, to polecam naprawde zainwestowac choc w jeden dobry stanik, dobry-znaczy w uswiadomionym rozmiarze, i zapomniec o chinskich dziełach z bazaru jeśli zależy wam na dobrej kondycji biustu, a podczas ciazy nie wspominając o karmieniu jest on narażony na duże zmiany rozmiaru, rozstepy, traci jędrność, potrzebuje odpowiednio duzych miseczek, oraz dobrego podtrzymania. nie wiem jak was, ale mnie piersi bolą, wystarczy żę sciagne stanik, nie mówiać juz o spaniu bez stanika, gdy piersi się rozjezdzaja i przyduszaja, a dopiero zaczynam trzeci miesiac ciaży, od roku nosze uswiadomione staniki- przed ciązą rozmiar 65ff teraz piersi juz urosły o dwa rozmiary, więc musialam kupic wieksze biustonosze, ale dzieki temu ze dawno skonczylam z luznymi chomatami, czuje ze moj biust jest dobrze podtrzymany, ze wygodnie mu w miseczkach, i choc urósł to wciaz wyglada atrakcyjnie i wierze że dzieki temu ze ja dbam o niego on odwdzieczy sie tym samym po ciazy i skonczeniu karmienia. wejdzcie sobie na strony balkonetki, lub na lobby biusciastych, poznajcie swoj własciwy rozmiar i rozpiesccie swoje biusty. nie trzeba wydawac fortuny na nowe, tym bardziej ze w jestesmy w okresie gdy rozmiar ulega ciaglym zmianom, ale na allegro mozna znalezc porzadne, uswiadomione staniki w przystepnych cenach, pozdrawiam, o musze sie dopisac do tabelki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość candykiller
z tymi stanikami wypalilam bo czytam na biezaco watek i widzialam ze poruszylyscie ten temat, nie bierzcie mi za zle takiej indoktrynacji, bo jestem jedna z was, i wiem po sobie ze warto sie bylo przestawic na inne podejscie do biustu, ktory nie konczy sie na miseczce D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiunia - dziewczyny dobrze piszą nie czytaj już wiecej na necie!!! ja tez tak na początku robiłam i chodiłam jak kłębek nerwów bo wiecznie się czegoś dopatrywałam :P Mężul też mi chciał wyłączyć neta i zabrac laptopa hihihi Co do objawów - to wypadały mi włosy, wiecznie byłam zmęczona i osłabiona, nie miałam apetytu, ręce trzęsły mi sie jak staremu alkoholikowi no i byłam strasznie nerwowa. dzisiaj właśnie robiłam sobie badania bo jutro ide do endokrynologa. pewnie mi zwiększy dawkę hormonów bo mi wynik się podniósł :( Ja to najchętniej zamieszkałabym nad morzem bo tam się najlepiej czuje. kurcze po powrocie ze spacerku zjadłam ogromnego hamburgera i dalej jestem głodna :( Kobity jak tak słyszę że Wy przytyłyście po 1-2 kg to ja z moimi 4 to sie mogę schować hihihih słodkich snów ide sie wtulić w mężula :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bomi ja mam 5 letnią chrześnicę , a ona w październiku ma urodzinki , a potem wiadomo Święta, więc ,żeby nie było tylko książeczek ( też jestem fanką ) kupiłam jej w tym roku w H&M srtój wróżki ( do przedszkola na zabawę idealny ) . Są świetne skrzydełka motyla z różdżką , do tego dobrałam spódniczkę i opaskę . Byłam z siebie dumna :) Zobaczymy jak reakcja małej :) Świetne mają te stroje i do tego naprawdę niedrogie . Skrzydełka z różdżką chyba 24zł . kasiunia - ja mam tak samo z netem :) czasem trzeba kompa wyłączyć :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
