Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

prolaktynko - jak ja byłam na twoim etapie ciąży, to też trochę się martwiłam, że moja mała rzadko sie rusza szczególnie jak czytałam posty innych dziewczyn, u których maleństwa juz szalały prawda jest taka, że każda z nas ma inną budowę, nasze maleństwa są inaczej ułozone, w innym tempie sie rozwijają, oraz inny maja temperament dzis kończy mi sie 23 tc, a od paru dni czuje małą dosyć często. i to niejednokrotnie nie kopie mnie "na zewnątrz" ale w kierunku jelit :) to sa uroki internetu - fajnie powymieniac sie pogladami z innym mamami, często dostajemy wsparcie, ale wadą jest własnie to, że układamy sobie wizje własnej ciązy, dziecka na podstawie postów innych i potem sie martwimy niepotrzebnie ja miałm złe wyniki moczy więc wcinam furagine a co do bóli - to co chwilę coś - albo pachwina, albo niby jajnik, a to brzuch sie spina, a to....i tak bez końca ;) najgorzej będzie jak po kolei zaczniemy sie "rozpakowywać" najgorzej dla tych co będą czekać na poród, a inne juz będą po....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prolaktynka23:( znalazłam to na jakimś forum, przeczytaj,może Cię to uspokoi : Prawie wszystkie kobiety w ciąży odczuwają nieprzyjemne dolegliwości tego typu, ale sa one raczej do wytrzymania. Myślę jednak, że nie masz się co martwić. Mnie lekarka zaleciła dwa testy na sprawdzenie czy to wiązadła lub innego typu niegroźne skurcze lub rozciąganie. Pierwszy polega na wzięciu no-spa - jesli przejdzie to oznacza, że to był tylko "mało ważny" skurcz. Drugi to kichnięcie lub kaszlnięcie, wiązadła czasem ( ale nie zawsze) bolą intensywniej w takich przypadkach. Jeśli zabola podczas kichnięcia- to znaczy, że wszystko jest w porządku. pozdrowionka, wszystko będzie dobrze." tak piszą inne dziewczyny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serdeczne gratulacje Ewcia :) corcia bedzie :) pieknie i Aneczce gratuluje zdania wytrzymalki cos niecos o tym wiem :D nam sie termin przesunal na 19 czerwca wiec musze koniecznie zmienic dane w tabeli wiecie co a moze by tak wkleic juz na forum co???? jak juz popoprawiana jest to moze ja tylko skopiuje i zmienie sobie hmmmm???? czy poczekamy az wszstkie dziewuszki beda znaly plec??? no w sumie to lepszy pomysl tak bedzie najrozsadniej :) ja dzis dobrze sie czuje maluszek wariowal zaraz po przebudzeniu :) czaesto tak mam pewnie sie domaga jedzonka :) nasza kruszynka piekna i najdrozsza na swiecie!!!tak bardzo ja kochamy naszego synusia ach!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobitki!! Ja dzisiaj od rana troszku zabiegana. Wysprzątałąm mieszkanko. Potem wpadli na chwilę rodzice a przed chwilą skończyłam obiadek. Dzisiaj wcinamy placki po węgiersku :D mniammm. Czekam tylko aż meżul wróci ze szkolenia. Pogoda totalnie dzisiaj do bani. Wieje i jeszcze do tego zaczał strasznie sypać śnieg. inka nie mart się wynikami. ja mam wszystko w dolnych granicach ale lekarz mi powiedzał ze jest oki. Prolaktynka a pijesz duzo wody?? ja tez tak miałam jak ty ze w nocy przy siusianiu z bólu wyłam, a czasem jak mnie dopadły bóle to sie wyprostowac nie umiałam i okazalo sie ze mam zastój na nerkach. bolało mnie własnie w okolicach jajników i po bokach brzusia. Lekarz kazał brać buscopan i urosept albo żurawit i pić codziennie od 2 do 3 litrów. Po kilku dniach jak ręką odjął. Misia tez dzisiaj jakas spokojniejsza jest. Chyab odsypia wczorajsze buszowanie. Rano mnie jedynie obudziła i troszk epo śniadanku pobrykała a teraz daje pojedyncze leciutkie kopniaczki. Czasem tez sie martwie jak mało dokazuje ale tłumacze sobie tym, że ona też czasem musia odpocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny w moim przypadku woda sie wogole nie sprawdza a przynajmniej w okresie od kiedy zachorowalam i nie moge sie do konca wyleczyc bo kaszel mi towarzyszy caly czas i jak wypije wody duzo to kaszle straszliwie i musze tylko cieple plyny pic a jakos sobie nie wyobrazam pic wody podgrzanej :]lekarka powiedziala ze z moimi wodami plodowymi wszystko oki ale