Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

Witam wszystkie mamusie :) Ja ostatnio tez rzadko zagladam... caly czas jestem zajeta. Wczoraj ubierałam choinke, trwalo to chyba ze 2 godziny:P pozniej czulam sie fatalnie, bo zamiast wizac stołek to ja sie naciagałam :/ byłam nie do zycia. Jeszcze sporadycznie pojawiaja sie mdłości i wymioty... a skonczyl sie 4 miesiac. Ile to jeszcze potrwa? 21 wybieram sie do ginekologa, ale musze znalezc takiego, ktory zrobi mi 3d i powie od razu płec :) bedzie to przełom 18 i 19 tygodnia, wiec powinno byc juz widac. Zrobilismy zakupy do naszej nowej sypialni :D uwielbiam zakupy w takich sklepach ;) zdradze ze cały pokój bedzie w tonacji fioletowo, beżowej. Mam nadzieje ze efekt koncowy bedzie super :) poczatkowo chcialam bardzo ciemne sciany, ale mezul sie nie zgodzil ze wzgledu na dziecko:P stwierdzil ze małe nie bedzie spało w grobowcu :P no i musialam zmieniac koncepcje ;) A teraz biore sie za wieszanie firanek bo maz sie do tego nie pali ;p Pozniej musze zrobic kilka rzeczy na uczelnie i sie troszke pouczyc na kolokwia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co z ta poczta? chodzi mi o to mogłybysmy zdjecia wrzucac na poczte i kazda z nas moglaby sie pochwalic brzuszkiem a potem dzieciaczkami. chcemy takie cos czy juz macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny i dzięki za przygarnięcie:) Ja jestem pełna obaw to moja 2 ciąża ale pierwszy poród będzie, więc same wiecie, że przejmuje się każdym sygnałem. Poza tym od samego początku nie mam żadnych mdłości itp. i martwię się dlaczego? Niby wszystko ok co kolejna wizyta wszystko dobrze a jednak bolesne wspomnienia nie pozwalają mi cieszyć się tym szczęściem tak do końca. Czekam na 16 bo mam wizytę u gin. i USG, więc zobaczę maleństwo:) Jak ja bym chciała już czerwiec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorota83 - trzymam kciuki za ciebie i za nas wszystkie. Zauważyłam, że na kafeterii dziewczyny, które straciły dziecko nazywają siebie mamami aniołków..... Ty jesteś mamą aniołka. Ja też. Moja aktualna ciąża była prawdopodobnie poczoątkowo ciążą bliźniaczą. Dowiedziałam się o tym przy pierwszym usg - w 7 tc. Ale jeden - wtedy jeszcze z płodów - obumarł, co już stwierdzono na usg. Choć gina nie była do końca przekonana, czym jest to coś mniejszego, bez typowych oznak..... popłakałm sobie troszkę przez parę dni, ale jest żywy dzidziuś i to jest przyszłość. Tak miało być. Oj, po raz pierwszy pisze o tym na forum. W końcu. http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxrjjg1agpr8vi.png http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44j1ezd4eil.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc For Malinowa,nic sie nie przejmuj ze nie masz wymitow,tylko sie cieszyc ze dobrze przechodzisz ciaze,ja juz praktycznie skonczylam pierwszy trymestr i tez nie mialalam wymiotow,tylko tak moze przez dwa tygodnie mnie mdlilo,ale bylam u lekarza wczoraj i wsi jest super.Tak naprawde 50 na 50 jest prawdopodobienstwo wystapienia wtmiotow u kobiet czy mdlosci,Wiec zaliczas sie do szczesiar:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane moje... Poruszony został temat wspolnej poczty. Pozwolilam sobie w imieniu wszystkich mam, zalozyc konto na o2. login: czerwcowki2011 haslo: nie bede go pisac tu publicznie. Zainteresowane niech napisza do mnie maila :) mysle ze to bedzie najlepszy sposob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jo_joo Dzięki bardzo:) W ogóle to mam nadzieje, że wami jakoś raźniej minie mi czas no i zawsze fajnie pogadać