udało mi sie przelozyc wizyte na 13 , bo maz ma napopoliudnie do pracy wiec bedzie mial kto zmala wpoczekalni przynajmniej posiedziec , juz sie denerwuje szok , ze chyba dostane biegunki ztego wszystkiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiunia nie newrwuj się będzie dobrze;) U mnie noc bez zatkanego nosa minęła więc pospałam ale od 7 mnie dusi kaszel kiedy to się skończy?? Dzisiaj muszę z domu wyjść bo małemu zamek w spodniach poszedł muszę dać do wszycia, a spodenki ocieplane potrzebne od razu. Dziś mam równo 14tc jutro 15 lecieć zacznie fajnie już 20 bym chciała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i mnie dopadło katar, ból prawego migdała..... czy pamiętacie jakie proporcje się stosuje do wody z solą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!! Luciola- ja na zapalenie gardła polecam płukanie gardla wodą z wodą utlenioną (pół szklanki letniej wody i do tego 2-3 łyżki stołowe utlenionej), ewentualnie jeszcze szalwia... no i tabletki do ssania można... A powiedzcie laski,spicie jeszcze na brzuchu... Ja jeszcze w ubiegłym tyg spałam, a teraz juz nie ma szans, czuję jak mi tam wszystko ciągnie... A co do netu ja już dawno przestalam czytać, jak czegoś potrzebuję to wchodzę na portale medyczne,a nie na fora (no oprócz naszego :-D ) Szkoda nerwów!! Weszłam raz na początku jak jeszcze serducha nie było, czego sie tam naczytałam to przegięcie... I od tego momentu sobie daruję... A co do tarczycy to ja miałam przed ciążą na bieżąco sprawdzane-tsh i ft4... I jak poszlam pierwszy raz w ciązy do mojej ginki to pierwsze pytanie było czy hormony tarczycy były kontrolowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
no jajeszcze spie na brzuchu ale wierce sie zanim dobrze sie uloze bo czuje jakby cos mi uwierałoi i ciagneło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja śpię tylko na brzuchu inaczej nie potrafię, a pozatym o od kilku dni budzę się o 5 rano i tak sobie leżę ze dwie godzinki kręcąc się z boku na bok a jak już zasnę to tak do 9 nie nogę wstać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
dziewczyny uzywacie juz kremy na rozstępy ??? Ja kupiłam sobie oliwkę dla przyszłych mam i narazie tylko to urzywam... znacie jakieś dobre środki do stosowania w czasie ciązy ???? zebym później nie wyglądała jak by mnie kot podrapał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagna-ja na razie też używam tylko oliwkę dla mam na całe ciało. Rewelacyjne są podobno wszystkie produkty z Musteli. U mnie mnóstwo znajomych to używa i twierdzą,że po ciąży ani jednego rozstępu nie mają... Dziewczyny-a chodzicie może na basen?? Mnie tak strasznie ciągnie ,ale się troszkę boję. Bo lekarka powiedzial,że pierwsze 12 tyg zakaz,ale teraz już minęło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) mnie tez strasznie ciagnie na basen ale nie mam sie z kim wybrac... wszyscy zabiegani, zapracowani...a maz nienawidzi basenów. ja tez uzywam tylko oliwki. krem na rozstepy kupie w pozniejszym terminie jak faktycznie brzucho zacznie rosnac. z reszta ja mam bardzo mało rozciagliwa skóre i bez rozstepow sie nie obejdzie... jako nastolatka juz mialam na biodrach:| po ciazy bede wygladac jak smok :P ale moze w przyszlosci zafunduje sobie jakis zabieg :P wczoraj pomoglam mezowi skrobac sciany :| zeskrobałam moze 2m kw i nie moglam wiecej :/ przeszkadzał mi kurz i rece zaczeły mi mdlec. dzisiaj konczy z kolega, zagruntuja ściany i w przyszlym tyg mam nadzieje bedziemy mieli piekny pokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na brzuchu nie śpię bo wole pozycję embrionalną więc mi nie przeszkadza. Basen na razie odpuszczam za często choruję i mam już szczerze dość. za zimno jest i boję się że mnie znowu złapie. Pomyślę na wiosnę o baseniku jagna ja używam oliwki na rozstępy ale tez zastanawiam się nad mustela trzeba poszukać na necie można fajne zestawy trafić. Martolinka wiesz to niepowiedziane że ci rozstępy wywali. ja jak rosłam to miałam na łydkach udach biodrach teraz są bladziutkie i tylko w lecie jak się opalę widać, a w ciąży nie miałam wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
