Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

Gość jagna841
ale sie dziewczyny zdenerwowałam wczoraj ukradli nam samochód... Takie miałam nerwy ze mój maluszek cały czas mnie kopał... Co jest najlepsze na uspokojenie macie jakieś rady ??? wiem ze te nerwy juz nie zwrócą samochodu ale jak tu sie nie zezłościć... Kubus w brzuszku tylko potrafi mnie pocieszyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martika:)
moja siostra ma 16 miesięczną córcię, byliśmy u nich ostatnio, jest cudowna a my z mężem nie możem się doczekać naszej córeczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagna841 współczuję, może napij się melisy wiem,że Relanium można, no ale to na recepte i za zgodą lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagna kurcze ale Was jakiś idiota urządził. Też myślę że najlepiej wypić melisę, spróbuj być spokojna. A ja dzisiaj miałam się wybrać do mojego ginka, a On na urlopie;) I muszę czekać do wtorku, a tak się cieszyłam na ten dzień;) Najważniejsze że kruszynka mnie kopie, to daje mi tyle radości. Wody to ja też piję dużo, samej wody, wody z sokiem malinowym, herbaty. Wyjdzie jej na pewno tyle ile powinno być, a siusiam tyle, że masakra;) Wczoraj byłam z Mamą w supermarkecie i zakupiłam pierwszą rzecz dla maleństwa, skarpetki;) Słodziutkie takie, że grzech było nie kupić;) Pozdrawiam Was Kochane!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagna-kurcze! To nieciekawie, a AC mieliście na to auto,by choć częściowo się zwróciło? A ja pracuję, słucham muzyki i rozkoszuje się kopniakami Lilki. wczoraj po basenie nei bardzo chciała,tylko pojedyncze kopniaczki czułam,a dziś cały czas praktycznie od kąd sobie siadłam i pracuję :-) Ah! Jak ja to uwielbiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ocet
czesc dziewczyny( nadal Was poczytuje :) ) mam pytanie do muchy w nosie >>jestes z włocławka?a ogolne pytanie >czy chodzicie do szkoly rodzenia?w pierwszej ciazy chodzilam i w sumie nic specjalnego sie nie dowiedzialam i zastanawiam sie czy teraz isc,moze po 5 latach cos sie zmienilo.pozdraiwam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ocet- ja się zapisałam do szkoły rodzenia, ale dopiero od połowy marca, teraz jeszcze wydaje mi się za wcześnie, ale jak kto uważa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ocet nie jestem z Włocławka:) co do szkoly rodzenia ato My sie chyba nie zapiszemy bo slyszalam ze to strata czasu i pieniedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
AC skonczylo sie 2 miesiace temu i i nie wykupowalismy nowego bo samochód był na sprzedaz no nasza głupota trudno sie mówi co prawda wolała bym wydac ta kasiore na Kubusia... Tez mam zamiar sie zapisac do szkoły rodzenia podobno dobra rzecz zawsze mozna sie czegoś dowiedzieć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
jagna no nieciekawie wyszlo ,:( , ale nie denerwuj sie dla Kubusia ja w 1 ciazy do skzoly rodzenia nie chodzilam , i teraz tez nie zamierzam samo wszystko przyszlo jak trzeba bylo maluszkiem sie zajmowac u Zuzi wyszlo zeten guzek to jaks torbiel nie grozna, jak to pani doktor nazwala wada rozwojowa , i mowi ze zczasemjakby urosla to trzebabedzie usunac , ale narazie skzoda takiego maluszka i ze niejest grozne to zostawic to trzeba i z apol roku na kontrol , wiec odetchnelam , moze wkoncu zacznie wszystkoku lepszemu isc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) jagna przykro mi z powodu auta ale nie możesz już się tym denerwować szkoda Kubusia :) co do szkoły rodzenia to i my będziemy chodzić :) ale gin powiedzia że wystarczy na przełomie marca-kwietnia :) ja miała kilka znajomych które chodziły i raczej słyszałam dobre opinie także akurat na to kasy mi nie szkoda... co do wody to mineralnej wypijam 1,5 l dziennie no dziś może uda mi się więcej a poza tym jeszcze soki i herbatę.. Ja póki co się nie przejmuję bo pyn owodniowy w normie to chyba jest ok :) pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jagna co za szkoda i to właśnie teraz kiedy na głowie mnóstwo innych wydatków:/ byłam dziś w laboratorium badania porobić, a jutro mam wizytę, mam nadzieję, że dowiem się jaka płeć. Kurde od paru dni "wojuje" z moim m o wózek i jak na razie nic z tego nie wychodzi 😠. Właściwie to obiecałam mu, że wózek on wybierze, ale uparł się na tego: http://allegro.pl/wozek-abc-design-3-tec-2011-nowosc-i1434915712.html tylko, że czterokołowca. Wszystkie inne, które ja mu pokazuję są wg niego albo brzydkie, albo dziwne, albo za małe lub za wielkie albo wyglądają jakby się miały rozlecieć, ale to, że jego wybraniec nie ma rozkładanej spacerówki, skrętnych kół, przemiennej rączki i ma mikroskopijny kosz na zakupy jakoś mu nie przeszkadzają. Grrrrrrr chyba będę musiała ustąpić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja już prawie zdrowa, Byliśmy oglądać wózki i inne rzeczy w ,,hurtowni" eh po 1 ceny z kosmosu i to bez vatu po 2 wózka nie wybraliśmy wszystko nie takie tzn podobał mi się Espiro Enzo ale nie ma dobrych opinii niestety JEDO nie mieli ale wiem gdzie jest i w przyszłym tyg pojedziemy. jakbym miała tak z wejścia coś kupić to bym zwariowała. Przeważnie cena o 300 zł na wózku większa niż na all. martolinko a te colleto ma bardzo wąską gondolkę i jakby w dół przekrzywioną a tak to bardzo fajny Widziałam to łóżeczko klupś z żyrafką mojemu M się nie podoba więc poszukamy innego już sobie upatrzyłam http://allegro.pl/lozeczko-tymon-ii-materac-gratis-k352-i1423661148.html lecę obiad synkowi szykować bo poszedł spać i pewnie zaraz wstanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