z kimś o ciążowych sprawach. Niestety żadna z moich koleżanek na razie nie jest błogosławiona:) Pozdrawiam was wszystkie serdecznie no i...jak ja ogarnę te wszystkie niki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć czołem dziś 2 (odpukać ) dzień bez migreny. Biorę z rana duża dawkę magnezu wyczytałam że zmniejsza częstotliwość napadów nie jem czekolady ostrego itd i liczę że już się męczyć nie będę. Ja małego zostawiłam w domu bo pokasływał a w poniedziałek ma spotkanie z Mikołajem i nie chcę by go ominie. Teraz dom roznosi gagatek jeden. Ja ogarnęłam chałupę powywalałam kupę złomu z szuflad. For Malinowa bardzo fajnie to że możemy pogadać. Moja znajoma w ciąży ale nie nadajemy na tych samych falach jakoś. Mają tez malutkie dzieci ale ja ostatnio naprawdę nie mam czasu na ploty. W przyszłym tyg idę do znajomych dzidziusia oglądać ur 3.12 muszę coś kupić różowego. Co do wymiotów w pierwszej ciązy nawet mnie nie mdliło teraz chyba ze 3 tyg i spokój bea też mam na bobasach konto z fotami Ola ale nie uaktualniam nawet NK olewam. martolinak zaraz napiszę po hasełko wrzućmy swoje fotki fajnie wiedzieć jak się wygląda, a i brzuch koniecznie. jak pójdziesz na USG to płeć na bank chyba że się obrazi i nie pokaże luciola z tym USG to się zgadzam Jak z Olkiem chodziłam to nawet nie widziałam nic na tych ekranikach. Teraz miałam swój ekranik wszytko widać nosek brzuszek, mały skakał i mam filmik nawet zupełnie inne wrażenia. delikadeza ja też mam sucha to od hormonów normalne. Mi na brzuchu jakieś krostki sie robią może od oliwki, czas pomyśleć o kremie. MegPP właśnie dlatego się dziwiłam bo w 10tc dzieci wyglądają identycznie w 12 to sztuka rozpoznać. Ja też czekam czwartek może będę wiedzieć będzie 16 tc prawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monis jak to karty nie masz? musi ci założyć to jest bardzo ważne, jak do szpitala się zgłosisz z jakimś problemem (odpukać) to lekarze muszą mieć, to dokument bardzo potrzebny, więc powinnaś się upomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem zainteresowana ta poczta:) wyśle pozniej e maila po heslo:) moj bobas własnie zasnal, mam chwile spokoju:) trzeba obiadek robic... pozniej pojde z malym na sanki...a brzuch nadal boli. czy mozna juz farbowac wlosy? ja chce sobie na swieta zrobic jakas inna fryzurke i zafarbowac wlosy... kobitki te ktore maja dzieciaczki juz:co kupujecie jako prezenty? ja mam poltorarocznego synka i nie mam pomyslu co mu kupic...on ma tyle zabawek ze szok. ??? ide cos porobic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podajcie dokładny adres tej poczty na o2 to też wyślę maila o hasełko;) Cześć Dziewczynki! Ja dzisiaj zwymiotowałam, mój drugi raz. Wcześniej tylko szarpanie, ale lekarka kazała mi jesć pierwszy posiłek na leżąco. Śniegu u mnie tyle nasypało, że nie da się nigdzie wyjść, nic nie odśnieżają. I sypie cały czas. Zaraz zjem sobie zielone oliwki. Pozdrawiam Was serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hania ja włosy farbowałam chyba ze 2 tyg temu. Spokojnie to 2 trymestr. ja już nie mogłam na siebie patrzeć. Co do prezentu ja mojemu kupuje grę mopol i coś tam jeszcze jadę w poniedziałek bo M ma wolne. Kurcze dla 1,5 roczniak to ciężko może co z Little people ( nie wiem czy dobrze napisałam) one są z Fisher price. Mój Olek maiła taki garaż z autami bardzo fajny porządny długo się bawił i sprzedałam go jeszcze. zobacz na allegro są różne fajne zabawki z tej serii, zależy co lubi. ja już zupkę zjadłam i teraz sosik z mięska z indyka pichcę do tego będzie kuskus i surówka. Straszny