Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

Gość kasiunia
joanna ja codziennie wstaje po 6 mala budzi , a dxzs pewnie pospala bo goraczke miala, siusiu sama zrobila na nocnik slyszalam i przyszla wnogi do nas sie polozyc , eh nawet niepomyslalam ze goraczke moze miec ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martika:)
Hej dziewczyny ja też dziś nie pospałam bo tak wiało w nocy okropnie a mąż wrócił z nocki ok 7mej i już po spaniu bo zaczęliśmy gadać i malutka zaczęła rozrabiać, może w dzień troszkę pośpię. Pogoda do bani nawet na spacer wyjść nie ma jak, niby ciepło ale u nas strasznie wieje nadal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:( ja to znowu musze sie denerwowac..mieszkam blisko rzeki..tzn jedna dzislka tylko mnie od niej dzili...pusta. zalewa nas:(:(:( moje przyczepki auto wszystko zalane juz do kolan. cala noc padalo i wieje...do tej pory. masakra.!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) Inka- na pewno bedzie dobrze, tak jak dziewczyny mysle, ze dobiora inne leki i musi byc lepiej, glowa do gory. Prolaktynka- nie ma sie co tak denerwowac i rozmyslac, bo to nic dobrego. czas w ciazy plynie ze zdwojona predkoscia i jak wpadniesz w wir szykowania pokoju, wyprawki to ani sie nie obrocisz i bedziemy rodzic. Gosia- napisz jak Ci sie wozek spodobal. ja kupie albo x landera albo maxi cosi mure4, wszystko zalezy od kasy. chcemu kupic dzialke blisko domu, zebym mogla siedziec do jesieni z dziecmi na dworze, zeby bylo gdzie sie rozplaszczyc, pogrilowac, pobyczyc sie. a to niestety troche kosztuje tutaj. Palusia- ale masz kucharzy! moi to tylko zagladaja do kuchni co tam robie i grzecznie lub mniej gzecznie czekaja na podanie. boomi- ciekawe z ta waga, ale po tobie to na pewno i kolejnych 2 nie widac. kasiunia- duzo zdrowka dla corci, zeby jak szybko przyszlo poszlo precz! Hanka- wspolczuje, kolejny stres :( niech juz przyjda cieple dni i skoncza sie te powodzie, podtopienia. to jakis koszmar ubieglego roku a i w tym nie wydaje mi sie byc duzo lepiej. u mnie tez strasznie wieje :( ja sie zlapalam na tym ze chorobliwie boje sie duzo przybrac :( najgorsze jest to ze zjem aza 2-3 godziny jestem bardzo glodna, jakbym nic nie jadla. staram sie jesc niewielkie porcje ale czesto no i wieczorem zapijam juz ten glod, bo po ciazy zalicze oprocz baby blusa depresje z powodu wagi :( dzis zrobie zupe, a ze zupy uwielbiam to bede podjadac caly dzien :P moja niunia tez miala wczoraj dobry dzien szalala co chwile, dzis spokojniej, odpoczywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki wczoraj już nie zaglądałam bo czułam się coraz gorzej no-spa nie pomogła i wieczorem pojechaliśmy do szpitala.. Na szczęście z Adusią wszystko dobrze i z usg wychodzi że jestem w 23tc bo mała waży już 570g (a z OM jestem w 21).. Zrobili mi badania i wyszło że mam infekcję dróg moczowych mam brać urosept i coś na F ale nie pamiętam mąż mi musi dziś wykupić i wróciłam na 24 dopiero dobrze że nie miałam gorączki bo by mnie zostawili :(... Mam terqaz do Was pytanko bo wczoraj lekarka mnie badała ginekologicznie i trochę bolało mocno i głęboko mi włożyła paluchy a dziś na majtkach zobaczyłam kulke śluzu chyba mi niczego nie uszodziła tam???? jak myślicie???? kurde i byłam już spokojna to przetsałam :( boję się na nowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
Hania napewno wszystko bedzie ok nie denerwuj sie , prolaktynka na pewno wszystko w pozadku tak jakpo sexie moze wylatuje sluz toi po badaniu cos wylecialo szkoda ze nie mozna ciazy przejsc bez stresu ale zaraz przyjdzie wiosna i czas szybcko zleci homroy siepoprawia , bo przy tkiej piogodzie to tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
ewcia fajna sprawa z ta dzialka ja jak cieplo si erobi to tez czesto na wies jezdze tams toji pusty dom spora dzialka to caly czas na pdoworku z mala super sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :), dziewczynki co sadzicie o butelkach tommy tippy??? czy jakos tak? bo chciaialbym zamowic ale nie wiem czy dobre sa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim! ja już dzisiaj zaliczyłam wizyte u siostry i mamy. W sumie ciepło jest ale też waitrzycho wieje niesamowicie. Arkadiaa - waże sie zawsze rano i wieczorem i dzisiaj rano jak stanełam na wadze to tez wiecej pokazała niz zwykle :P Ewacia tych 2 kg wogóle nie widać :P ja nie wiem gdzie mi to wszystko idzie. Dzisiaj czeka nas jeszcze imprezka urodzinowa teścia. a z tydzień mezul ma urodzinki i nie mam wogóle pomysłu co mu kupić :( macie może jakies pomysły???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martika:)
