Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

Gość ocet
uwazam ze baldachim to siedlisko kurzu i ogranicza maluchowi poznawanie otoczenia wiec ja nie bede kupować tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ocet
u nas w szpitalu woleli zeby mamuski mialy majtki poporodowe te z siateczki( jak bandaż) i do tego te mega wielkie podpachy belli ,bo podobno cialo oddycha i szybciej sie goi.pewnie co szpital to inne wymogi, i jak tu nie zwariowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inka linka z tym sercem to niestety tak teraz będzie. W ciąży pracuje za dwoje, więcej pracy musi wykonać (pod koniec nawet o 50%). Nie martw się tym :) Ja baldachimu nie chcę, za to kupię moskitierę tiulową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie bee uzywała baldachimu,bo bede miała łóżeczko turystyczne. A co do wyprawki do szpitala to ja jeszcze nic nie wiem.Dowiem sie pewnie wszystkiego od połoznej,ale z tego co wiem do koszule podpaski daja w szpitalu,ale napewno kupie swoje. A mój mały to dzisiaj od 5 rano tańcował.Jak nie w nocy to z samego rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ocet właśnie ciekawe co w szpitalu na nie powiedzą. jak rodziłam Olka to w ogóle gaci nie można było dawali takie ligninowe podkłady i trzeba było udami ściskać ehh To tylko dwie doby w szpitalu damy radę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia 200
hanka czy mogłabyś spytać swojej księgowej czy jak jestem na krusie a zwolnienie mam od 24 stycznia do 22 lutego , i w liczbie dni niezdolnych do pracy mam wpisane 20dni ,czy to przypadkiem nie jest błąd? krus płaci również za soboty i niedziele , i mi coś za mało dni wychodzi wstawionych jako niezdolna do pracy. będę wdzięczna za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ocet
palusia81

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ocet
ucielo mi wypowiedz :O pomijajac moje zdziwienie na porodowce,drugi raz zdziwilam sie jak dali mi te majtochy i podpachy( w szkole rodzenia zapomnieli wspomniec o tym ) .az do tamtego momentu myslalam ,ze rodzi sie szybciutko a potem to juz sie tylko pieknie,zgrabnie wyglada :D ojj jak ja sie pomylilam :) ale masz racje.to tylko 2 dni i waznejsze wtedy bedzie co innego .pozdraeiam i uciekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki:) No ja jestem po wizycie, wczoraj dowiedziałam się, że mam w brzuchu synusia i to na 99%:) Nie wiem jak go nazwiemy bo sprzeczamy się ciągle o imię dla chłopca no ale jest jeszcze troszkę czasu. Fatalnie się czułam przez cały weekend bo miałam migreny i dlatego nie zaglądałam a od poniedziałku mam znowu bóle pleców wrrrr i jestem zmęczona jakbym pracowała 12 h w kopalni:o Wiecznie bym spała:P Bomi po hasło się zgłoszę ale teraz nie mam siły. Co do mojego brzucha to mam brać no-spę i asmag 3 razy dziennie a jeśli dalej brzuch będzie napiety to mam leżeć. Szyjka zamknięta wiec wszystko w porządku. Poza tym mały ruchliwy, że ciężko było go zbadać no i czuje go cały czas jak sobie z mamusi trampolinę robi:D ale lekarz powiedział, ze on po prostu sobie bada wszystko i jego całe wnętrze interesuje. Ciesze się, że jestem po wizycie troszke spokojniejsza i byłąm na małych zakupach. Kupiłam body, piżamkę i super bojówki spodnie na wzór męża, więc jak się odstroją obydwaj to mucha nie siada:D:D:D A popo...muchy czekam na płeć:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
for malinowa gratuluję chłopinki;) Mój też wariat szaleje ile wlezie ocet tak tak bo po porodzie jesteśmy piękne i gładkie i brzuszek płaski:) Ja tam nawet zdjęć nie dałam sobie robić hehe taka byłam śliczna. Powiem wam co moja miła teściowa powiedziała. Mówiłam że uważam na jedzonko coby nie utyć za dużo, a ona żebym sobie nie myślała że po 2 dziecku to na pewno nie schudnę :( Wredota nie wiem czy zazdrosna czy co. powiedziałam że moja mama jet szczupła a też 2 urodziła a ona że ja nie jestem jak mama. po Olku to bardzo dużo schudłam spacerki robiły swoje teraz tez mam zamiar nie wyobrażam sobie ważyć więcej niż 60 kg choć wolę tak 58 Wkur... mnie. Bo ona przy menopauzie utyła a moja mam nie i chyba ją gryzie. W ogóle nie rozmawiam z nią o niczym bo ciągle mnie ostatnio krytykuje