mam apetyt ostatnio muszę uważać bo utyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej liciola dzięki - teraz musi być dobrze :) martolinka dobry pomysł niedługo napisze po hasełko, dziewczyny ja nie mam jeszcze żadnych zdjęć w ciąży u mnie i tak nie widać jeszcze brzucha bo jestem przy kości i brzuch mam duży, podejrzewam że u mnie szybko nie będzie widać że jestem w ciąży rano pisałam że za oknem pochmurno a tym czsaem wyszło słoneczko i nawet humor mi się powoli poprawia miłego dzionka pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delicadeza
Witajcie :) u mnie sypie od rana tak non stop, nawet nie chce mi się zrobić sobie herbaty a jestem oczywiście w pracy, lenia strasznego dziś mam - no dobra, zresztą nie tylko dziś. Dziewczyny mam do Was taki apel ze strony mojego lekarza rodzinnego, który o wiele bardziej zagłębił się w wyniki badań moich, które rzekomo miały być tak wyśmienite zdaniem mojego ginekologa a wcale nie są. Otóż pijcie dużo wody, płynów bo dzidziuś "rabuje" organizm:) zwłaszcza jeśli wcześniej miałyście jakieś problemy zdrowotne typu anemia etc Nie wiem jak u Was to wygląda ale mnie się jakoś niespecjalnie chce pić. Nas jeszcze przed nowym rokiem czeka przeprowadzka, aż się boję nawet o tym myśleć, tyle pracy stąd ja nawet nie sprzątam, bo namęczę się a nawet nie nacieszę tym porządkiem :) Kurcze padam zawsze zmęczona po pracy niby tylko się położę na chwilkę, potem wstaję się umyć i śpię dalej aż wstyd się przyznać ale nic mi się nie chce. Mój Mężczyzna wciska mi ciągle coś do jedzenia a ja wcale nie mam ochoty. Ps. dobrze, że jesteście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
hej dziewczyny posprzatalam znow troche dzis , przedpokoj i prania porobilam , jutromaz ma wolne raczej wiec kuchnia i lazienka konkretnie , na synkach bylam zmała , no i teraz maz dopracy pojechal wiec sie nudze siedze nakompie Hanka no m oja tez ma multum zabawek ze nie wiadomo co kupywac , ale zarzyczyla sobie szczeniaczka uczniaczka http://allegro.pl/fisher-price-szczeniaczek-uczniaczek-gratis-i1341019926.html organkihttp://allegro.pl/imc-78397-barbie-elektroniczny-keybord-pianinko-i1355878045.html tablicehttp://allegro.pl/znikopis-tablica-simba-stempelki-niebieska-0277-i1350033383.html malowidla , ukladanke http://allegro.pl/ukladanka-drewniana-w-skrzynce-4-misie-52048-i1347700256.html2 ksiazeczki pare drobiazgow jeszcze i słodycze powklejalam dokladnieto co kupilismy poza organkami mozesz wybrac cos dla malego , moja ma teraz 2,5 roczku ale misie ukladala jak rok miala , i ten szczeniaczek tez od roczku a fjan zabawka i przytulanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
a jak tam apetyciki tyjecie dziewczyny ??? bo u mnie 1 kg na + Ale podobno te co na początku nie tyją nadrabiają później... Az strach pomyśleć z jakim wynikiem skończe... Najgorsze ze miesiąc po przewidywanym porodzie ide na wesele ... Mam nadzieje ze znajdę sukienke która przykryje pociązowy brzusio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
co do zdjec wciazy to robiliam jakies sobie sama na komorce zobaczyc czy brzuszek mocno widac , troszke jest , ale niech rosnie , robi sie miejsce dla dzidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
nom ja troszke tyje waze 46,5 wiec 3,5 na plusie fajnie by bylo tyc 1kg na miesiac to bym orzytyla jeszcze tylko 6 ,alepozniej pewnie szybciej ta waga idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
