Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

Gość kasiunia
czesc dziewczyny powizycie ulekarza z mała no i zen a1 usg co innego a na 2 co innego to juytro skierowala na 3 , ale stweridzila ze raczej torbiel niz tluszczak niestety :( ale powiedziala ze nie ma czym sie martwic ale wiadomo jak to matka ciezko wiec jutro na 9 zno do spzitala\\ codo kremow toja uzywam perfecta od 4 niesiaca oddzielnie do brzucha oddzielnie do piersi narazie okj necia mi tez strasznie plecy dokuczaja ciezko złozka wstac i ciezko sie przewrocic co do ruchow to 1 cora byla bardziej zywa ta mniej ale wtedy coprawda mialam wiecej czasu nalezenie a osttanio to zadkosc u mnie polowkowe to cche w 4d ale nie wiem nierozmawialam o rtym na nastepnej wizycie ma skierowac mnie do jakiegos lekarza , dla mnie co 2w izyte bez dodatkowej oplaty daje zdjecie maluszka w 4d wiec zobaczymy co mi doradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka...cyesto nie yagladam bo nie mam czasu..niestety. a tak to u mnie tez ze spaniem ciężko...brzuch coraz większy....wstawie pozniej zdjecie... jutro musze do zusu jechac... pewnie sie tam nastoje... kochane jak z witaminami? jakie bierzecie? czy w ogole bierzecie? -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
ja caly czas biore fembion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od kiedy wszystko jem nie biore witamin. jem mase owoców i warzyw, dodatkowo magnez z witamina B6 :) takze mysle ze spokojnie nam to wystarcza :) po witaminach zle sie czulam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiunia Ty to się masz biedna całusek w czółko;* I zdrówka dla Twojej rodzinki! Ja nie biorę żadnych witamin, nadal biorę folik, witaminki dostanę na połówkowym, czyli albo w tym tygodniu, albo następnym po badaniach krwi, moczu itd. Słuchajcie Kochane ja ciągle latam siusiu, jak kładę się spać to wstaję do wc o 1, o 3 i o 6! W dzień też częściej latam, nie wiem może dlatego, że piję dużo wody, soków, a może to ucisk kruszynki na pęcherz? Kurcze nie wiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagna nie dzwonię do lekarza, bo już 2 razy na izbie przyjęć z tym byłam. To są skurcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
ja w nocy tez wstaję od 2-3 razy ale czasem dopiero i nad ranem sie obudzę 1 raz. co do picia wody soków itp to staram się te 1,5-2 litrów dziennie wypić o ile nie zapomnę ale staram się pamiętać. a wam jak się udaje z tym piciem płynów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wstaje ostatnimi czasy 1-2 razy w nocy :)mam nadzieje ze teraz na wizycie lekarka zmniejszy mi dawke luteiny bo tak mowila! tyle tego lykam :( ale np jesli chodzi o witaminy to koniecznie musze je polknac wraz z pokarmem tzn musze sobie zrobic podklad bo jak polkne na pusty zoladek i pozniej cos jem to juz wiem ze na bank bedzie rzyganko:\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja az tyle nie pije!!! po prostu mi sie nie chce pic wiec co mam na sile w siebie wlewac???myslicie ze powinnam? no w koncu gdyby organizm potrzebowal to chyba czulabym ze mnie suszy nie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja raczej też aż 2 l nie pijam, czasami na pewno się zdarza, bo zachce mi się wody z sokiem malinowym to końca nie widać;) Szklanka za szklanką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również piję duzo wody i sokow ale myśle ze to dziecko uciska na pecherz..dlatego tak czesto latamy siusiu. ja biorę feminal... i codziennie witamine c 3 razy dziennie. a co do smarowania to smaruje sie balsamem dla kobiet w ciazy z rosmana i kupilam sobie perfekty na rozstepy...ale jeszcze sie nim nie smarowalam. ja po pierwszej ciazy mam tylko 3 rozstepy ktore sa lekko widoczne na brzuchu... mnie strasznie plecy bolą..qrde jak zginam sie do kąpania... ide na budowe zrobic liste co tzreba kupic..masakra..czlowiek by musial spac na pieniadzach bo na wszystko nie wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
ja to bym wcale nie piłam cały dzień , chyba że z 1 herbatkę na dzień . zimą tak się nie chce pić jak latem . mi lekarz mówił żeby pić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka89 ja biorę pragna plus od 3mies. na rozstępy oliwka z rossmana, nic nie widać jak na razie, ale też czytałam, że jak ktoś ma mieć to będzie miał, niestety... a do łazienki standardowo raz w nocy maszeruję chociaż staram się nie pić na noc, więc to chyba normalka uciekam pa Mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też słyszałam ze zadne smarowanie nic nie pomoze...chociaz moze skora inaczej bedzie reagowala. Moja mama urodzila 5 dzieci i ma tylko kilka ledwo widocznych rozstepow. ja mam nadzieje ze bede miec taka jak ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to troszke pospałyśmy :) Dziewczyny co do picia to ja wypijam ok 2-3 litrów dziennie. Wcześniej tez tak ok 1,5 l wypijałam ale od kiedy zrobił mi sie zastój na nerkach musze wiecej pić. Do ubikacji biegam co chwilę a w nocy wstaje tak max do 3 razy. A witaminy to biorę Prenatal complex. Brałam wcześniej Falvit mama ale bylo mi po nim niedobrze, no i do tego rutinacea raz dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane jak robi sie w stopce te serduszka? ja pamietam ze w jakims nawiasie ale nie wiem jakim. nie moge sobie przypomniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do końca 1 trymestru brałam folik, a potem już nic ale staram się jeść dużo owoców i warzyw, wiec mam nadzieję, że wszystko będzie ok a co do picia też się staram jak najwięcej, ale różnie mi to wychodzi :/ ale póki co (odpukać) w nocy nie muszę wstawać :) martwi mnie jedynie to, że w nocy drętwieją mi nogi i często się budzę z tego powodu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A łapią was już skurcze łydek? mnie nie.. z Erykiem często mnie łapało. a teraz może przez to ze biorę magnez to moze niee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A chciałam się jeszcze zapytać o wasze pępki? jak one wygladaja? wyszły wam juz? mi jeszcze nie ale z Eryekiem miałam do konca taki jak zawsze...no oczywiście był bardziej płytki..hehe...ale nie wyszedl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
ja tez czesto siusiu latam , wnocy czasem wstaje czasem nie, ale zrana wypijam 2 herbty ikawe to latam co 5 minut, 2 l niesadze ze wypijam dziennie ale zdarza sie, neccia dzieki co dopepka to troche plytszy jest , z zuza to wyszedl mi ale na sam konieci to malutko rozstepy mam ale tez tyko pare i prawieine widocznych i zrobily mi sie na brzuchu dopiero poporodzie napiersiachtez pare jest ale to dlatego ze tak jak dla paulusi rosna bardzo duze , normalniemam c-d , a rosna do f duzego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haniu mi pepek tez nie wyskoczyl. jest plytszy niz zwykle ale nadal wklesly :) kurcze łydek czasami sie zdarzala ale tylko w nocy, i dretwieja mi rece :) mnie chyba zedna dolegliwosc ciazowa nie ominie :P ale jeszcze troche :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
na skurcze łydek właśnie jest magnez. wiem bo mąż bierze ,chociaż w ciąży nie jest :-P pępek mam płytszy ,a póki co skurcze mi się nie zdarzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×