Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

ewcia u mnie też wszystko wyprane wyprasowane było, tylko na tym ochraniaczu widać plamkę właśnie żółtą, drugi ochraniacz jest żółty to nawet nie widzę nic. namoczyłam w proszku i odplamiaczu a później wypiorę. Może na słoneczku zejdzie tak jak plamy z marchewki? Pewnie i tak go na wiosnę jeszcze raz przepiorę. Na ubrankach plam nie zauważyłam ale też ich dobrze nie przeglądałam. Nie wiem od czego tye plamy. Ja mam na obiad karkówkę w sosie ziemniaki i surówkę ze świeżej kapusty to jedyna surówka którą je Olcik. Wasze tez na warzywa takie blee??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki :) Ja dzisiaj miałam kiepska noc...budzilam sie co chwile i nie moglam znów zasnąc. Rano egzamin na uczelni... mam nadzieje ze zdany-bo w sumie opracowałam pytania i tylko raz przeczytałam. Nie mialam weny do nauki bo...strasznie sie martwiłam....tak bardzo ze az zaczelam plakac. Mianowicie moj maluszek stał się mniej aktywny... kopie rzadziej i słabiej...nie panikuje bo w koncu cos tam czuje...dzis na egzaminie sie wiercil...probowałam znalezc info na necie, ale pisze tylko o zaniku ruchów i o tym zeby natychmiast zglosic sie do szpitala. Jutro pojade do mojego gina zeby sprawdzil czy wszystko w porzadku... moj M własnie zlozyl lozeczko na poprawe humoru ;) bo juz nie mam gdzie skladowac rzeczy dla bobasa. a tak to wrzuce do lozeczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
fajnie dziewczyny juz segrgujecie ubranka , kupujecie , aja niemam do tego glowy ani czasu bo zawsze cos nietak, to z mala to maz w szpitalu, jutro z mała do Dsk mam nadzieje ze pojedzie maz ze mna (moze ktoras orientuje sie po jakim czasie po wycieciu wyrostka mzona kierowac) oczywisice mowie zeby autobusem jechac aons i upiera , a chce zeby jechal bo nie wiem czy sama podolam psychicznie z ruchami małej to umnie roznie , aleostatnio tylko wieczorem przed snem mialam czas sie wsluchac , no i na dzis juz w domu wszystko zrobilam to moze zaraz pokopie bo leze i zjadlam po objedzie twixa:) a ja dla malej do prania ubranek uzywalam jelpa , i to dosc dlugo bo do 1,5 roku gdzies bo jak tylko zmienialam na inny to uczulenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
aha no i zycze paulusia zeby synekk wyzdrowial mi tez co ktorys dzien gardlo dokucza ale nalykam sie wapna gardlo szalwia i wraca do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) ja tez kiepsko sypiam:( jeszcze niedawno chwalilam sie ze spie po 12 godzin a teraz do 2, 3 w nocy sie mecze i dzis obudzilam sie o 8:o co do ruchow to moja dzidzia szaleje:) w dzien tak nie czuje ale wieczorem jak zaczyna szalec to 3 godz sie wierci:p dlatego zasnac nie potrafie...ale uwielbiam jak sie wierci.przynajmniej jestem spokojniejsza dzis jade na urodziny kawke wypic i jakos zleci pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palusia- ja przemycam warzywa bo w ogole by ich nie jadl, choc do niedawna nie bylo z tym problemu. nawet szpinak badzo lubil. a teraz to tylko mieso. a co do plamek to ja mam na kremowym spiworku i bialych spiochach. reszta ok. kasiunia- ja zadnych ubranek nie kupowalam jeszcze, tylko przeglad i pranie tych po Eryku zrobilam. tak orientacyjnie chcialam wiedziec co trzeba bedzie jeszcze kupic. Inka- tak sobie mysle, co bedzie z Twoim spaniem jak dziecko bedzie mialo 40-50cm. czesto zdarzaja sie bolesne kopniaki po zebrach, a nacisk na pecherz nie daje pospac :P muchy w nosie- ja nie czulam tydzien temu przez cala dobe doslownie nic, ani pukania ani kopniakow nic. az pojechalam do szpitala. na usg wszystko w porzadku, ale mowila mi lekarka ze moze byc dziecko spokojniejsze, odwrocic sie tak ze nie czuc na tym etapie tych ruchow. na szczescie im dalej w las tym ruchy wyrazniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przejrzałam troszkę te moje rzeczy i mam same body na długi rękaw. Te na 68 jeszcze się przydadzą a te małe ? To chyba za grubo dzieciaka na 2 