Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

luciola - tez bylam zaskoczona ;) ale mnie teraz ubawilas z tym sprawdzaniem :D dziewczyny jak myslicie moglam sobie zaszkodzic tym cholernym lososiem??? nie chce juz wyczytywac na necie, bo jak sie naczytam, to samych najgorszych rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jeny! Ale mnie plecy bolą:-( Masakra jakaś:-( I najchętniej poszłabym spać,ale nie ma tak dobrze,do jutra musze skończyć rysowac ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dobre:P no mój M prezenty robi super..oczywiście ja tez nie robie zlych. a w tym roku to tez nie mam pomysłu..teraz kasa trochę potrzebna bo konczymy budowe naszego domku:) co do wyprawki dla malucha to mam wszystko po pierwszym dziecku...no chyba ze bedzie dziewczynka(na co pocichutku liczę) to kilka rozowych sukienek bede musiala kupic..a z Erykiem to staralam sie kupowac standardowe ubraka w razie gapy lekarza. ja tez mam zaparcia i wieczorne mdłosci..chociaz jest ich coraz mniej:):):) a co z ta wasza poczta?macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mi leci 15tc i w sumie nie mam żadnych dolegliwości. Mdłości przeszły już dawno, tylko brzuch ciągnie i głowa boli to wszystko zilka spokojnie ja tam ostatnio często łososia jem, przecież on wędzony nic nie zaszkodzi nie ma co przesadzać jo_joo niby płeć można poznać mi powiedział choć dziecko ustawiło się tyłem i coś mu wisiało mogła być to pępowina. Płeć poznają na tym etapie po kącie nachylenia wyrostka płciowego. Ja przypuszczam że ten u którego byłam palnął i teraz 50-50 czy się sprawdzi choć już na tego 2 chłopca się nastawiłam. Ja do gina idę w następny czwartek to już koniec 16tc będzie, mam nadzieję że płeć dojrzy bo chciałabym ciuszków przed podwyżką kupić. No i czekam na te pierwsze kopniaki ale na razie cisza choć czasem mi się wydaje ale to chyba wyobraźnia na przyszły tydzień się nastawiam aganik no i super jeszcze się nachodzimy w tych ciążówkach będziemy jęczeć na końcu zobaczycie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) dzis bylam u lekarza i wszytsko wporzadku mierzy prawie 8 cm a dokladnie7,7cm :D dostalam tabletki bo mam w moczu bakterie , zelaza we krwi 12,5 wiec jest bardzo dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
::::NIK::::::::::::::::WIEK::/TE RMIN PORODU ::::MIEJSCOWOŚĆ martolinka89..........21............ 1.06.........Gliwice arkadiaaa...............24............1.06.........Warsza wa Agnik83..................27............03.06..........Elb ląg Jado......................33............03.06..........Zi elona Góra Bea74 ...................36.......... 03.06 .............łódzkie bomi ....................29.............03.06.......Tychy luciola28...............35..............2/4.06........k. Gliwic palusia81...............29.............3/5.06.........k.S zczecina młoda@ma musia......19..............05.06...........łódź Asia_Malina............28.............6.06.........Skawin a/k.Krakowa trixi25..................25.............8.06. izunia1986..............23.............09.06 Magdigu................28.............9.06........wielkop olska ziolka79................31............11.06.........Jastr zębie/Londyn panna_z_de...........24...........ok.11.06......Niemcy kasiunia................27............12.06.........Biał ystok aśka2010...............31............13.06............ma zowieckie MamusiaAgusia........28.............16.06...........opols kie inka linka...............22..............16.06..........opolskie ewcia_82...............28.............16.06..........Niemcy< br /> stell.....................27..............16.06.......... .Polkowice 82 czarna..............28............17.06..........