mam pic duzo wiec pije ale na cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki.wysłałam na poczte fotke mojego brzuszka:) Byłam dzisiaj u lekarz oddac mocz do analizy.Mam nadzieje że bedzie ok. Inka linka widzisz ty masz problem z krwia a ja z moczem.Wiecznie coś.jakby ciąża nie mogła minąć gładko i bez zadnych problemow:)pięknie by było. Po lekarzu poszłam do tesco a obok mam lumpeks.I jakoś miałam od kilku dni przeczucie żeby tam iść bo cos dostane ciekawego.I wyobrazcie sobie że kupiłam odciągarke do mleka ręczna z aventu za 3 f.Kurcze psie pieniądze.Widac ze troche używana bo ta nakładka na pierś troche zużyta,ale dokupie nową.Druga buteleczka z kompletu wogóle nie używana.Ale mi sie udało:) Mój mały też jakis spokojny sie zrobił od wczoraj.Czasami tylko kopnie.A zauważyłam że jak najem sie na noc to rano nie czuje głodu i mały nie kopie.zawsze jak byłam głodna to kopal i mnie budzil,chyba sie domagał jedzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martika:)
Ja też jak nie najem się wieczorem to dzidzia budzi mnie rano bo pewnie jest głodna a mnie przysysa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martika:)
Hej Bomi, wysłałam Ci wiadomość z prośbą o namiary na tabelkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pojadłyśmy :) Placuszki wyszły dzisiaj przepyszne. Martika odesłałam Ci maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martika:)
dzięki śliczne, my też pojadłyśmy i idziemy odpocząć troszkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za pocieszenie:) tesciowa juz straszy mnie szpitalem:o zastanawiam sie tylko czemu pomimo brania zelaza moje wyniki sie pogorszyly? no coz byleby malenstwo zdrowo roslo wlasnie ogladam sobie plyte z wesela na ktorym bylosmy w sierpniu. troche muzyki disco polo i dzidzia wariuje:p chyba lubi skoczne kawalki hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki a mnie dzisiaj jak wlazilam p schodach to kulo z dwoch stron w pachwinach cos jakby jajniki :| nie wiem co to bylo ale bolalo a moze to wiazadla hmmm , Bomi tak mi narobilas ochoty na placki ze robie ziemniaczane w koncu z marchewka :) mmmm ale pojemy z jogurtem naturalnym mmmmmm :D buziaki dla wszystkich idziemy robic z synkiem w brzusiu :) aa jest nowy numer m jak mama juz kupilam dzis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muchy - ja wlasnie znowu robie się głodna i zastanawiam sie co by tu wciagnac. inka - moja jak slyszy disco polo to tez szaleje i tancuje :D zmieniłam sobie stopke, mam nadzieje że jest oki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje chłopaki robią pizzę;) Mały kroi i ma wielką radochę Mi zostało czekanie na gotowe. izunia to faktycznie trafiłaś ;) Czasem tez os upoluję ale przeważnie drobiazgi. Chodzę za ochraniaczem bo jak nie trzeba mi było to były piękne a teraz trafić nie mogę. Z Olkiem tez ciągle z moczem coś było nie tak bakterie itd Teraz to od 11tc nie miałam badań ;) Dopiero teraz zrobię w poniedziałek. inka wynikami się nie mart bo dla ciężarnych inne normy krew rozrzedzona a najlepiej poczekaj co lekarz powie. laseczki ja tu widzę że coraz więcej dotykają niemiłe dolegliwości ciążowe, ale tak jak powiedział lekarz martolinki teraz to nam tylko donosić zostało :) Co niektóre z nas to za już 14tyg urodzą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
ja to tez dzis sie objadlam az wyrzuyty sumienia mam poki posprzatalam to i po 15 byylo , wtrakcie jeszcze po zakupy jezdzilismy teraz ide mala kapaci laba juz pewnie niedlugo zasnie,maz wpracy , w sumie to i jajakas taka spiaca u mnie z dolegliwosci to najgorzej plecy dokuczaja złózka to sie staczam juz od popoludnia jak uda mi siepolezec i chodze wygieta no iczasem twardnienie brzucha no osttanio moja mała jakos łaskawiej podchodzi do małej wbrzuszku chociaz nie mowie co jest bo zaraz dla tatusia pobiegnie powiedziec wiec mowie ze albo JUla albo Kacper , dzis 1 raz poczula jak kopnelo , tojuz niemoze wytrzymac kiedy tatusiowi powie, ciekawe jak 2 bedzie bo Zuza to coreczka tatusia kupilam dzis pierwsze body , coprawda sa bardziej chlopiece ale dla dzewczynki ez ujda tak sie spodobaly ze musialam jemiec , po polowkowym pojade kupic taki komplecik polpajacyk z kaftanikiem taki sliczny w smyku widzialam ze sie zakochalam wtym typowo dziewczecy 49 zl , dlatego czekam do polowkowego zeby na 100% potwierdzili dziewczynke no nic lece kapac mała ,od tegoprzejedzenia azmi niedobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