długie ubrać? Będę musiała jednak dokupić na 56 i 62 na początek kasiunia dzięki. Mały sie wyspał w dzień i jakby lepiej ale oczka podkrążone. Mnie też coś drapie w gardle. Co do wyrostka nie pomogę ale jak kuzynka miała to dość długo na zwolnieniu była. martolinka wiesz dzieci mają słabsze dni w ruchach to też zależy od naszego samopoczucia. Mój M komodę mi przyniósł też bo nie miałam gdzie rzeczy trzymać, no i u Olka zrobiłam miejsce poukładam tam większe rozmiary, a później jak młody wyrośnie wszystko sprzedam na all bo więcej dzieciaków nie planuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
oj coś pusto tutaj dziś:-( Moja to dziś się rusza prawie cały dzień , tylko że brzuch mnie zaczął momentami delikatnie pobolewać , w panikę nie wpadam jeszcze bo chyba normalne że coś pobolewa w ciąży. mam nospę przypisaną. I dziś to nawet apetytu nie miałam na nic jeść. więc sobie przeleżałam cały dzień , a mąż z bratankiem moim rządzili w kuchni z jedzonkiem . dobra idę czytać bajeczkę dla bratanka na dobranoc, a co trzeba przyzwyczajać się do takiego zwyczaju :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) Na szczęscie Filipek szalal i podczas obiadu i kapieli tak, ze az brzuch sie ruszal :) nastraszyl mnie skubany niemilosiernie. Ale teraz wiem ze jest wszystko w porzadku :) wlasnie wyszlam z wanny, maz mnie nasmarował całą oliwka, pałaszuje gruszke i buszuje po necie. Jak luby wyjdzie z łazienki to lecimy do sypialni na jakies filmidlo :) byla mowa o praniu ubranek-slyszałam ze lovella wiele dzieci uczula i w sumie nie jest taka tania. Mi ciocia polecila proszek i płyn DZIDZIUS. Pieknie pachnie i cenowo super. Takze kupie go i wypróbuje, ale to dopiero na poczatku kwietnia. na razie rzeczy trzymam w workach prozniowych zeby zajmowaly mniej miejsca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka pewnie ze mozesz przylaczyc :) Witamy Cie serdecznie w naszym gronie :) powiedz kilka słów o sobie i o ciazy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula kraków
kasiunia - ja miałam wycinany wyrostek, jak da rady chodzic to i moze kierować. Niewiem co gorsze jeżdzenie autobusami, tłok i non stop w ruchu czy kierowanie samochodem bez tłoku na siedząco. Cieżej jest chodzić na długie dystanse niż kierowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
dzieki ula za odp czesc dziewczyny ja juz na nogach mala wczesnie wstała bo przed 6 moze lekarza przezywa bo zawsze ja uprzedzam z dzien wczesniej zeby wiedziala co sie swieci nie bylo zaskoczenia , a i jakos ja slabo spalam nie iwem moze temu ze łózko przestawilam bo maz nie mial jak tv ogladac bo na 1 boku narazie da rade lezec , jak wam twardnieje brzuch to na dole pod pepkiem czy na gorze , bo tak si ezastanawiam czy to umnie twardnienie zwiazane jest z ciaza czy od zoladka , bo taki twardy na gorze a nadole normalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
witam. i znów początek tygodnia , jakoś po niedzieli ciężko mi się zebrać do jakiegoś zajęcia. a trzeba w szafkach porządek z dokumentami zrobić ,opłaty pojechać porobić ,po skierowanie na badanie krwi itp .i nie chce mi się. wczoraj się doliczyłam że na moje urodzinki czyli 8 marca :-) będę kończyć 2 trymestr:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!! Ja się witam z domku od rodziców :-) Wczoraj miałam totalne lenistwo i nic nie robienie. Rozpieszczali mnie i Lilkę tortem bezowym,po czym mała tak kopała,że aż miło ;-) Tak samo mama słuchala Torzewskiego, a mała tak szalała,że aż mi się gębula cieszyła. I za każdym razem jak T. dzwoni to też kopniaczka chociaż jednego musi dać;-) Teraz zabieram sie do pracy i potem odezwę się później! Udanego dzionka i tygodnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki u mnie nie najlepiej wczoraj zaczęłam kaszleć straszny ból w klatce piersiowej jakby mi obręcze zaciskali eh. Do tego rwa coraz mocniej boli, a jak zakaszlę to płakać mi się chce z bólu. ewcia no i plama z ochraniacza nie zeszła