tez chyba zaczne ogladac wozki jak maz wydobrzeje i łózeczka , bo cos mysle ze w skleie tylko upatrze a na allegro zamowie bo wlasnie wiem ze dobrych prae set zlotych sa drozsze w sklepach dobrze ze wracasz do zdrowia paulusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
sylonia fajny ten wozek , moze tak jakpiszesz troche nie prakrtycznt , no ale cena ponad 2000 to jak dla mnie to duuzo na wozek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
a dziewczyny od ktorego tygodnia liczycie 6 miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
Jak sie zastanawiałam nad wózkiem to dziwiły mnie w niektorych bardzo male spacerówki ( Quinny buzz) , kurcze przeciez nasze bobasy przez zimę bedą jeździć w glębokich a pózniej juz prawie roczek na karku i powoli będą wyrastać i trzeba by kupić kolejny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
kasiunia ja licze miesiąc jako 4.5 tygodnia wiec w połowie 22 zaczyna sie wedlug mnie 6 miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
noto juz 6 miesiac u mnie za pol tygodnia , ale czas leci ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiunia ja liczę sobie że termin na 3 to każdego 3 zaczynam następny miesiąc więc pojutrze zacznę 6 sylonia troszke kosmiczny ten wózek, warto pooglądać na żywo zanim się kupi bo czasem na żywo to wózeczek dużo traci. Jak dla mnie to ma być praktyczny, a że doświadczenie po Olku z kilkoma wózkami mam to wiem czego szukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdziele 6 miesiac??!!!aaaaa le ten czas leci makabra!!to u nas wychodzi ze 20 lutego bedziemy w 6 miesiacu ????szok trzeba sie do porodu szykowac :D ale to dobrze bo juz sie niemozemy doczekac kruszynki malej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny będę zamawiać z all rożek a chciałabym od razu większe zakupy zrobić u jednego sprzedawcy no i Pan ma butelki ale tylko Tomee Tippee. Dziwne te butelki jak dla mnie , słyszałam że źle się je myje a i drogie nie powiem. Jakie planujecie używać bo za Olka czasów był avent nuk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo za 2000 to ja bym wybrała wózek, łóżeczko i komode i może by jeszcze zostało:D ja nie przeliczam na tygonie bo znalazłam 3 różne przeliczniki i nie wiem jak:P Liczę sobie w ten sposób, że mam termin na 15czerwca, więc u mnie 15.maja zaczyna się 9.miesiac 15.kwietnia-8, 15.marca-7, 15.lutego-6 Zrobiłam właśnie rogaliki francuskie z czekoladą i wpierniczam jeszcze gorące aż w język parzą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a butelki już kupiłam właśnie te tomme tippee w zestawie: -dwie butelki Closer to Nature 260 ml ze smoczkiem o wolnym przepływie 0-3 m-ca -dwie butelki Closer to Nature 150 ml ze smoczkiem o wolnym przepływie 0-3 m-ca -dwa smoczki do butelek o średnim przepływie 3+ -smoczek uspokajający Pure 0-3 m-ca -kubek niekapek Explorer 6+ 260 ml i dałam 45zł nie wiem tylko jak z myciem będzie bo one faktycznie niewymiarowe takie niskie i szerokie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Jagna - szkoda auta :( a co do wyboru wózka to mielismy z M ciezki dylemat i stwierdzilismy ze latwiej sie samochod wybiera nic wozek :) ale decyzja zapadła, obejrzelismy na zywo w sklepie i zamowilismy na all przez co zaoszczedzilismy jakies 300-400 zl :) teraz oglądam łóżeczka i pościele co sądzicie o baldachimach ale z tiulu, nasze maluchy urodza sie w momencie kiedy owadow bedzie mnostwo i moskitiera by sie przydała, co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do szkoły rodzenia też się zapisałam, od marca bedziemy chodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i pojechała Amelka :(:(:( siostra przywiozła mi 2 torby ciuszków po małej, praktycznie mam już wszystko z ubranek :) Co do moskiteiry to zamierzam kupić tiulową właśnie :) Zrobiłyśmy z mamą ptysie z bitą śmietaną, pyszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do szkoły rodzenia nie idę, bo będę miała cc. A jak się zajmować Dzidziusiem, to widziałam u siostry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PodwójnaMamuśka
Hej! No rzeczywiscie czas leci. U mnie tez ju 6 miesiac :) Dziewczyny, mam pytanko. Kiedys ktoras wspominala, ze wychowuje dziecko na tetrze i teraz tez zamierza. Kto to byl? Chcialabym sprobowac z moim dzieckiem, bo czas juz odzwyczaic go od pampersow. Z gory dziekuje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×