któraś z was robi placki ziemniaczane z marchewką - poproszę o przepis bo jestem ciekawa jak smakują . też wybieram się w poniedziałek na morfologię mocz ,chociaż wizytę mam 22 lutego . tak muchy , jest już m jak mama i tez kupiłam :-) szkoda że raz na miesiąc tylko jest numer. nalepiłam dziś pierogów z mięsem chyba ze 300 sztuk i jestem zmęczona . komu wysłać:-) teraz wcinam mandarynki ,ciekawe czy mała mnie skopie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko... placki ziemniaczane z marchewka ja robie :D a przepis jest taki sam jak zwykle plus starta na grubych oczkach marchewka :) niebo w gebie :D i do tego jogurt naturalny tylko nie cukier!!!aaaaaaaaaa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martika:)
300 pierogów? podziwiam Cię że dałaś radę, mnie tak kręgosłup boli że nie ulepiłabym nawet 100.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
to musze wypróbować te placki. wykorzystałam męża do pierogów, on zagniótł ciasto i rozwałkował na placki - bo tego nie cierpię najbardziej . co prawda bawiłam się robienie pierogów chyba ze 3 godziny , i pod koniec już byłam zmęczona tym siedzeniem i usiadłam w fotelu nogi na krzesło , na uda położyłam stolnicę z wyciętymi kółkami z farszem , i sobie kleiłam . normalnie luksus miałam już i mineło zmęczenie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bomi - wysłalam Ci maila z prośba o namiary :) przez was mam też ochotę na pierogi :) miłego wieczorku wam życzę mamuśki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu cichutko :) po poludniu zdrzemnelam sie 3 godzinki, a mialo byc 15 minut :D zsunelam rolety, zrobilo sie ciemno jak w nocy i spalo sie cudownie :D pozniej wzielam notatki i sie uczylam bo jutro ostatnie kolokwium w tej sesji :D reszta pozaliczana :) izunia1986-widze ze tez jestes z Gliwic :) z jakiej dzielnicy jesli moge spytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wrzuciłam na poczte fotke mojego małego.Troche niewyrazne ale jest:) Martolinka obecnie mieszkam w UK,a rodzice mieszkaja pod gliwicami.niedawno sie przeprowadzili.A tak to okolice Ul Wieczorka a ty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia odpisałam Ci na maila :) My własnie zjadłyśmy kolację i czekamy aż tato przyjdzie z posiadówy z kolegami. Wypuściłyśmy go niech się chopek trochę rozerwie :P Michalinka dokazuje po kolacji chyba jej bardzo smakowało. wiecie co weszłam przed chwilą na wagę i sie chyba zepsuła heheh bo w ciagu dwóch dni niemozliwe zebym przytyła kolejne 2 kg :P Ide jeszcze jakiś pokolacyjny smakołyk wciąć a potem kąpanko i spać. Spokojnej nocki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) jestem ardzo szczesliw bo nasz maly szkrab jest dzis wyjatkowo aktywy i szaleje w brzuszku :) swietne uczucie!!! zaraz idziemy spac ale czuje e cos jeszcze obejrze zanim zasne :) takze dobranoc wszystkim przyszlym i obecnym mamusiom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bomi- waż się zawsze rano, nie wieczorem po kolacji:) ja mam jutro wizytę, odbiorę też wyniki, ciekawe co mi tam znowu wyjdzie nie tak... trzymajcie się ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ja od 6 na nogach - wszyscy śpią tylko ja nie mogę wrrrr:( a taką miałam ochotę na lenistwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
czesc dziewczyny no i moja mala dopadlo chorobostwo goraczko i mowi ze gardelko boli, jeszcze sobota jak nie zbije goraczki to na pogotowie trzeba bedzie jechac bo przychodnia zamknieta wsoboty moja mala wbrzuszku tez od 2 dni wieczorami zasowa az brzuch boli , chyba droga rozrabiaka rosnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×