kasiula ale chudzinka z ciebie... no ty nie musisz sie martwić ze przytyjesz... Ja teraz 61.5 a przy 170 za chuda to ja nie jestem ... No ale co zrobić teraz to nie ja jestem wazna Wreszsie sie zdecydowałam na przypuszczalne imiona Kubuś lub Blanka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
tez chcielismy kiedys Kubus ja dalej chce ale dla meza juz nieodpowiada , bardzo ładne imie , jajakos o dziewczecyh imionach nei mysle mam przeczucie jakies ze to chllopak nie wiem czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny .Ja przed ciążą 53 teraz 52 mam na wadze i nie rozumię tego no nic przyjdzie z czasem. Co do imoion mam już Kubusia piękne imię ! Nie jestem jeszcze pewna co noszę czy to chłopiec czy dziewczynka ale mam kilka imion które mi się szalenie podobają Bianka , Oriana dla chłopca Orest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny ja jak narazie 1,5 kg na plusie, apetytu strasznego nie mam, tylko ostatnio napada mnie na mizerię, mogłabym ją cały dzień jeść. Co do imion to podoba mi się Mikołaj, Emil, Hubert, a dla dziewczynki Natalia, Hania, Agata oprócz nich jeszcze trochę więc będzie pewnie duży problem z wyborem :) Miłego dnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laski, ja mam w 16 tyg 2,2 kg do przodu, mam nadzieję, że się później nie rozhuśtam z tą wagą:) Dla dziewczynki mamy imię Maja, dla chłopaka Alan, ale mój mąż na Alana póki co się nie zgadza, no więc musi być dziewczynka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
czesc dziewczyny ma ktos tego @ to mozna bybylo pokico nawet zdjecia swoich dzieci wyslac te ktore juz maja , zawsz etocos mozna poogladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do kilogramów to ja mam 3 na minusie. Z tym ze w ogole nie wymiotowałam tylko mialam mdłości. nic poza tym. takze nie wiem co jest nie tak. Z eryczkiem przybralam 21kg!!! to był szok. Ale bardzo szybko wrocilam do formy z przed ciazy. mam 173cm wzrostu i waze (teraz)60kg. a tak zawsze mialam 62/63. zobaczymy jak to bedzie dalej... dodam ze nie mam apetytu. a co do imion to Ja dla dziewczynki wybralam:Laura,blanka.albo Lena. A dla chłopaka to:Ksawery,aleksander,konrad i igor..te mi sie podobaja. ale zobaczymy na co sie zdecydujemy. ja lubie takie inne miona. Kazdy ma własny gust:) Moj M za chwile z pracy przyjedzie. mnie nadal brzuch boli...qrde chyba za duzo wczoraj odsniezylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w sniezny dzien:) u mnie waga stoi w miejscu ale pewnie szybko cos przybiore bo ciagle chodze glodna:( co do imion to podobaja mi sie: Tatiana, Blanka, Oksana lub Marika dla chlopca Filip, Bartek, Adam lub Patryk ale mojemu sie za bardzo nie podobaja. mamy kupe czasu wiec cos na pewno sie wymysli. tesciowa wyskoczyla mi z Brajanem i Marta:/ Brajan odpada na starcie a Marta mam na drugie wiec tez mi nie pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mysłalam nad odkurzaczem tym nowym z playscool.Mały bardzo lubi sprzatac wiec moze mu sie spodoba-zobacze jak wyglada na zywo. On wszystko powtarza za mna..rano bierze swoje husteczki i wyciera stolik. Ja tez jestem bardzo zadowolona z zabawek fischer price. wole dac troche wiecej kasy i kupic cos porzadnego niz kupic jakies badziewie i za miesiac wyrzucic bo sie zepsuje. A i bardzo zadowolona jestem z tej fontanny z PS. maly ja uwielbia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martolinka89 moze wyslij e-maila z Hasłem i dokładnym nikiem na moj adres: kapucha171@buziaczek.pl z gory dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
hanka mojama ten odkurzac tez dobra sprawa odkurza razem ze mna i biega po calym domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×