Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

Hej,mnie dzisiaj cały dzien brzuch pobolewa:(ciągnie i kłuje.Tylko nie cały czas tylko on czasu do czasu.MAm nadzieje ze to nic zlego.Za tydzień mam wizyte u położnej to jej powiem.Mam nadzieje ze to tylko rosnąca macica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór ,dziędobry jak kto woli!!! Napewno zrywacie boki że pisze o tej godzinie . No nie mam coś spania obudziłam się o 2 mąż na nocce a ja wstałam się napić i koniec ... Wiem że często nie pisze więc muszę nadrabiać lekturę i czytać po pięc stron .Tak jak pisałyście czas leci już prawie połowa i brzuchole rosną no u mnie jeszcze nie choć się chyba zaokrąglam . Dziewczyny moc pozdrowien no i powodzenia zdrowia wszystkie widze świetnie się czują !!! Co do badań połówkowych hm... Właśnie zastanawiam się nad 3d chcemy z mężem znać płeć jestem w15 tc no i tak pooglądać . Co do prezentów nie mam pojęcia i odkładam to na przyszły tydzień . Smutno mi że ciąża tak szybko leci mówie do męża ze chce być w ciąży 2lata jak słoń ha ha ... No to tyle laseczki trzymajcie się cieplutko i pamiętajcie że się nie wyłamuje cały czas jestem z wami serduszkiem . A miłego dnia A A pisałyście coś o poczcie że wysyłacie swoje zdjęcia i takie ciekawostki dobry pomysł mogę się wprosić proszę organizatorkę o jakieś wskazówki ... No to już naprawdę pa pa p a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
czesc dziewczyny , ma zod pracy pojechal ja sama zmala ale moze zaprowadze ja do mamy na troche i przejde sie dalej dosklepu zpaytam o te szamponetki i farby w sklepie co tam mi doradza ,noi tusz do rzes musze kupic , po porodzie to chyba zrobie sobie u kosmetyczki doklejane nie trzeba sie malowac bedzie:) aprzy 2 tomoze byc juz ciezkie noi moze koncu wezme sie za kuchnie jak niebede zmeczona martolinka ja t tezprzed wcozraj walsnie czulam jakby mi sie cos przesuwalo , ale nie wiem czy nie za wczesnie bo od usg to 15 tydzien , ale podobno u chudych mozna wyczuc wczesniej , no nic poczekamy zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Widze, że Kasiunia juz na nogach:) Ja tez cos dzisiaj spać nie mogę. Co do szamponetek, mysle, ze warto spróbować, ale ja wczoraj zaszalałam u fryzjera i zrobiłam sobie dwukolorowy balejaż i wreszcie wygladam jak człowiek:D Nie mam talentu do samodzielnego farbowania włosów i wolałam to zlecic profesjonaliscie. Moja fryzjerka jak mnie zobaczyła o mało nie padła, az nie miała odwagi pytać czemu tak wygladam hihihihi. Odrosty i hulajace włosy na głowie:) Ale juz jest super i humorek od razu lepszy, polecam na poprawe nastroju:) Dzisiaj mój synek ma jasełka w przedszkolu, a dokładniej przedszkole wystawia je w teatrze, mysle, ze to bedzie dla niego przezycie być na scenie. Ma role pastuszka i nieźle się nakombinowałam ze strojem, ale wyszło całkiem fajnie. A jutro mąz bierze wolne i wreszcie zajmiemy sie kupowaniem prezentów, nie chce tego odkładac na ostatnią chwilę. Miłego dnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki. Mój M śpi po nocce, a ja na kawkę sie skusiłam. Zimno jak diabli z psem kółko zrobiłam i do domu. Co do ruchów ja kilka dni czułam konkretne miźnięcia a np wczoraj tylko takie napinanie ale na początku to norma że ruchy nie są częste. martolinka u ciebie to już ruchów możesz wyczekiwać. ksiunia nie ma co przesadzać kup np wella color tuch we fryzjerskim lub na all to jest bez amoniaku lub castig w drogerii te szamponetki nie warto zmywa się zaraz a włos też niszczy. Strasznie mnie piersi mnie bolą szczególnie prawa aż takie zgrubienie mam. Dobrze że do gina dziś idę będę się żalić;) No i znowu stanikowe zakupy mi się szykują ja też jutro na miasto się wybiorę dokupić co mi zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! dawno nie pisałam ale jakoś nie miałam kiedy, u nas wszystko ok