Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

U mnie będzie Filip o ile płeć się potwierdzi ;) Wiecie co wkurzyłam się na maxa. Poszłam z synkiem do sklepu i oczywiście w tym czasie poczta była, paczka od mojej mamy. Poszliśmy na pocztę 30 min w kolejce i co?? Paczki nie przywieźli a na avizo jak wół że od 16-20 odbiór. Wrr ale mi ciśnienie podnieśli, do tego na skypie się połączyć z mamą nie mogę Daria ja w poprzedniej tez dopiero w 5 było widać ale brak dokumentacji zdjęciowej więc kłócić się nie będę;) Zresztą to raczej sprawa indywidualna, kiedy widać. Hania ja też padam i rwa kulszowa dziś nawet na leżąco daje o sobie znać. Miałam nadzieje że dziś dojdzie moja poducha do spania ale niestety wszystko przez pogodę. bomi szybko choinkę ubieracie ja poczekam jeszcze Ja z małym film o pszczołach oglądam,przespał się w dzień to niech posiedzi dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze uwielbiałam jak sobie choinka stała już wcześniej i naastrój robiła. A teraz i tak nie mam co robić to sobie jąna spokojnie ubiore. Co do brzuszka to ja już w 11 tc miałam widoczny. Ale ja to patyczak chudy jestem to nie dziwota :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maly to ostatnio na rekach caly czas chce byc..chyba czuje ze bedzie malenstwo w domu:P mnie codziennie moja bratowa denerwuje...chyba ksiazke o mnie pisze bo wie lepiej kiedy mam wizyte jakie badania mam zrobic i td. no masakra...co chwile dzwoni jak to ona pieknie mieszkanie posprztala....no masakra. albo hormony zle na mnie dzilaja albo..nie wiem co. juz chwilami mam dosyc..no i najgorsze to tesciowa codziennie sie wpierdziela we wszystko co robie. czasami mam juz dosyc i jade do mojej mamy chwile odpoczac. ja tutaj zanudzam moimi problemami... no komus musze sie wygadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiunia dzięki :) Ja Wam na razi wrzuce zdjęcie z mężulem :) bo musze sobie dopiero zrobić sesję zdjęciową :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my zawsze choinke ubieramy w wigilie. Jakos tak od młego mama zawsze z nami w wigilie ubierala...i tak juz zostalo. Ja czekam na swieta jak male dziecko...uwielbiam ten czas swiat. jednak jutro jedziemy zrobic zakupy swiatecze,prezenty...itd. kiedys trzeba sie za to wziac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane a jak tam u was z sexem? ja libido to mam bardzo niskie. przed ciaza to bylo ok a teraz...to moze przez te wieczorne mdlosci! w pierwszej ciazy bylo ok. nic mi nie przeszkadzalo...chociaz na poczatku ni moglismy bo mialam ciaze zagrozona. krwawilam kilka razy. a potem dostalismy pozwolenie...no i "szalelismy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka - nikogo nie zanudzasz. poto tu jestesmy żeby sobie pogadać pożalić się itd. I nie martw się. Mnie moja siostra denerwuje czasami ale ja to sie strasznie płaczliwa i kłótliwa zrobiłam :P ostatnio sie popłakałam na filnie jak sie koleś oświadczał dziewczynie. Sama sie potem z siebie śmiałam :P Powiem Wam kobity że laski jesteście niesamowiete :P Ja to sie przy Was schować mogę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do seksiku to ja na razie też jakoś ochoty nie mam Słyszałam gdzieś ze jak sie ma mieć chłopca to libido wysokie i z łóżka sie wychodzić nie chce a jak dziewczynka to że nie ma potrzeby :P Ciekawe bo jeśli to prawda to u nie by się sprawdziło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jesli bylaby to prawda to u mnie tez sie sprawdzilo...he synek juz jest. chcialabym miec dziewczynke..ale to sie okaze. opowiem wam jak moja głupia tesciowa caly czas mowila,gdy bylam w pierwszej ciazy ze t ma byc dziewczynka i koniec...bo ona ma dwoch synow. ale smieszne ze przeciez kobieta w ciazy nic nie moze zaradzic na plec. a ja specjalnie mowilam ze chce miec synka. i kiedys odebrala mnie od lekarza i zapytala sie o plec...to jej powiedzialam ze chlopiec a ona na to...chłopie?miala byc dziewczynka!...i przez 3 dni sie nie odzywala słowem...dodam ze niestety jeszcze z nia mieszkam!!! i do konca zycia jej tego nie zapmne ze tak zareagowala... a i jeszcze jej powiedzialam ze jak chce miec dziewczynke to niech sobie zrobi. a ja sie tez bardzo placzliwa stalam...co chwile bym plakala. moj maz mnie wczoraj zdenerwowal...a dzisiaj juz z kwiatkami przyjechal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuje! ja bym chyba powiedziałą tak samo jak Ty :P Moja teściowa mieszka klatkę