Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

Gość kasiunia
ok wysłalam narazie 2 bolece robic małej kolacje kapiel i spacq pojdzie wiec bede pozniej mam nadzieje ze bedzie wiecej fotek do ogladania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jajuz zmykam..bede robic nalesniki:) bede wieczorem jak juz moj maly zasnie:) 3majcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria1985
Chyba dziewczyny sobie poszły.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martolinka ale sympatyczna z buźki jesteś;) Ja też wyślę za moment zdjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dziewczyny ja juz spadam :) przygotuje sie na uczelnie, wymocze w wannie, wlacze film i akurat bedzie pora do spania ;) jutro uczelnia do wieczora :( dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe żylete kochana? Ojjj....ta moja twarz:/ Żyletą na milion procent nie jestem;) A chudzina to tak owszem, masakra. A brzuszek to mi wyszedł;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria1985
Trzymajcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
neccia dla mnie tez na taka wygladasz:) ale pozory czasem myla , no ja mam z glowy małanakrmiona wykapana czekam az zasnie i luuuz, musze powiedziec ze dzis w miare grzeczna byla , wiec i ja nie az tak zestresowana , wysłalam swoj brzuszek tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
noi spi mała czyli mam wolne hehe musze jakis film chyba sciagnac ale nie wiem jaki bo w tv nic niema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
macie moze jakies propozycje filmowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie tam ja łagodna jak baranek jestem;) Pozory mylą mylą!;) Kasia jaki ładny brzuszek też już jaki widoczny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria1985
Czy któraś z Was ma lub miała już widoczny brzuszek w 12 tyg?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria1985
necia:) no właśnie jestem ciekawa, bo mi się wydaje że mam pełniejszy ale winie za to wzdęte jelita :( do tego ten ból..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
jajestem w 13tyg,i to moja 2 ciaza , rosna brzuszki gdzies dzieci musza sie miescic i ich meszkanka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria1985
Wiem,że każda ciąża jest inna, ale pamietam jak u mojej siostry dopiero było widać i to niewiele pod koniec 5tego miesiąca, dlatego pytam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki!!! kurcze jeden dzień mnie nie było a do narobienia 4 strony!! :) Żeśta sie dzisiaj rozgadały no:P Witam nowe koleżanki :) Ja jestem w 16 tc i to moja 2 ciąża ale pierwszy poród :( Dmucham na mój brzusio jak tylko mogę :) Dzsiaj byłam wkoncu u endokrynolga. tak jak myślałam zwiekszyła mi dawkę hormonów i dodatkowo wysłała na badania okulistyczne ze względu na tą moją nieszczęsną prolaktynę Ja też poprosze adres i hasło na naszą skrzynkę!!! bw1981@o2.pl Kupiliśmy sobie dzisiaj nową choinkę taką gęstą i wysoką. Meżul idzie w niedziele na popołudnie do pracy to sie za ubueranie wezmę :) Śnieg sypie niesamowicie cały dzień :) Widziałam że pruszyłyście kwestię imon. My na szczęście z męzulem jesteśmy zgodni :P Dziewczynka bedzie Michalinka a chłopczyk Adrian :D No chyba że mi jeszcze się coś odwidzi ale myślę że nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój synek na szczescie juz spi:) Qrde ale jestem dzisiaj zmeczona. kregoslup mi wysiada!!! za chwile ide sie wykapac i lulu...taka jestem spiaca. brzuch na szczescie przestal mnie bolec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
bomi wysłalam na poczte hasło i login hania mi tez strasznie plecy bola jak caly dzien odpoczywam nicnie robie to prawie wcale a wystarczy ze zmala pojde na spaceri ledwo złózka wstaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×