jest jaśniejsza, na razie odpuszczę pranie 2 raz ale na wiosnę kupię ten odżółczacz z dr beckersa i natrę plamkę. Martolinka fajny sposób te worki próżniowe. Te moje ciuszki mimo prania zwykłym proszku i płynie nadal czuć piwnicą ale już mniej. Skoro polecacie dzidziusia to czemu nie zawsze coś taniej będzie. Martolinko oddaje ci imię dla dzidziusia zdecydowaliśmy się na Adasia więc będzie Filipek jeden u nas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane :) Ja już po śniadaniu i za jakiś czas biorę się za obiad. Normalnie święto lasu- mąż od 1,5 roku poszedł do pracy na pierwszą zmianę :) Kończy o 13 :) Wreszcie wspólne obiadki i kolacje :D Ale mam radochę :) Moje Malutkie kopie , więc jestem spokojna. Teraz nawet jeśli ma spokojniejsze dni, to nie panikuje, na tym etapie ciąży to normalne. Dziś tak mnie wzięło na truskawki,że po obiedzie robię z bitą śmietaną :D :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam o poranku:) ja znow kolejna nocka z glowy. kurcze nie wiem ale musze powiedziec o tym lekarzowi moze mi przepisze jakies bezpieczne tabletki nasenne ewcia ja tez nie wiem jak to bedzie w 8 czy 9miesiacu:o i tak juz wygladam jak zombi:) moj sie przerazi jak wroci hehe:P goscie wyjechali wiec wreszcie odpoczne.. cos czuje ze rozstepy zblizaja sie wielkimi krokami:( czasem czuje jak mi sie tak napina skora i miesnie po bokach brzucha..coz po wyplacie bede musiala zainwestowac w dobry krem, myslalam o musteli, ktoras z Was go uzywa ? poki co nadal smaruje sie oliwka zycze Wam milego dzionka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka-ja używam balsamu dla kobiet w ciąży z rosmanna. Na razie jestem zadowolona,ale warunkiem jest smarowanie się przynajmniej raz dziennie bez żadnych odstępstw. A ja też planuję w przyszłym tygodniu wpaść na strych i poszukać ciuszków, moja chrzestna też przejrzy ciuszki po moim chrześniaku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja muszę się Wam przyznać, że kupiłam jakiś olejek na rozstępy, ale smarowałam się tylko raz . Nie używam zupełnie niczego. Ciekawe czy coś mi wyjdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja smaruję się codziennie,czasem 2 razy. Bo niestety w tym okresie świątecznym sobie popuściłam i wyszły mi 3 rozstępy na brzuchu. A jak smaruję sie regularnie to skóra jest taka fajna, elastyczna. więc nie mam wyjścia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku :P Dzisiaj spalam jak zabita :) maz wlaczyl film a ja po 10 minutach juz spalam :P palusia-Adaś też śliczne imie :) imiennik mojego taty ;) plany na dzis? sprzatanie mebli :| musze zrobic porzadek w moich ciuszkach bo juz sie nie mieszcze do szafek :P a od 13 bede z meza chrzesnica. miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja też sie już melduję.Jejku jaką ja miałam dzisiaj straszną noc.Małego wzięło na nocne wygibasy i o 12 w nocy kopał jak szalony.Wogól e zasnąć nie mogłam.Ale mój też mi mówił że coś zle spał,więc chyba coś w powietrzu. Ja też mam lenia po niedzieli,nic mi sie nie chce.A o 14 musze jechać do pracy na rozmowę o macierzyńskim. wiecie co ostatnio coś czytałam w necie i dopiero sobie uświadomiłam że ja już jestem w 6 miesiącu.Jak to zleciało.nawet nie wiem kiedy. No nic idę na śniadanko bo już się mały domaga rogala z czekoladą i inke:) Pózniej sie odezwę jak wróce z pracy.Pa i miłego poniedziałku kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy gosia.Jasne że możesz.Dopisz sie do tabelki NIK WIEK TERMIN PORODU MIEJSCOWOŚĆ PŁEĆ IMIĘ martolinka89....21.....1.06.........Gliwice....syn...?..< br /> arkadiaaa..........24.....1.06........Warszawa synuś Jaś/Eryk joanna2800.....31.......02.06.....Łódź Agnik83...........27.....03.06.......Elbląg Jado.................33......03.06.......Zielona Góra Bea74 ............36.........03.06 ......