obok bo kupilśmy mieszkanie żeby było blisko :P ale jak na razie to anioł nie kobieta!! Jestem jej najukochańszą synową!! Fajnie tylko ze jedyną hihihihih :P Ona też barrrrdzo chciałaby dziewczynkę bo wnuka już ma ale wychodzi z założenia ze to nie ważnie byle dzieciątko sie zdrowe urodziło. Zobaczymy jak bedzie jak sie maleństwo urodzi ale myśle ze nie bedzie sie wtrącałą bo nie zauważyłam u niej takich predyspozycji. Co do libido to mi lekarz na 70 % powiedział ze to dziewczynka więc moze jednak coś w tym jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! bomi ciekawa teoria z tym libido :-) faktycznie jak byłam w ciąży z Dawidem to miałąm ochote na seks a teraz słabiutko to może faktycznie córa będzie :-) dziewczyny jaki bierzecie magnez bo ja dziś kupiłam MAGNE B6 ale w ulotce napisali że po konsultacji z lekarzem i nie wiem czy brać czy nie? a brzuch mi się troche napina szczególnie teraz wieczorem. co do wagi to 3 tyg temu na wizycie ważyłam 48kg a teraz 48,6 także jak narazie wiele nie przytyłam ale tez nie jem specjalnie dużo (tzn nie obżeram się) bo w pierwszej ciąży notorycznie zajadałam się słodyczami a teraz bardziej owoce i czasem jakieś ciastko ale bez porównania a przytyłam wtedy równe 10 kilo i praktycznie tydzień po porodzie założyłam spodnie sprzed ciąży takze nie było tak źle :-) Bea - powiem Ci że do końca nie jestem przekonana ale tak mnie nastraszył tą świńską grypą i tyle się ogadał o tych szczepionkach ze kazałam sobie wypisać recepte ale niestety nie mam jej przy sobie bo zostawiłąm w aucie jutro wezmę i Ci napisze nazwe. ponadto od kilku lat już chodze do tego gina i prowadził moją pierwszą ciąże i jeszcze nigdy mnie nie zawiódł więc myśle że wie co mówi. co do poczty to niestety nie jestem przekonana do umieszczania swoich zdjęć w internecie więc akurat od tego muszę się wyłamać ale mam nadziej że nie macie mi tego za złe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mężul własnie stwierdził że musi założyć temat "tatusiowie czerwiec 2011" :P A przyznam Wam sie ze zrobiłam pierwszy zakup dla naszej kruszynki :D Kupiłam jej misia Truskawka z TVN-u. Jest przesłodki :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja prztyłam już 5 kg :P a w zasadzie jem 3 posiłki dziennie ale sie tym nie przejmuje bo jak już pisałam patyczak jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt oni wolą leżeć na kanapie i oglądać mecz piłki nożnej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:) Zważyłam się, ważę + 1,8 kg:P więc coś mi dużo przybyło przez dwa tygodnie ale to chyba odbijam sobie po szpitalu bo tam akurat 2 kilo schudłam. Jeśli chodzi o imiona to dla dziewczynki: Emilia lub Liliana a dla chłopca Franciszek (tutaj napotkałam okropny opór ze strony męża) więc na razie jeśli bedzie chłopczyk jest bezimienny:) Jeśli wasza teoria o libido jest prawdziwa to chyba bede miała dziewczynkę:D bo nie mam w ogóle ochoty na seks, aż sie sama nie poznaje:):P Zobaczymy! Kurcze dlaczego nigdy nie mogę trafić na kogoś do pogadania:) Pozdrówki, dzisiaj już nie zajrzę bo jedziemy na zakupy świąteczne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Dziewczyny co do ochoty to ja ostatnio mam i to wielką, ale niestety po wszelkich najdelikatniejszych próbach dostaje plamienia więc pozostaje mi czekać aż się wszystko uspokoi i wróci do normy :( pół nocy dzisiaj nie spałam, tak się wczoraj uraczyłam, miałam ochotę na mizerię więc zjadłam całą miseczkę, a później poprawiłam koktajlem mlecznym z truskawkami, ale była masakra, jeszcze dzisiaj odczuwam ból brzucha. obiecuję sobie już nigdy takich głupich połączeń. miłego dnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kolezanki ;) za kilka dni do pl jade :) ciesze sie jak male dziecko :D co do libida - ojjjj moje przed ciaza bylo wysmienite a teraz szok , wogole mi sie nie chce, tylko przyznam sie ze miewamn sny erotyczne :D:D ah te hormony :D:D moze akurat bedzie dziewczynka ? ;) bardzo chetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ja jakos też ostatnio ochoty nie mam, zobaczymy czy teoria się sprawdzi. Jeśli chodzi o imię to dla chłopca mam wybrane Adam a dla dziewczynki nie mam pojęcia Lecę do pracy :( miłego dzionka martolinka89 wysłałam Tobie maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka- wcale się nie dziwię, że tak odpowiedziałaś teściowej, ja tylko mam nadzieje, że u mnie tak nie będzie, bo ja mam jeszcze lepszą