świętokrz yskie Anaid....................29............17-22.06. Qska....................33.............18.06..........Gda ńsk Maglip...................21............20.06..........Woc ławek mama z de..............24............22.06..........Niemcy Frankfurt s-t-o-k-r-o-t-k-a.......24............22.06. jagna841................26............23.06..........Inow rocław neciaa....................21...........24.06.........warm ińsko-mazurskie maja272.................27............26.06. Aguś85...................25............27.06......k .Kielc myszka88...............23............22.06........dolnoś ląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kasiuni
kasiunia gdzie ty chodzisz w Białym do lekarza? interesuje mnie ile u niego by kosztowało usg połówkowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziolka79- to przynajmniej nie jestem sama mówisz że bezpieczne? mi gin tez mówił że w tej szczepionce są martwe szczepy i jest bezpieczna i lepiej się zaszczepić niż zachorować ale jak poszłam do rodzinnej się zbadać przed szczepieniem to kobieta tak się zdziwiła bo podobno byłam pierwszą ciężarną która chciała się zaszczepić na grype od kiedy ona leczy i teraz sama nie wiem co mam zrobić. W środe ide do gina to jeszcze raz go spytam ale tak naprawde to trzeba samemu podjąć decyzje. Jeśli któraś z Was coś jeszcze słyszała na temat tego szczepienia to chętnie poczytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mega- ja dzis bylam u ginekologa i czytalam na kartce wywieszonej ze mozna sie szczepic przeciwko grypie , choc ja sie nie bede szczepila ale warto to przedyskutowac z ginekologiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
ja chodze na zamenhoffa do Lipskiego 130 zl placilam teraz i chyba kazda tyle kosztuje poza pierwsza bo cytologia jeszcze , mo i oczywiscie prenatalne drozsze jakktos chce robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
panna z de to duzy dzieciaczek bo moj taki malutki 5,6 cm ale najwazniejsze ze wszystko wpozadku , ktory tydzien u ciebie ? zmienilo sie cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiunia zmienila sie data ale o 2 dni napisali mi w karcie ciazy 11 czerwiec :) dzis jestem w 13t2d ciazy lekarka powiedziala ze wszystko jest wporzadku ma 7,7cm bo sie pytalam jak tam wymiary itp powiedziala ze wyglada to nawet na 14 tydzien :) ale wszystko ok rosnie jak na drozdzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choc u mnie zaplodnienie moglo byc 2 dni wczesniej :) wiec moze stad taki duzy :) ruszal sie itp jak ta lala :D serduszko tez swietnie pukalo az nie potrafie sie doczekac 4d ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panna_z_de dzięki za info musze to przemyśleć jeszcze chociaż nie bardzo chce się szczepić. odnośnie dolegliwości to mam podobnie jak większość z Was czyli lekkie krwawienie z nosa, senność zmęczenie i prawie już żadnych mdłości. A co do płci to mi w 10 tygodniu na usg powiedział że będzie chłopczyk ciekawa jestem czy jak pójde w środe to potwierdzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mag no akurat spojrzalam na ta kartke wywieszona tutaj ktoras z niemiec rowniez pisala o usg bo niby sa 3 tylko w ciazy u mnie kosztowalo w pakiecie 80euro , ale ja nie wykupilam a mi dzis tez usg zrobila :P toksoplazmoza negatywna, na inne te rotawirusy czy cos podobnego tez negatywne wiec wszytsko ok , tylko mocz im moj troche za bardzo smierdzial i musialam wykupic takie do aplikowania srodek nastepna wizyte umowie sie jak przyjade z polski bedzie tak pod koniec stycznia , rozmawialam z polozna :) wszystko narazie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi robi usg na każdej wizycie ma u siebie w gabinecie i jest wliczone w cene wizyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja w niemczech nie chodze prywatnie choc kazdy lekarz w ramach ubezpieczenia na kazdej wizycie robi usg