dalej odpoczywamy, dziś w związku z krwawieniem przy dmuchaniu nosa mam wizytę u laryngologa, a także muszę zrobić badanie dna oka. W środę mam kolejną wizytę u gina i usg już nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) w koncu bylam dzisiaj na badaniach krwi i moczu. po 16 jade odebrac wyniki. ciekawe czy beda w normie :) Od wczoraj dziwnie boli mnie brzuch...takie jakby skurcze mnie łapały...nie jest to bardzo bolesne i uciazliwe, ale pierwszy raz takie cos mam. nawet czasami okolice pepka bola. czyzby macica byla juz tak wysoko? plany na dzis-szorowanie łazienki:| wezme od meza urzadzenie parowe i smigne raz dwa :) bardzo fajna rzecz. Usuwa nawet najwieksze zabrudzenia i kamien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona1119
czy możecie zobaczyć co macie wpisane w rubryce dno macicy w karcie ciąży ? jakie macie tam ułamki wpisane? ja mam 1/5 ,2/5 ,3/5 a to jest 15 tydzień i martwię się że coś nie tak a wizytę mam przed nowym rokiem aż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) ale zescie naskrobaly az za wami nie nadarzam tez wczoraj mialam spiencie z swoim :D ale juz jest dobrze co do wagi , stoje w miejscu te prawie kg co pisalam przytylam to bylam tylko objedzona , waze tyle co wazylam ale wymioty odeszly , samopoczucie dobre :D wiec teraz 2 trymestr i przytycia :) brzuszek lekko wyskoczyl ale taka miniaturka , jutro wybieram sie w 13 h podroz :) jak ja to zniose :D? co do farbowania - dziewczyny a co wam sie ma stac? z farbami z amoniakiem chodzi o to by nie zafarbowac skory glowy, a wlos to martwa tkanka nic sie nie przedostanie do dziecka :) jest tyle farb bez amoniaku co nic sie nie stanie , no chyba ze kogos zemdli po zapachu co ma sie stac ? dziecko rude? u mnie kolezanki moje ciocie tez farbowaly i nic sie nie stalo , jezeli chodzi o rozjasnianie to wtedy moze wyjsc inny kolor jakis np zoltawy ale tak ? ja farbowalamw 8 czy w 9 tc i wszystko ok bo nie moglam na siebie patrzec :) no ale kazda niech decyduje za siebei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) ale zescie naskrobaly az za wami nie nadarzam tez wczoraj mialam spiencie z swoim :D ale juz jest dobrze co do wagi , stoje w miejscu te prawie kg co pisalam przytylam to bylam tylko objedzona , waze tyle co wazylam ale wymioty odeszly , samopoczucie dobre :D wiec teraz 2 trymestr i przytycia :) brzuszek lekko wyskoczyl ale taka miniaturka , jutro wybieram sie w 13 h podroz :) jak ja to zniose :D? co do farbowania - dziewczyny a co wam sie ma stac? z farbami z amoniakiem chodzi o to by nie zafarbowac skory glowy, a wlos to martwa tkanka nic sie nie przedostanie do dziecka :) jest tyle farb bez amoniaku co nic sie nie stanie , no chyba ze kogos zemdli po zapachu co ma sie stac ? dziecko rude? u mnie kolezanki moje ciocie tez farbowaly i nic sie nie stalo , jezeli chodzi o rozjasnianie to wtedy moze wyjsc inny kolor jakis np zoltawy ale tak ? ja farbowalamw 8 czy w 9 tc i wszystko ok bo nie moglam na siebie patrzec :) no ale kazda niech decyduje za siebei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, Co do farbowania włosów jestem tego samego zdania co Panna z De, ja mam włosy rozjaśniane i malowałam je ok 10 tyg z tego co pamiętam, lekarz mi nie zabronił, chodzi faktycznie o to, żeby nie wymiotować na fotelu fryzjerskim jak ktoś miał takie zapędy:) teraz przed świętami też się wybieram na odrosty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ! Ehhh dzisiaj jade do lekarza ale miałam sny w nocy masakra:o jakieś normalnie ekstremalne dziwadła mi się śniły. Denerwuje się przed wizytą:) No co do włosów to właśnie dzisiaj zapytam mojego gina czy moge coś ze sobą zrobić bo wyglądam okropnie z tymi odrostami:) Poza tym mam tyle pytań, że aż spisałam sobie karteczkę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to proponuję .