sytuację ze strony męża, moja teściowa ma 3 synów, 2 synów zmajstrowało już po dwóch synów:) no więc na tego trzeciego(mojego męża) się liczy w kwestii dziewczynki i wcale się tego nie ukrywa więc jaka na mnie ciąży presja:P co do seksu to też słabiutko, a mówi się, że w II trymestrze tak się szaleje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja jestem w 11 t5dc od początku jestem na l4 jest to moja 2 ciąża 1 skończyła się niestety w 21 tyg. :( co do libido w pierwszej ciąży byłam z synkiem (przeczówałam to od początku i imię miałam wybrane tylko dla chłopca) i na seks nie miałam ochoty, teraz nie mam przeczucia czy będzie dziewczynka czy chłopiec i na seks też nie mam ochoty a pozatym mamy niewskazane ze względu na zagrożenie. u nas dziś od rana pada deszcz i temperatura jest na plusie więc na dworze jest niezaciekawie. moja mama nie ma jeszcze wnóków więc jej obojętne byle dzidzia była zdrowa natomiast teściowa ma już dwoje wnuków a teraz chciałaby dziewczynkę, ale dla mnie najważniejsze żeby przetrwać ciążę do końca i urodzić zdrowe dzieciątko. miłego dzionka, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dorotko znamy się z innego wątku co do seksu - jakoś teraz mam opory...czy na pewno to czegoś nie wywoła....siedzi mi to w psychice i chyba dlatego nie bardzo mam ochotę, aczkolwiek czasem się budzę taka...wrrrr...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
libido słabiutkie poprostu mi sie nie chce i nie mam ochoty takze pewnie bedzie dziewczynka zresztą wszystkie syndromy i zabobony wskazują na to... od wczoraj chodziła mi po głowie drożdzowa rolada makowa, głowa by mi nie dała zyć jak bym dziś jej nie zrobiła... Ledwo sie upiekła i już na moim talerzu mniam ... ach te zachcianki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria1985
Witam wszystkie dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.Witam nowe czerwcówki.Wkońcu jestem.Wogóle nie mam czasu żeby coś popisać czytam wasze posty w skrócie.Przygotowania do świąt itp.U mnie też z libidem cieżko.Wogóle mi się nie chce , nie mam ochoty.trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Wlasnie wrocilam z uczelni i pierwsze co zagladam na forum :P chyba sie uzaleznilam ;) co do libido..w pierwszym trymestrze nie mialam ochoty na sex, a teraz moglabym codziennie po kilka razy :D hehe jak napaleniec ;p wiec powinien byc synek i tak tez przeczuwam :) co do tesciowych...moja ma 2 wnuczki i chce 3 bo jak to powiedziala "uwielbia dziewczynki". tez jej wypalilam ze MY CHCEMY SYNA i wiele na to wskazuje ze bedzie chlopczyk:) poza tym wazne zeby bylo zdrowe. To ona znowu ze zdrowe zdrowe ale zeby dziewczynka...masacra. Dla moich rodziców to bedzie pierwszy wnuczek i ogromnie sie ciesza :) nie wazne co bedzie :) ale tez mowia ze bedzie chlopiec ;) ciekawe czy sie potwierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia20
i w co tu wierzyć ? mówią jak w ciązy bardziej na kwaszone ogórki ,na kwaśne ogólne to chłopak ,a jak na słodkie to dziewczynka.drudzy mówia że jak duża ochota na sex to facet ,a jak mała to kobietka będzie. no i nie wiem dalej nic w która stronę mi bliżej ,uwielbiam kwaśne ,ale ochoty na sex nie mam (zresztą mam zakaz od lekarza na to :-) ) no i co mi pozosatje czekać na poznanie płci ,a to dopiero 15 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki co do ochoty na bara bara to ja nie mam. jakoś dziwnie się czuje z tymi rzeczami w ciąży. moja teściowa ma 2 synów i wiadomo chciałaby wnuczkę, a jak jej powiedzieliśmy że chyba chłopak to ona ,, a co ty myślałaś że córkę będziesz mieć?? z triumfem nie wiem może dlatego że sama nie miała dziewczyny. Takie to są dziwne te teściowe ale i ja będę więc nie psioczę Zobaczymy jak będzie ja na razie diagnozę w 12t nie całkiem serio traktuję choć do myśli o chłopcu przywykłam ;) U mnie pogoda tez do bani na plusie wszystko pływa plus deszcz paskudnie. Stanowczo wolę śnieg. Mój M na 2 zmianę już mam dość o 2 tyg tak robi i wtedy cały kram na mojej głowie, kładzenie małego plus mycie plus spacer z psem a ostatnie dni jakaś nie w sosie jestem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej pewnie już spicie a ja cały dzień nie miałam kiedy zaglądnąć na forum i dopiero teraz ponawiam moje pytanie o magnez!? Bea - nazwa tej szczepionki to Fluanix albo Fluarix dokładnie nie moge odczytać wiesz jak lekarze niewyraźnie piszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×