ale sa pakiety do wykupienia no ale mi zrobila :) bo u nas tez niby 3 sa w calej ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megalip ja pierwszy raz słyszę by w 10tc płeć mówiono w 12 tc to jeszcze ciężko rozpoznać a w 10 toż to nic wykształconego nie ma. ja tam stwierdzenie lekarz w 12t że chłopak biorę z przymróżeniem oka a twój 10tc to bym sobie wcale głowy nie zawracała. Ja też mam na każdej wizycie USG i powiem wam że czuję się z tym komfortowo. Lekarz długo nie ,,zagląda" ale sprawdza czy wszystko ok trwa to chwilkę. W przyszłym tyg poproszę by na płeć spojrzał jak się nie uda to na połówkowym w styczniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też ma USG na każdej wizycie i też wliczone w cenę wizyty. 2 razy miałam już robione 4d :) Powiem Wam że wrażenia niesamowite!! następną wizytę mam za dwa tygodnie to już będzie 17tc :) Co do dolegliwości to od dwoch dnie boli mnie glowa, stanardowo nudnosci i poranne wymioty... Agnik83 - co do porannego kataru i bólu grdła to mam tak samo. myślę że to od suchego powietrza bo jak położyłam mokry ręcznik na kaloryfer to troche lepiej było. Co do krwi z nosa to tez mam :( i co najśmieszniejsze jak sobie z 10 razy na dzień nie kichnę to jest święto :P Jeśli chodzi o wędzone ryby to ja czasem zjem makrele mimo że też na necie pisze że się nie powinno :P ale powiedzcie mi co teraz jest zdrowe albo niemodyfikowane??? Nasze mamy jadły wszystko i patrzcie jakie super kobity z nas wyrosły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o płec to 10 tc to zdecydowanie za wcześnie. Mi dopiero w 13 powiedział że dziewczynka i to jeszcze nie jest pewne!! Mimo że ja sie już nastawiłam na babeczke :P hih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
tez na kazdej wizycie mam usg , i bardzo dobrze bo zeby nie to to bym nie byla pewna ze wszystko ok , dopiero jak zobaczei uslysze wtedy wiem:),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczorek :) Mam termin na 10.06.2011. To już 13 tc, a ja jeszcze nie miałam robionego usg...Trochę się martwię... Jutro idę do gina. Może go poprosić o usg?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.jak tak piszecie ze na kazdej wizycie macie usg to Wam zazdroszcze.Ja na cala ciaze mam miec tylko 2. Jedno juz mialam a drugie 19 stycznia,dzisiaj dostalam wyniki badan z krwi.ryzyko downa jest bardzo male.naszczescie._Ja czuje sie dobrze.Wymioty i nudnosci juz minely.takze oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laseczki!! Jeny jaka ja zmęczona jestem... Ale obejrzę M jak miłość i uciekam do wyrka,bo jutro idę do pracy na cały dzień,więc muszę być wypoczeta. Ja miałam robione USG już 3 razy. Teraz wizyta mi przypada 28.12 (troszkę długo,bo ponad miesiąc przerwy). Ale idę do lekarza za tydzień tylko po receptę, z wynikami i moja tabelką z ciśnieniem. Więc może będzie chciała zbadać? ;-) Miłego wieczorka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie troszku martwi to, że jak na 3 miesiąc to mam dość duży brzuszek...Boję się, że to mogą być bliźniaki...tzn będę się cieszyć ale jak na pierwszy raz bliźniaki to trochu mnie przeraża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do adka23
jesli chodzisz w Polsce panstwowo to masz chyba 3 usg, teraz w 13 tc powinna ci zrobic i masz sie UPOMNIEC! usg miedzy 12, a 14 tc pomaga wykryc wady plodu, mierzy przeziernosc karkowa i stwierdza obecnosc kosci nosowej. takze powiedz, ze poki co nie mialas, a przeciez w Afryce nie mieszkasz, zeby nie miec i sie nie dziwic temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to na jakiej podstawie
masz ustalony termin porodu ??? może jesteś przy kości to miałaś większy brzuch przed ciążą i tak ci zostało już ,a jak dobrze zjesz to też duży brzuch będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×