łódzkie bomi ...........29........03.06......Tychy....dziewczynka.....Mic halinka lilka1237...........29.....03.06..międzyrzec podlaski dziewczynka luciola28.........36.......03.06......k.Gliwic,,,córa... Dominika palusia81.........29........3/5.06......k.Szczecina...... chłop..Filip młoda@mamusia.19.........05.06.......łódź Asia_Malina.........28.......6.06........Skawina/k.Kra kowa margo205...........26.......7.06.......Elbląg...chło piec.... izunia1986..........24.......08.06.......Gliwice/Anglia.. .. chłopiec.....? Mgielkusia...........26.....08.06.......śląskie - Świętochłowice/DE - Bochum - dziewczynka - Paulinka. Ania26.............31...........10.06......podkarpackie.. ...dziewczynka ziolka79.............31.........11.06.......Jastrzębie/L ondyn panna_z_de........24..........11.06.......Niemcy aśka2010........... 31.........13.06.......mazowieckie syloonia89..........21..........15.06.......wielkopolskie .......? MamusiaAgusia.....28.........16.06........opolskie inka linka........... 22..........16.06.......opolskie ewcia_82............28..........16.06.......Niemcy stell.................. 27..........16.06.......Polkowice kasiunia..............27..........16.06.......Białystok< br /> monis26..............25..........16.06.......Ostrów Wlkp prolaktynka23......23..........16.06.......Kraków słoneczku25........25..........17.06.......Olsztyn Qska..................33......... 18.06.......Gdańsk Maglip.................21..........20.06.......Wocławek< br /> muchy w nosie.........28..........20.06.......lubuskie ForMalinowa........ 27..........21.06.......podkarpackie mama z de............24..........22.06.......Niemcy Frankfurt myszka88.............23..........22.06.......dolnośląsk ie s-t-o-k-r-o-t-k-a.....24..........22.06. Dorotta84.............26.........23.06.......Wadowice.... .Zosia/Jaś jagna841..............26..........23.06.......Inowrocław Hanka89...............21..........24.06...... pomorskie Daria1985.............25..........24.06.......Poznań neciaa................. 21..........24.06.......warmińsko-mazurskie mysza_x...............20..........24.06......dolnośląsk ie margolka_86..........24..........24.06......lubelskie maja272................27..........26.06. Aguś85..................25..........27.06......k .Kielc dorota83...............27..........27.06......Koszalin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki :) nie było mnie przez weekend ale spedzałam czas z małzonem :) no ale wszystko co dobre szybko sie kończy :) znów długie 5 dni przede mną i widywanie męża wieczorem przed snem :(... Ja przez weekend trochę pospacerowałam i musze przyznać że z kondycją kiepsko :( dlatego nie wiem jak Wy ale ja się wybieram do szkoły rodzenia ginek mówił że na przełomie marca-kwietnia powinnam się zapisac :) Moja Adusia przez weekend trochę częściej mi dawała o sobie znać :) i w ogóle rusza się już co wieczór i rano wita mnie kopniaczkami moje maleństwo kochane :D.. No ale dziś postanowiłam że dzwonię do lekarza odnosnie tych moich wiązadeł czy one moga boleć aż tak bardzo że czasem utrudniają chodzenie??? Ja zauważyłam że najbardziej bolą w nocy ale dziś to od samego rano i to najbardziej te z prawej strony :( martwi mnie to strasznie :( Witam nowe forumowiczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIK WIEK TERMIN PORODU MIEJSCOWOŚĆ PŁEĆ IMIĘ martolinka89....21.....1.06.........Gliwice....syn...?..< br /> arkadiaaa..........24.....1.06........Warszawa synuś Jaś/Eryk joanna2800.....31.......02.06.....Łódź Agnik83...........27.....03.06.......Elbląg Jado.................33......03.06.......Zielona Góra Bea74 ............36.........03.06 ......łódzkie bomi ...........29........03.06......Tychy....dziewczynka.....Mic halinka lilka1237...........29.....03.06..międzyrzec podlaski dziewczynka luciola28.........36.......03.06......k.Gliwic,,,córa... Dominika palusia81.........29........3/5.06......k.Szczecina...... chłop..Filip młoda@mamusia.19.........05.06.......