Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

gosia bardzo ładne. Są zwolennicy i przeciwnicy baldachimów. ja tam lubię na początek szczególnie jak dzidzia śpi z rodzicami to osłoni od światła. Mam dwa komplety z baldachimem i ochraniaczem i na pewno będę używać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Gosia- ja jestem nie tyle przeciwniczka baldachimow, co uwazam to za zawalidroge :P jak dla mnie ogranicza dostep do dziecka, zbiera kurz i ogranicza... swiatlo. Palusia- co do swiatla to wlasnie mnie ostrzegala polozna na poczatku, bo tez przyslanialam malemu swiatlo, a okazalo sie ze dziecko bardzo go potrzebuje na poczatku, po to by nie doszlo do powazniejszej zoltaczki. jasne ze nie wolno dzieci na pelne slone wystawiac :P a co do butelek, mialam wlasnie pierwsza sa TT ale u mnie sie nie sprawdzila bo nie moglam dostac u siebie smoczkow do niej, ale funkcjonalnie ok, bardzo przypomina ksztaltem piers. ja zamierzam kupic 1-2 butelki na wszeli wypadek, bo potem juz nie uzyje tych najmniejszych smoczkow, wiec zbedny wydatek, a w razie W maz dokupi, sa w kazdym rossmanie czy DM. syloonia- chba nasi mezowie maja podobne gusta, bo jak szukalismy spacerowke to chcial wlasnie taki. tyle ze ta spacerowka jest bardzo niepraktyczna, jak na sama spacerowke za ciezka jak na sama spacerowke no i mala. wiecej do tematu nie wracal, choc dalej mu sie podoba. jagna- kurde wspolczuje z tym autem i do tego to AC skonczone dopiero :( mam nadzieje, ze jednak cos sie wyjasni i nie skonczy sie tak zle. ja tez nie ide dos zkola rodzenia, mimo ze u mnie bezplatna. jestem w dalszym ciagu za cesarka, wiec nie ma po co, a to co wazne po porodzie powie mi polozna, jesli cos w ciagu 2 lat sie zmienilo. ale na pewno bede chodzic na gimnastyke po porodzie. no i nie wiem co ja jeszcze chcialam :( aaa koniecznie trzeba sie wziac za te tabelke, bo straszy dlugoscia, a sporo z zapisanych gdzies sie zagubilo. albo wpisujmy sie do tabelki w mailu a za kilka dni wklieimy tutaj, bo ja juz sama nie wiem, kto bywa rzadko, ale pisze, a kto nie, a nie chcialabym kogos urazic. co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na poczcie w "wersje robocze" zrobilam wstep do tabelki, wystarczy tam wejsc dopisac i dac "zapisz". jak uzupelnimy ja to za kilka dni wklei sie tutaj, moze tak bezbolesnie zrbobimy te poprawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny Jagna współćzuje z powodu samochodu. Ja już się czuję torszke lepiej chociaż jeszcze mam nos zapchany :( My sie do szkoły rodzenia nie wybieramy bo z kim bym mie rozmawiała to każdy mówi ze mało sie przydaje. Ja dzisiaj z rana na badania musiałam wstać. Jak wypiłam tą glukoze to przez pierwsze pół godziny myślałam że umrę tak mnie mdliło :( No ale na szczeście dałyśmy rade :) Co do miesiąca ciąży to ja liczę że w 23 tc zaczyna się 6 miesiąc. Mamciu jak ten czas leci!!! Dzisiaj zamawiam sobie wkońcu pościel i upatrzyłam sobie śłiczną karuzelkę http://allegro.pl/fisher-price-karuzela-misie-projektor-pilot-gratis-i1432825952.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bomi piekna karuzelka :) sama bym taka chciala :D a co do szkoly rodzenia to i ja tak uwazam wiec tez nie idziemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia dobry pomysł z tatabelką bo faktycznie długa przestrasznie a połowy dziewczyn nie ma. Jeśłi któraś z Was nie ma dostepu do maila to napiszcie do mnie na bw1981@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny jestem na waszym watku po raz pierwszy jestem w 5 miesiacu ciazy i w czerwcu rodze mam do was takie pytanie czy czop sluzowy moze wypasc w 5 miesiacu ciazy bo bardzo sie niepokoje bo dzisiaj odkad zaszlam w ciaze gdy robilam siusiu zauwarzylam taka ciagnaca sie galaretowata wydzieline co to moze znaczyc nigdy przedtem jej nie mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj mimi dzwoń do swojego lekarza ja nie wiem co to u ciebie może być bomi - pięęękna karuzelka też taką chcę :) jagna - współczuję...najgorsza jest ta bezsilność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimi- nie, nie w 5 miesiacu, to raczej nie czop. teraz bedzie takie wydzieliny coraz wiecej, bialej, ciagnacej sie (sorry za szczegoly). jak bedziesz u lekarza to popros o badanie ph, pod katem ew. infekcji. no i jesli zauwazysz saczenie sie czegos, uczucie makrej bielizna, ktorego przed tym nigdy nie bylo to jedz do szpitala. a tak polecilabym spokoj i relaks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia 82 to co to moze byc ta galaretowata wydzielina a czy ona moze byc zwiazana z tym ze kochalam sie z moim mezem moze to jakas czesc nasienia nie iem jak mam sobie to tlumaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimi- ja mam tez dosc czesto taka, zwlaszcza ostatnio, lekarka mnie badala i wszystko ok. ale fakt, ze po wspolzyciu takiej wydzieliny moze byc wiecej. spokojnie. jak bardzo Cie to niepokoi to idz do lekarza, ew zadzwon jesli masz taka mozliwosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie tez sobie to tak tlumaczylam ze to po seksie bo ja odkad zaszlam w ciaze to przez 5 miesiecy wogole nie kochalam sie dopiero wczoraj no i dzisiaj zauwarzylam ta wydzieline ciagnaca sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimi- to tym bardziej wiazalabym jedno z drugim :) spokojnie i obserwuj siebie. wlasnie doszlam do wniosku ze w zasadzie nie wiem z jakiego lozeczka bedziemy korzystac, czy z drewnianego czy z turystycznego. przy Eryku uzywalam na poczatku drewnianego, bo turystyczne kupilismy pozniej, ale wydawalo mi sie ze z turystacznym lepiej- ja mam takie przystosowane do noworodkow i do tego wsadzalam materac ten gryczano-kokosowy, zeby bylo jak w normalnym lozku. no i tak patrzylam na allegro za tymi karuzelami, ze jak zdecyduje sie na te turystyczne to normalne karuzele sie nie przydadza. i oto co znalazlam (nawiasem mowiac bardzo mi sie spodobalo, zwlaszcza to ze to 3w1) http://allegro.pl/karuzela-podrozna-tiny-love-do-lozka-turystycznego-i1422594687.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorna pora :) jagna-przykro mi z powodu samochodu :/ ocet-ja nie planuje szkoly rodzenia :) porodu sie nie boje a dzieckiem potrafie sie zajac :) ja wozek dzisiaj zamówilam i 10 mam do odbioru :D zabraklo fotelika w kolorze wózka ale dostaniemy go w marcu takze no problem :) jutro koncze 24 tydzien-ale to leci! szok :) wnet mały bedzie z nami :D no- to byloby na tyle ;) idziemy spac :) dobrej nocki zycze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka kochane wieczorną porą... Qrde prawie caly dzien dzisiaj siedze w papierach,kregoslup mi wysiada..dotego maly dzisiaj strasznie marudzil...chyba ta pogoda na niego żle działa. Powiem wam że robie remanent i juz mnie to denerwuje..tyle faktur,tyle liczenia....pewnie te cyfrki beda mi się w nocy śnic! Co do tej wydzieliny to wydaje mi się że to po stosunku..ja tez mam wtedy inną wydzieline. Mowilam o tym lekarzowi bo tez sie tym denerwowalam...ale uspokoil mnie .to normalne podobno:) a ja czuję się dobrze...Synuś też-szaleje non stop. Karuzele mam po Eryku fischer prica,ale inna niż tutaj ktoras z was wkleila link. Dziewczyny ja boję sie wejść na wagę...ostatnio jestem w ciągłym jedzeniu...ciagle cos szamam:)Ja chcialam tylko 10kg przytyc,ale myślę ze moje marzenie sie nie spełni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej.No i po wizycie u szefa.Tylko sie wkurzyłam.wrrr...Chcą żebym wróciła,bo chorobowe mam przedluzane co tydzień i jak dla niego wersja jest że bardzo zle sie czuje.Za wszelka cene chce mi wmówić że bede miała luz i wogóle.Ale za każdym razem tak jest a jak orzychodzi co do czego to kaza mi robic inne rzeczy.A dla niego ważniejsza jest kasa,bo to on mi płaci i to 100 procent.a nie moje dziecko.W czwartek ide znowu do lekarza i raczej dalej bede ciągnela,bo nie chce mi sie tam wracać.Poszłam na godz i nie głowa rozbolała. Dobra uciekam spać.Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny dziś jestem pierwsza. Synek chory ja nie wiem co już bo od niedzieli na antybiotyku a w nocy tak kaszlał i przyszedł do nas bidulek spać nie mógł a ja z nim bo M to do roboty wstaje po 4. Zadzwoniłam do przychodni po 7 ktoś odebrał i co juz nr brak trzeba iść i prosić lekarz od 13 przyjmuje. Jak nic zastrzyki dostanie. Tylko po co te syropki dawała bo nie dość że 40 zł toto to jeszcze nie pomaga. Nie m a to jak polityka prorodzinna najbardziej ją odczuwam jak płacę za leki. Martolinko pewnie nie zauważyłaś a pytałam o gondole w twoim wózku bo ja go oglądałam wczoraj ale ta gondolka była przechylona czy to wózek źle był złożony czy tak ma być? Mi się wydawała bardzo wąska a babka w sklepie wmawiała mi że śpiwora do wózka się nie używa to do czego? ewcia fajna ta karuzela. Ja wezmę to z fishera bo widziałam u koleżanki a z misiów FP byłam super zadowolona. My małego też do turystycznego przełożymy ale pewnie koło roczku jak będzie miał Ja baldachimek w dzień odsłaniałam tylko na drzemki przysłaniałam i to przez pierwsze 2 miesiące teraz mały będzie z nami w sypialni to jak co przed lampką go osłoni. Z listą fajny pomysł zaraz się wkleję mimi ja też jestem za tym że to po bzykanku ;) izunia to nieciekawie w twojej robocie tylko niech lekarka da ci to zwolnienie bo co jak nie da? bomi ja miałam dla Olka tą karuzelę z czystym sumieniem polecam jest świetna jagna współczuję auta my za to dostaliśmy mandat 250 za skręt w niedozwolonym miejscu (zawsze tam skręcamy) ehh ukryli się jeszcze tak że ich nie widać było a nawet nie wiedzieliśmy że nie wolno. M powiedział że łóżeczko małemu zabrali, Szkoda że w kurtce to brzucha nie widać to może by się zlitowali ehh. Po rekonesansie stwierdziłam że nie mam body na 56 a tak ze 4 szt by się zdały, zastanawiam się co kupić do szpitala koszulki kopertowe czy polować na bodziaki kopertowe te pierwsze dni będą dla wprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penelopa kruzzzzzzz
izunia1986 czemu lekarz wypisuję ci l4 co tydzień? pierwszy raz się z tym spotykam ja mam na 3 tygodnie, i co wizytę na tyle dostaję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Ja już od 7 na nogach. Koleżanka przyszła po nocce, bo musi coś niedługo w mieście załatwić,a chce się trochę wyspać, więc nie opłaca jej się do domu wracać. Zjadłyśmy śniadanie, kawę wypiłyśmy ( ja też, pierwszą od początku), poplotkowałyśmy, ona teraz śpi, a ja jestem tu :) Jak dziś strasznie zimno i śniag pada :( Pozdrawiam i miłego dnia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie izunia - zapytaj się lekarza, czy przewiduje twój powrót do pracy... bo takie zwolnienia co tydzień.... przecież pracodawca tez nie wie na czym stoi.... jeżeli twój powrót nie jest juz mozliwy to moga zatrudnić kogoś na zastępstwo nawet jak twój pracod. nie ma takich planów to lekarz o tym nie wie pościemniaj ja chodzę co 3 tygodnie....... płacisz za te cotygodniowe wizyty? a zresztą co to przeszkadza by dawał l4 co drugą lub trzecią wizytę.... ach..napatrzyłam się na te karuzele....cudne.....i inne bajery u tych sprzedawców...... nie ma to jak allegro :) możę i dobrze że 9 lat temu nie wiedziałam bawet o jego istnieniu ( nie wiem czy nawet było ;) coś mi się zdaje, że stracę majatek przy tym moim drugim bąblu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki:) qrde ale mam ciśnienie dzisiaj od samego rana. czekam juz na zaswiadczenie z zusu misiac i do tej pory mi tego nie przesłali. A mieli to