for malinowa to proponuję żebyś przepisała karteczkę na forum ,na pewno będzie ona pomocna dla dziewczyn . a gdybyś jeszcze dodała potem odpowiedzi to już byłabyś cud koleżanką :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki! Martolinka - ja dzisiaj też byłam na badaniach morfologia i mocz i przy okazji zrobiłam cukier. Mamuśka mnie opierniczyła że mam za niski poziom cukru (jest pielęgniarką) i kazała zawsze z rana napić się czegoś słodkiego. Dorota - ja też mam krwawienia z nosa ale moja endokrynolog mi kazała zrobić dno oka i pole widzenia (też ze względu na moje wcześniejsze problemy z prlaktyną) i kazała jeść wit. C Co do farbowania włosów to jutro wybieram sie do sklepu fryzjerskiego i coś sobie tam wybiorę. Zrezygnowałam z szamponetki bo jak ma mi sie to zmyć za tydzień to szkoda kasy i czasu. Ja saie dzisiaj czyje całkiem dobrze. Pobolewa mnie jedynie od rana podbrzusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cukru tym razem nie robilam-ostatnio mialam górna granice normy, ale lekarz powiedzial ze jest w porzadku. Slodkiego praktycznie nie jem wiec nie musze sie martwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martolinka wysłałam Ci mail o to hasło... Witam serdecznie wszystkie mamy panika z farbami dzisiaj na topie ,nie ma co panikować chyba tej farby nie chcecie jeść .Jest pełno farb z ciekawym i nie zbyt szkodliwym składem . Wiem coś o tym jestem kosmetologiem . Przytne komara mój mały w szkole a ja w nocy nie spałam wiec poloże się kolo męza jest po nocce i pochrapiemy razem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki! No a ja od rana sprzątanie i zakupy na allegro;) Kilka dni temu byłam na zakupkach z Mamą i kupiłam sobie śliczną tuniko-sukienkę, taki ciepły róż, no bardzo ładna. I od Mamci też już dostałam prezenty na gwiazdkę, zabrała mnie na zakupy i nakupowała mi pełno kosmetyków, tak się cieszę, bo jak na złość coś się kończy np. tusz to już zaraz wszystko po kolei. Wydałabym fortunę;) Został mi jeszcze prezent dla Ukochanego i za nic nie wiem co mu kupić, wszystko ma. Mdłości troszkę przeszły( odpukać), choć rano jeszcze mną troszkę poszarpuje. Brzuszek pomalutku rośnie, słodki widok;) Buziaki Dziewczynki! Miłego dzioneczka Wam życzę!;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria1985
Cześć Kochane:) Właśnie wracam od lekarza :) z dzidziusiem wszystko w porządku. Ma "aż" 7 cm "wzrostu":D A jakie urocze zdjęcie dostałam :):):) Takie malutkie rączki i nóżki :) Fajowy widok i uczucie :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria ten widok jest najcudowniejszy;) Mi łezki stanęły w oczach, gdy zobaczyłam malusie nóżki, rączki, moje serduszko. Przepiękny widok. Bardzo fajnie, że wszystko dobrze z Tobą i maleństwem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria1985