ze po co wózki oglądam a po co to czy tamto No wygadałam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olcia...zadzwonie jutro i sie zapytam.:) ja jetsem dzisiaj wykończona..jeszcze tyle liczenia tego remanentu. brr juz mi sie nie chce... Qrde moj Eryk dzisiaj ma jakiś zły dzien..marudzi jak nigdy dotąd...placze o wszystko... to jest meczące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ja urwalam sie dzisiaj z pracy, krzatam sie po domku, gotuja sie zeberka i kapusta kiszona - takiego mialam smaka, no i zaraz ide piec chlebek. Co do samopoczucia, brzuch mi coraz bardziej przeszkadza, mam takie wrazenie, ze wszystko przesunelo sie w dol i mnie uciska, szczegolnie jak siedze - w rzeczywistosci przeciez teraz wedruje w gore :) Wczoraj bylam kontrolnie w szpitalu, ale tak tylko "pomacali" po brzuchu. Dokladnie za tydzien USG! Babeczki nie moge sie juz doczekac i oczywiscie mam nadzieje, ze wszystko ok. Jak czytam sobie, co juz macie przygotowane dla dzieciaczkow to wpadam w przerazenie, bo ja nie mam nic!!! Czekam z niecierpliwoscia, az bede znala plec , bo musze mniej wiecej wstrzelic sie w kolory :D zdrowiejcie dziewczyny, trzymajcie sie cieplo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
palusia nie przejmuj sie tesciowa :) moja wczoraj stwierdzila ze imie Filip nie pasuje do naszego nazwiska :) szybko ja sprostowalismy z mezem mowiac ze to juz postanowione i Filip bedzie na sto procent :) staram sie nie denerwowac jej docinkami. teksty typu "to dziecko Ci nie urosnie, bo nic nie jesz", albo "poczekaj jeszcze przytyjesz" to u mnie codziennosc :) mowie jej ze w ciazy nie jada sie ZA dwoje tylko DLA dwojga. Jem to na co mam ochote i tylko wtedy kiedy jestem glodna-nie opcham sie na chama bo nie na tym polega zdrowe odzywianie. A to ze malo tyje w ciazy to chyba dobrze :) dziecko rozwija sie prawidlowo wiec nie mam sie czym martwic :) pokazalam dzisiaj mezowi ta posciel disneya i stwierdzil ze musimy ja kupic :P bardzo mu sie spodobala. Ten komplet wezme sobie bez baldachimu. wiecie czy mozna zazywac stoperan w ciazy? zjadlam na obiad pierogi z kapusta i grzybami i zaczyna mnie czyscic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:) Właśnie znalazłam ten temat i jestem z Wami czerwcówkami:) Z tego co zauważyłam po suwaczkach to razem z For Malinowa jesteśmy w dokładnie tym samym dniu ciąży :D Szczerze powiem że jestem zaskoczona tym że Wy już robicie zakupy dla maluszków, ja jeszcze o tym nawet nie myślę a jedynie odkładam pieniążki na konto:) W sumie to wizytę i usg połówkowe mam w przyszły piątek (w moje urodziny :D ) więc wtedy dowiem się jaka płeć dzidzi i może zacznę coś tam kupować:) Wszyscy mówią że będzie dziewczynka bo podobnież zabiera mi urodę :) od słodyczy dostałam wyprysków :P Powiedzcie mi dużo do tej pory przytyłyście? Bo mi się wydaje że ja mało trochę :/ tzn na pierwszej wizycie miałam 58kg, później spadłam przez wymioty do 56kg a teraz 60,5kg mam. Ładnie mi się po całym ciele porozkładały te 4 kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palusia-nie przejmuj się teściową, bo wiem jak to wkurza. Ja na szczęście moją mam daleko i widzieliśmy sie na święta. Ale jak T. wróci pewnie trzeba będzie pojechać... Ale ostatnio tez mi na samo przywitanie "przysłodziła": Przywitała mnie słowami" o nasz grubasek"... Miło, tym bardziej,ze waga zawsze była i jest moim kompleksem... Aneczkap-witamy:-) Co do zakupów to ja też nic nie kupiłam jeszcze, na razie (tzn. od dziś ;-) ) zaczęłam zbierać od rodziny i znajomych to co mogło by mi się przydać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aywa
Ja też nie mam absolutnie nic kupione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
witam dizewczyny , ja to po polowkowym zaczne chyba zakupy , jak potwierdzisie rtdziewczynka ,tzn juz niby potwierdzona ale jak na plowkowym pokazemi dokladnie jesli oczywisce da sie to wtedy bede na 100 wiedziala :) dzis bylam na porbaniu krwoi pozniej z mezem czekalismy i zmala na zdjecie mu szwow , zakupy , sipostra zaszla i teraz mam chwile wolna jutro meza urodziny wiec zrana pewnie po kwiaty:) polece codo wagi to przytylam 7 kg czasem troszke mniej waze juz 50:( myslalm ze uda sie w calej ciazy 12 kg przytyc ale chyba nie realne bo teraz pewnie wiecej zacyzna sie tyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamedesire
witajcie :) chciałam zapytać Was jakie miałyście ułożenie dzidziusia na USG połówkowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczkap nie sugeruj sie tym co mówia inni:)Mi też mówili że bedzie dziewczynka,a ja czułam że bedzie chłop no i sie nie pomyliłam.Także te przesądy mozna włozyc miedzy bajki:) Ja już mam troche.Po połówkowym odkupiłam od koleżanki troche ubranek.Też ma chłopca więc praktycznie wszystko mi podeszło,wiec z ubranek mam już wsio:)I już nie kupuje,tym bardziej że napewno troche dostane.Troche drobiazgów,pampersy,kosmetyki.No i troche rzeczy mam upatrzonych na allegro,więc musze zamówić. Dziewczyny czy Was też kłuje w okolicach żeber?bo mnie tak po prawej stronie.ból jakby mi ktos przywalił i bardziej boli jak dotknę.KJutro mam wizyte więc sie zapytam,bo czasami to mnie tak boli że pozycji nie moge sobie znaleść. Kurde wiecznie coś mi dolega;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A macie może taki bol w okol pępka? mnie dzisiaj strasznie bolał...jutro chyba zadzwonie do mojego lekarza bo troche mnie to przerazilo. co to mogło byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :), my juz po wizycie :) bedziemy mieli synka:) a tak poza tym to najwazniejsze ze wszystko ok maly wazy 360 gram :) i dostalismy zdjecie twarzy w 3d albo 4 d sama nie wiem w czym to ale slicznosci nasze!!!!!ach czulam ze bedzie syn choc nie nastawialismy sie na nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muchy w nosie gratulacje:)Kolejny chłop:) Przypominam że aktualizujemy tabelke.Mozna ja znaleśc w mailu w kopiach roboczych.To dla tych którzy byli nieobecni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kochane no ja wiem ze trzeba zaktualizowac ale teraz nie mam do tego glowy :D jutro obiecuje ze to zrobie :) buziaki dla Was 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) for malinowa i muchy w nosie gratuluje Wam synkow:) ale Wam zazdroszcze. ja jeszcze plci nie znam:( daria uspokoilas mnie:) a juz myslalam ze to cos powaznego palusia olej tesciowa:) o mojej to nawet nie wspomne:P ksiazke moznaby napisac czy Wasze dzidzie tez Was kopia w pecherz? czasem az zaboli i jakos tak mam wrazenie, ze bardzo nisko kopie, jakby mialo zaraz wyskoczyc:P ja baldachimu tez nie chce ale zastanawiam sie nad moskitiera ok uciekam. zycze milej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izunia ja też mam przeczucie na chłopaka i mimo że się nie nastawiam na nic, to przydałby się mały mężczyzna bo od 18 lat u mnie w rodzinie nie było chłopca:) kasiunia wydaje mi się że fajnie przytyłaś, ja właśnie tak bym chciała muchom gratuluję synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) muchy gratuluje synka 🌼 Też dziś byłam u lekarza i również jest chłopiec!:D Teraz, kiedy już wiem to mogę iść na porządne zakupy. Wrzuciłam zdjęcie na @ dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
czesc dziewczyny gratuluje synkow , teraz to chyba faceci przewazaja a nie babki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
hej. gratuluje chłopczyków. wczoraj z babcią rozmawiałam że nadchodzi era dziewczynek w naszej rodzinie ,bo od pokoleń były chłopcy. i babcia opowiedziała że jak ja sie urodziłam (czyli ćwierć wieku temu wstecz:-) ) to mój kochany ś.pDziadek powiedział że dawno w tym domu nie było dziewczynki :-) tak na oko to przed moim urodzeniem się to około 50 lat nie było dziewczynki w tym domu:-) żeby żył miałby radochę z Ewci w czerwcu , tak jak ze mnie . ja się dziś nie wyspałam ,nie dość że nie mogłam zasnąć do północy to jeszcze teraz boli mnie brzuch momentami , ale wziełąm nospę to mam nadzieję że zaraz przejdzie. poza tym wczoraj poczułam w końcu kopniaki takie wyczuwalne leżąc bez dotykania brzucha, pod pępkiem stukała. fajne uczucie:-) bo tak zawsze to z boku mnie zaczepiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia200
haniu nie zapomnij zapytać księgowej w mojej sprawie:-) jakie ćwiczenia trzeba wykonywac żeby przygotować mięśnie do porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×