zrobic w ciagu 2 tyg!!!! Zadzwonilam tam a ona do mnie mowi no Pani zaswiadczenie jest w teczce.i nikt o nim nie pamietał by je wyslac. masakra... za chwile musze wsiadac w auto i jechac do tego zasranego zusu. no i jeszcze musze jecha c do ksiag wieczystych bo pol roku temu bralismy kredyt na budowe domu i dzisiaj zadzwonili ze nie maja wszystkich dokumentow i zas z kata zginie kara 50zl i jeszcze za wydanie tego papierka 38zl. Boze i jak tu sie od rana nie denerwowac, i oczywiscie wszystko na mojej glowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki!! Ja jestem w domu i mam tyle zajeć,że szok ;-) Troszkę pracuję, troszke odpoczywam i tęsknię za moim T. Zaraz jadę po ciuszki do chrzestnej. Jestem ciekawa co tam wynajdę ;-) Będę poźniej,bo będę pracowała. Palusia-zdrówka dla synka!! Trzymajcie się i do po południa! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie u nas pochmurno pisałyście o piciu wody ja piję tak ok 2 litrów ale oprócz wody to nic innego nie piję, a w nocy nie wstaję wogóle co prawda budze się ale boje się że jak wstanę do toalety to już nie zasnę. Zastanawiam się czy nie zamówić sobie tego rogala do spania co niektóre w Was mają bo w nocy nie mogę znaleźć wygodnej pozycji. a ja znalazłam takie przeliczanie ciąży oba są prawi identyczne Wg książki "W oczekiwaniu na dziecko" 1 miesiąc - 1-4 tygodzień, 2 miesiąc - 5-8 tygodzień, 3 miesiąc - 9-13 tydzień, 4 miesiąc - 14-17 tydzień, 5 miesiąc - 18-22 tydzień, 6 miesiąc - 23-27 tydzień, 7 miesiąc - 28-31 tydzień, 8 miesiąc - 32-35 tydzień, 9 miesiąc - 36-40 tydzień. Wg encyklopedii Larousse: 1mc - 1-4tyg 2mc - 5-8tyg 3mc - 9-13tydz 4mc - 14-18tydz 5mc - 19-23tydz 6mc - 24-27tydz 7mc - 28-31tydz 8mc - 32-35tydz 9mc - 36-39tydz no i jak mogę to poproszę o hasło do naszej poczty mój adres dorcia69@poczta.fm miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martika:)
Hanka, nie denerwuj się tak bo to szkodzi dzidzi, ja też miałam przeprawy z Zusem, więc Cię ozumiem bo na samą myśl się scyzoryk otwiera w kieszeni. A ja się dziś za bardzo nie wyspałam, bo moja niunia o 2giej miała czkawkę, a potem tak rozrabiała że mi się aż brzuch ruszał i usnęłam dopiero po 5tej. Karuzelki śliczne, zwłaszcza ta z małpką mi się podoba, muszę pokazać mężowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martika:)
Dorota, ten rogal to super sprawa, dzięki niemu mogę się wygodnie ułożyć a po porodzie ponoć pomaga w karmieniu, początek wkładasz pod plecy a drugi koniec układasz z przodu i wygodnie układasz sobie dzidzię.Wtedy plecy nie bolą. Tylko nie kupuj z wkładem z kulkami ze steropianu bo strasznie szeleszczą i spać nie można przez to. Ja mam z kulkami silikonowymi jest mięciutki i super się układa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też rogalika polecam uwielbiam go. bardzo dobrze się z nim zasypia. jeśli chodzi o picie to ja sporo piję tak myślę bo mam duże pragnienie przeważnie woda, do śniadania i kolacji po 2 kubki herbaty z cytryna plus 1 kafka dziennie z mleczkiem. hanka niestety z tymi kredytami zawsze cos my też latamy bo w banku coś zapomną itd spokojnie z zus wiadomo żyje własnym życiem;) luciola mam podobnie z Olkiem w ciąży nic na allegro nie kupowałam choć było ale jakoś nie tak modne a teraz szukam sprzedawcy coby jak najwięcej rzeczy miał ;) W przyszłym tyg 1 tura zamówień pójdzie ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wszystkim:), dzis wizyte mamy i o dziwo dobrze spalam w nocy! mam nadzieje ze to dobry znak i ze wszystko bedzie w porzadku. Ale i tak mam stracha :D nie bylabym soba :D gdybym nie miala :D wiecie ci teraz dla mnie nic nie jest wazne oprcz tego by wszystko bylo dobrze. Plec gdzies daleko daleko w tyle jest w ojej hierarchii...trzmajcie kciuki kochane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×