łódź Asia_Malina.........28.......6.06........Skawina/k.Kra kowa gosia84..............26.......6.06........nad morzem.......dziewczynka margo205...........26.......7.06.......Elbląg...chło piec.... izunia1986..........24.......08.06.......Gliwice/Anglia.. .. chłopiec.....? Mgielkusia...........26.....08.06.......śląskie - Świętochłowice/DE - Bochum - dziewczynka - Paulinka. Ania26.............31...........10.06......podkarpackie.. ...dziewczynka ziolka79.............31.........11.06.......Jastrzębie/L ondyn panna_z_de........24..........11.06.......Niemcy aśka2010........... 31.........13.06.......mazowieckie syloonia89..........21..........15.06.......wielkopolskie .......? MamusiaAgusia.....28.........16.06........opolskie inka linka........... 22..........16.06.......opolskie ewcia_82............28..........16.06.......Niemcy stell.................. 27..........16.06.......Polkowice kasiunia..............27..........16.06.......Białystok< br /> monis26..............25..........16.06.......Ostrów Wlkp prolaktynka23......23..........16.06.......Kraków słoneczku25........25..........17.06.......Olsztyn Qska..................33......... 18.06.......Gdańsk Maglip.................21..........20.06.......Wocławek< br /> muchy w nosie.........28..........20.06.......lubuskie ForMalinowa........ 27..........21.06.......podkarpackie mama z de............24..........22.06.......Niemcy Frankfurt myszka88.............23..........22.06.......dolnośląsk ie s-t-o-k-r-o-t-k-a.....24..........22.06. Dorotta84.............26.........23.06.......Wadowice.... .Zosia/Jaś jagna841..............26..........23.06.......Inowrocław Hanka89...............21..........24.06...... pomorskie Daria1985.............25..........24.06.......Poznań neciaa................. 21..........24.06.......warmińsko-mazurskie mysza_x...............20..........24.06......dolnośląsk ie margolka_86..........24..........24.06......lubelskie maja272................27..........26.06. Aguś85..................25..........27.06......k .Kielc dorota83...............27..........27.06......Koszalin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam straszny ucisk w klatce piersiowej promieniujący między łopatki M w pracy do lekarz nie ma nr Dobrze że młody się rusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qska
cześć a ja się witam po drugiej chorobie. Tydzień temu złapałam jakiegoś wirusa grypopodobnego a jak doszłam do siebie to zaraziłam się od razu od mojej córki innym wirusem i przez weekend znów leżałam w łóżku. Masakra. Przy okazji od siedzenia w domu załapałam jakiegoś doła a teraz mi w dodatku szumi w gowie, chyba jakieś niedotlenienie od tego siedzenia w domu. Córka już dziś poszła do przedszkola a ja jeszcze zostałam na dwa-trzy dni, żby się porządnie wykurować zanim do pracy wrócę. Mogłabym sobie już tą pracę w ogóle darować, ale jak teraz zobaczyłam jak to jest okropnie być w domu to się przestraszyłam konkretnie. Ale to może tylko złudzenie - jak obie z córką byłyśmy chore to nic nie mogłam robić ani nigdzie wychodzić, tylko łóżko i tv - można się zdołować szybko. Ciąża ok, za tydzień mam połówkowe, nie mogę się doczekać. Cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Witam was po leniwym weekendzie, wczoraj wiekszosc dnia spedzilam w kuchni, wzielo mnie na rozne dobre rzeczy i musze sie pochwalic upieklam swoj wlasny chleb! Niestety w UK pieczywo maja tragiczne, wiekszosc chlebow to jak nasze tostowe i w ogole jakies swinstwa w srodku, a o dobra piekarnie tu trudno. Chlebek wyszedl pyszny!!!! Mielismy jechac do znajomych po ten wozek i reszte rzeczy ale zadzwonili rano, ze wszyscy chorzy, wiec licze na nastepny weekend. W zasadzie w przyszlym tygodniu mam USG i mam nadzieje, ze dowiem sie kto tam w srodku siedzi, wiec i tak z ubrankami i wszystkimi rzeczami sie jeszcze wstrzymuje. Dzieciak kopie mnie jak szalony, w szczegolnosci po kazdym posilku mam rewolucje :D agnik - ja uzywam oliwki Johnsona na zmiane z Bio Oil rano i wieczorem wszystkie chorowitki - duzo zdrowka wam zycze i witam nowe mamy na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×