Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

Gość kasia 19877777
Widzisz to raczej wy jesteście niedowartościowane, niektóre z was mają bogatych mężów i to największe osiągnięcie w ich życiu. Ja się dowartościować nie muszę. Ale przecież wy macie prosty tok myślenia ktoś powie że coś ma lepszego to jest biedakiem tak naprawdę tylko się chwali. Nie wyprowadzam Cię z twojej prawdy na mój temat. Ja rodzę w PRYWATNYM szpitalu i jest mi z tym dobrze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
ja naleśniki z dżemem robiłam wczoraj ,a dziś placki ziemniaczane były na obiadek. a jutro nie mam pojęcia co. czepiła się jak rzep psiego ogona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewczynki mam propozycję żeby nie czytać ARYSTOKRATKI :D gdzieś wcześniej wyczytałam że którąś tez boli brzuch przy podnoszeniu nogi.. Może to faktycznie normalne.. Wiecie ja to w ogóle zauważyłam że jak w nocy wstaję do toalety to cięzko mi się podnieść w sumie bólu w brzuch nie czuję ale jakieś mam dziwne uczucie :( może to od dłuższego leżenia??? ma tak któraś????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety mi został naleśnik z obiadku jeszcze z dżemusiem!! Ale tylko jeden wiec kto pierwszy ten lepszy hihhihi :P Ja jutro na urodzinkmi do siostry ide. A w niedzielkę mam ochote na jakis wypad za miasto ale to sie jeszcze okaze :) Kurcze bierze mnie na coś ochota ale zupelnie nie wiem na co. Chyab wyciągne mezula do znajomej ktora prowadzi fast fooda :P Robi normalnie najlepsze hamce i kebaby w mieście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ptanko jej ja to już od wielu dni bym zjadła takie placuszki ziemnaczane z sosikiem a papryczką mniam :) może jutro się zmusze to tarcia ziemniaków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prolaktynka23:( zaraz będzie,że się wymądrzam:D to normalne, naprawdę. Każdy ból brzucha w ciąży (oprócz takiego typowego jak przy okresie) bez plamień i krwawień nie oznacza niczego złego. Mnie też boli, byłam u lekarza i nic się nie dzieje, zarówno z dzieckiem i szyjką jest ok. Takie są uroki ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko.. aaaaaaaa musiałaś o tych plackach mówić?:P kurde jestem w stanie sobie zaraz zrobić bomi po tego naleśnika to ja się zgłaszam:P no same widzicie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe sorki za te błędy nie wiem co mi się dziś dzieje :D heheh ale wiecie o co chodzi :D.. Kebaby też lubię ale zawsze jak zjem to mam wyrzuty sumienia :D ostatnio zrobiliśmy domowe bo stwierdziłam że może choć troszkę będą zdrowsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria1985 A jak się ma taki ciężki brzuch jakbym kamień w nim miała, czasami tak mi stwardnieje a potem zaraz puszcza to też w porządku? Wizytę mam we wtorek dopiero. Bo na początku brałam no spę ale teraz jak mi się tak na chwilę robi to wole się położyć niż coś wiecznie łykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prolaktynka - ja tez tak mam ze jak w nocy na siusiu wstaje to czasem mi to dobre dwie minuty zajmie zanim sie zwleke bo boli. mi jeszcze do tego jak dluzej poleze na plecach strzela cos w kregoslupie, a podnoszenie nogi zeby sie ubrac to czasem operacja "mission imposible" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria nie przejmuj się jak pisałam na innym topiku to też był tam trol któr się do mnie przyczepił niestety wiem że to była dziewczyna z tamtego forum tylko nie wiem która dlatego kochane jeśli kiedyś coś Was we mnie wkurzy to możecie mi śmiało napisać :D ja się nie obrazam za słowa krytyki a cenie ludzi którzy nie boją sie powiedzieć prawdy prosto z mostu sama też staram się być szczera :D.. a co do bólu brzucha to pewnie masz racje :) ale i tak się boję ja panikara jeste straszna :) mnie też lekarz powiedział w pon że ciąża rozwija się prawidłowo szyjka długa zamknięta więc mam nadzieję że jest dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