palusia mam nadzieje ze bedzie tak jak u Ciebie :) zakupie kremy o ktorych piszecie i bede sie modlic zeby nic sie nie pokazalo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uzywam tez kremu z Musteli ,poleciala mi go kolezanka,ktora go stosowala i nie ma wogole rostepow,ja tez juz od kilku dni go wklepuje i mam nadzieje ze sie nie pojawia:) wczesniej nacieralam sie balsamami i oliwka,ale ponoc to nie wystarcza.Kupilam ten krem na http://www.kuzniazdrowia.pl/?PHPSESSID=e43adb00ae94f278ac8f1f63a5c365d3&akcja=03&artykul=1002084 jest tam w miare rozsadna cena i bardzo szybka dostawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dostałam spodenki spódniczkę które zamówiłam. Powiem wam że jestem miło zaskoczona pasują super 100 razy lepiej niż z HM. Więc szczerze polecam. za 103 zł mam spodnie spódnice plus przesyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki!! Jak tam dzisiaj samopoczucie??? Mnie troszke z rana muliło ale poszlismy z mężem na zakupki i przeszło :) Sypie dzisiaj u nas jak nie wiem :P ale aż jako sie miło chodzi na dworze bo ciepło jest w miare. Kupiłam sobie dzisiaj spodnie bo cały czas w jednych smigałam aż wstyd!! pasują ideal a pas ciążowy jest regulowany więc jestem bardzo zadowolona :D Co do kremów to ja użwam od samego początku z Oriflame kremu dla mamy i oliwki z tej samej serii. Nie są drogie, a ja jestem bardzo zadowolona :) Ide robić teraz obiadek bo za dwie godziny muszę sie u endokrynologa zjawić. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) gdzies mi wcielo posta:( ja nadal spie na brzuchu, bo inaczej nie zasne. az sie boje co bedzie pozniej jak brzuszek urosnie:) ja smaruje brzuch oliwka, moze pozniej kupie jakis krem. chociaz wszystkie kobitki w rodzinie mialy rozstepy niezaleznie od uzywanych specyfikow, wiec pewnie ja tez bede miec:( od 6lat mam na piersiach, na szczescie bardzo male i prawie niewidoczne. u mnie tez strasznie sypie znowu:( az sie nie chce z domu wychodzic pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze dziś nie wychodziłam,ale niedługo ide do sklepu,bo chce mi się salatki,więc na weekend zrobię ;-) Ale najpierw muszę zjeść jakiś obiad,co by polowy sklepu nie wykupic :D A ja Wam powiem,ze mnie teraz tak strasznie piersi bolą,szczegolnie sutki i brodawki że to masakra jakas :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
witam juz jestem po wizycie u ginka porosilam o skierowanie na badania tarczycy , mowilam ze sie naczytałam nanecie iz e chcialbym zrobic pwoiedzial ze nie ma sprawy ze nie warto czytac bo i takw szystkiego ne da sie sprawdzic bo trzeb abybylo d kardiologow i tak dalej chodzic no a z dzidziusiem wszystko ok kreci sie wierci paluszki do buzi usiluje wlozyc na zdjeciu mam , pprzeziernosc w pozadku NT =1mm, tylko kruszynka bo ma 5,6 cm jestem wg usg 12 tydz 1 dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
a no i sie pytalam o plec to mowil ze najlepiej w 19 tyg gdzies okresalc teraz jeszcze wczesnie , ale mowil ze w kierunku chlopca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×