No naprawdę największe szczęście świata :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuszki nosi ktoras z Was tipsy? chyba sobie dzisiaj zrobie :D kilka lat temu kupilam sobie sprzet i nauczylam sie tej "sztuki" :) ale slyszalam ze w ciazy rozne zmiany chorobowe widac po paznokciach wiec mam pewne obawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nosiłam, bo kiedyś zakupiłam sobie "sprzęt" i nauczyłam się robić, tylko że to były akryle. Teraz już nie noszę. Po prostu bez tipsów jest mi lżej;) Mam długie, ładne swoje;) Martolinko, ale warto spróbować, tylko że żele, bo akrylowe strasznie śmierdzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robie tylko zelowe :) musze wyciagnac cały majdan i sprawdzic czy nieczego mi nie braknie :) jak zrobie to posle foto na naszego maila :D pochwale sie moim dziełem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja właśnie na czas ciąży zdjęłam tipsy. chociaż czasem mnie korci to własnie przez to o czym pisze Martolinka czyli zmiany chorobowe wole sobie odpuścić. Stell - a może polecałabyś jakąś firmę jeśli chodzi o farby. no i jeśli jesteś kosmetolgiem to może mi doradzisz jakiego kremu używać na skóre naczynkową, bo nie umie sobie z nią teraz poradzić. Krem ktorego uzywałam do tej pory nie daje rady i mam cały czas strasznie wysyszone czoło i poiczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
wiem ze przesadzam ztymi farbami , ale kupilam dzis szamponetke zobaczymy co wyjdzie moze z czasem sie przelamie i pofarbuje :) tak sie zastanawiam ztymlekarzem czy isc przed swietami czy po ,hmm chyba zrobie badania przed i jak wyjda zle hormony to pojde przed ajak ok to po chyba ze ostro sie na krece ,zawze ostatni tydziejn czekania najgorszy neccia tez chodzilam dzis po kosmetyki to kupilam lakier i tusz ale bradzo dobry polecam http://lorealparis.pl/_pl/_pl/minisites/millions-de-cils/instant-win/register.aspx?cm_mmc=SEM-_-SearchLorealBrand-_-MaskaraLoreal-_-MaskaraLoreal zajebisty zawsze uzywalam max factor masterpiece wydawal mi sie bardzo dobry ajednak jest cos lepszego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny!!! Bomi też mam skórę naczynkową z tendencją do przesuszania się, używam ritastilu delliskin to taki apteczny kremik, testowałam naprawdę już chyba prawie wszystko co jest obecne na rynku. Ale dużo dobrego słyszałam o kremiku bielendy z kasztanem zwłaszcza na zimę i dla suchej skóry, jest to niewielki wydatek więc nie wiem czy sama się nie skuszę :) Martolinka mnie też pobolewa okolica pępka i sam pępek w środku ale głównie wtedy jak się najem (np ostatnio miałam chcicę na pizzę, owszem zjadłam ale cierpiałam pępkowo i zgagowo okrutnie). Pytałam lekarza, powiedział, że to normalne. Dziewczyny pomóżcie proszę, nie mam pomysłu na prezent dla TŻ :( Dziś samopoczucie u mnie niezłe, nie mam mdłości już, tylko lekką zgagę. Sciskam i miłęgo popoludnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się znów tylko witam. Na pon mamy oddanie roboty,więc pracuję... Któraś z Was pytaxla czy pracuję w geodezji: otóż tak,a bardziej w kartografii. Samopoczucie nie najgorszym poza strasznym zmęczeniem i czasem ciągnięciem brzucha. Też mam czasem uczucie że coś mi się przesuwa w brzuchu ;-) I troszkę się martwiłam,że tak rzadko. Ale widze,ze u Was to też tylko czasami. Martolinka-wysłałam Ci maila z prośbą o hasło. W przyszłym tygodniu będę na bieżąco!! :-) Tymczasem buziaki w brzuszki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×