For Malinowa pisałam już o tym twardnieniu, ja przez to wylądowałam na izbie przyjęć. To są skurcze, ale spokojnie, jeśli szyjka się nie skraca, to bierz no spe ( mi nie pomaga) i odpoczywaj. Ja mam ciągle to twardnienie, ale wiem,że szyjka jest zamknięta i uformowana, to się nie martwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj i ja się wtrącę, bom tu jedna z najstarszych ;) kasiu iles tam... 1. przesadziłaś. nawet jeśli ja jestem klasą średnią, to nie masz prawa mnie znieważać z tegoż powodu. o człowieku świadczy poziom kultury, a nie zasobny portfel... no...to o tobie już coś wiemy ;) 2. pisze się: siedzieć kątem - nie - kontem 3. zakurzy ci się to łóżeczko....chyba, że ta twoja ciąża to też ściema. bo cos mi się wydaje dziewczyno, że pisaniem tutaj o rzekomym bogactwie kompensujesz sobie braki materialne w realu.... NIE MA ZNACZENIA STATUS MATERIALNY FORUMOWICZEK! nie ma znaczenia czy korzystają z sektora prywatnego czy publicznego. piszemy tu sobie by sobie pomóc, wesprzeć...... jesli tego nie potrzebujesz - nie pisz, proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
For Malinowa możesz zażywać magnez ja biorę 3 tabletki dziennie on jest bezpieczny w ciąży i zapobiega właśnie skurczaniu macicy.. Ale te skurcze jeśli nie są częste i regularne to raczej nic groźnego ja też tak miałam kilka tyg. temu i brałam no-spe 3 razy dziennie teraz o dziwo odpukać przeszło :) bomi to ciekawe jak to będzie w 9 miesiącu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wpadlam na sekundke, tylko sie odniose i mykam (Erys mi sie rozchorowal :() jutro wpadne na dluzej mam nadzieje. Kasia- moze masz kase, moze masz wyksztalcenie, ale wiesz co? kultura nie grzeszysz, kasa przepadnie, zycie Cie zmieni, a niesmak wsrod ludzi zostanie. zamiast wypytywac o wyprawke na topiku tych panstwowych, marnie zarabiajacych, zyjacych katem u rodzicow, albo na koszt mezow, zaloz topik " tylko dla mam co wyzej.... niz .... maja i koniecznie leczacych sie prywatnie". odnioslam wrazenie, ze u Ciebie wyznacznikiem jest wlasnie to gdzie sie czlowiek leczy, rany moze to i lepiej ze chodzisz do super lekarzy, ale chyba nieodpowienich specjalistow wybierasz... mam nadzieje, ze rozumiesz znaczenie slowa "ironia", powodzenia mimo wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak pamiętam ten wątek, kurcze we wtorek mam wizytę i teraz nie wiem. Na ostatniej było wszystko ok z szyjką. Mam nadzieje, że będzie dobrze w sumie jesli nawet coś do szpitala mam rzut beretem, jednak wolałabym nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prolaktynka23:( dzięki :) No nie są częste i na pewno nie regularne, czasami tak z dwa razy na dzień mam, czasami wcale, zależy co robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
For Malinowa moja siostra też tak miała, do tego skracanie szyjki już w połowie ciąży. Musiała leżeć po 16 godz na dobę. Wszystko było dobrze. Amelka urodziła się w 38 tc i dziś ma Maluszek 4 m-ce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia 19877777
Widzisz specjalistów wybieram znakomitych a psychiatra przydałby się chyba niektórym z was. Idźcie lepiej na masaż może to pomoże w wyładowaniu frustracji spowodowanych niezadowoleniem z życia. Ja mimo wszystko zdania nie zmienię ani o was ani o naszym społeczeństwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno, to się nie martw jak masz 2 razy na dzień. Ja mam znacznie częściej, już nawet nie liczę. Ale Kruszynka dziś kopie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria Wolałabym juz nie wracać do szpitala aż do porodu no i móc chodzić dlatego mam nadzieje, że to błahostka. No i fajnie, że wszystko się szczęśliwie zakończyło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jejku dziewczyny ale mam ochote na te placki jutro robie z marchewka tarta ale pojemy z jogutrem naturalnym mhmhmhhmhmhmhmhmhhmhmhmhmhmhm co do konwersacji wczesniejszej to nawet sie nie wtracam bo szkoda mi nerwow :D trzeba sie wyluzowac :) kupilam sobie ostatnio wiaderko kapusty kiszonej i tak sobie podjadam :)maz sie smieje ze to na chlopa ale nie wiem sama bo slodkiego tez mi sie chce hehe czyli pol na pol :) jestem chyba jedyna osoba na tym forum ktora nie zna jeszcze plci. Ciekawe czy dolaczymy do wiekszosci dziewuszek czy do chlopcow ktorych jest mniejszosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde mąż się na mnie drze, że dziecko napromieniowuje :D Pytam się go niby czym, a on laptopem:D muchy w nosie ja też nie znam płci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muchy wiem właśnie:P zazdroszczę ci twojej:P:D Jakby ktoś był chodzącym po ziemi aniołem, który spełniłby prośbę przyszłej mamy to ja bym o taką stopkę prosiła. Poniżej podaję dane: -ostatnia miesiączka 14.09.2010 przewidywany termin porodu 21.06.2011 Poproszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×