Muchy w nosie, butelki tommy tippy są ok, moja siostra ma 16miesięczną córcię i ich używała, ja też sobie kupiłam tzn. malutkiej swojej a jakby co to smoczki do nich są zawsze w Tesco mają je jako stały asortyment i zmieniasz sobie co jakiś czas, a butelki są fajne bo dobrze się myją są szerokie i ponoć wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prolaktynka mnie tez bolalo przy badaniu ginekologicznym, i mialam inny sluz, nawet troche zabarwiony krwia. Lekarz moj zawsze mnie ostrzega, ze po takim badaniu moze pojawic sie lekkie krwawienie. Ponoc to calkiem normalne i nienalezy sie tym martwic :) nie panikuj :* muchy w nosie-butelki tommy tippe sa rewelacyjne :) bomi-moj maz ma urodziny w marcu i tez nie wiem co mu kupic... na swieta sprawil sobie konsole PS3 wiec kupie mu chyba gre:) niech ma cos z zycia ;) ostatnio kupilam mu ksiazke Clarksona-bardzo mu sie podobala. wlasnie wrocilam z uczelni i musze sie pochwalic ze sesje zimowa mam zaliczona! :D w koncu ;) a teraz lece robic pizze na kolacje bo znajomi wpadna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Ja dziś byłam na zakupach z moimi kuzynkami 6letnią i 11 letnią :) Kupowałyśmy ciuszki dla 3 miesięcznej Nikoli :) Fajniutkie takie ale ja jeszcze nie mam potrzeby kupowania dla siebie tzn. dla mojego maluszka wyprawki... Ja chyba w 7 miesiącu się zabiorę... Dla mnie to jednak za wcześnie... martolinka gratuluję :) Ja jutro jadę ostatni zaliczać :) Nie wiem co to ale od chodzenia po tych zakupach zaczęło mnie kłuć w brzuchu :( po lewej stronie tak z 10 cm poniżej żeber :/ Przestało kłuć jak się przespałam popołudniu a teraz znowu zaczęło... Nasila się jak łapę oddech... Nie wiecie co to może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, dawno nie pisałam, może był już takie wątek, nie miałam czasu dokładnie czytać, wypada u mnie początek 21 tygodnia, i czasem czuje ze w brzuchu robi mi sie kulka, dzisiaj drugi raz juz, kilka godzin temu i teraz, trwa to kilkanascie sekund i czuje takie napinanie i kulka sie robi z macicy, nie boli ale co boje sie co to oznacza? czy to normalne? wizyte mam dopiero za 3 tygodnie i nie wiem czy panikować i leciec do niego w poniedzialek zeby sprawdzil szyjke czy takie napinanie jest normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to mozliwe ze tak wczesnie? czy ktoras z was tez czuje te twardnienia ?martwię się troche bo w tym tygodniu robilam morfologie i mocz, wyszlo ze mam dosc liczne bakterie,więc zrobiłam posiew, czekam na wyniki, i chyba w poniedzialek pojde do gina, bo nawet gdy nie twardniejeto czuje co jakis czas bol w dole brzucha, nawet lezac na plecach i nie ruszajać sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam czerwcowe mamy. Jestem nowa na forum. Natomiast od jakiegoś czasu zaglądam na ten wątek i stwierdziłam, że może w końcu sama coś napiszę. Jestem w pierwszej ciąży. Moja córcia przyjdzie na świat wg ostatniego USG 15.06. ale termin już dwa razy miałam zmieniany także podejrzewam, że jeszcze może się coś zmienić w tym temacie. Ogólnie czuję się dobrze, drobne problemy z łożyskiem, ale nie ma tragedii. Mała od jakiegoś tygodnia intensywnie daje znać o sobie. Czasem delikatnie, a czasem dość solidnie kopnie, ale chyba wtedy poprostu sygnalizuje, że jej niewygodnie. Margolka_86 w grudniu miałam problemy ze skurczami i bólem brzucha. Dostałam nospę, czopki scopolan i musiałam dużo odpoczywać. Skrucze i bóle ustąpiły w ciagu dwóch tygodni. GInekolożka zaleciła mi nospę w razie bóli czy skurczy, ale od tamtego czasu wzięłam ją może 3 razy. Także Twoje objawy nie muszą oznaczać nic strasznego, ale napewno jeśli masz możliwość iść wcześniej do lekarza to myślę, że dla Twojego spokoju warto. Będzie dobrze. Powodzenia. Dziewczyny czy zaczęłyście już gromadzić wyprawki dla swoich maluszków? Czy w jakiś sposób przygotowujecie się już do porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej baboliki u nas pogoda pod psem deszcz cały dzień pada, nie nastraja pozytywnie. Muchy ja tez kupuję te butelki z TT i smoczki uspokajające też może przyszłym tyg ale to takie duże zakupy na allegro zrobię. mam upatrzonego sprzedawcę sama drobnica. bomi ja też lutowa 18 mam trzydziechę;) Dziewczyny w ciąży normalne że coś tam boli nie ma co panikować tylko spokój nas uratuje;) Mój M na basenie mały wcześniej zażyczył sobie spać więc mam wolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.Witam nowe czerwcówki:)wkońcu mam czas że by usiąść do kompa.Co za dzien.Byliśmy u kuzynki na urodzinach ich 2 letniej córki.Ale jestem padnięta.5 dzieciaków.Podziwiam kobiety które mają kilkoro dzieci.A mój mały aktywny.Najpierw mu torcik smakował,a potem jak dzieciaki śpiewały i klaskały to mój mały też sie udzielał,kopał jak szalony:)A teraz padam.Ale mi ten dzień dał w kośc.Uciekam spać.Dobranoc kochane i do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martika:)
Hej śpiochy, ja dziś spałam całą noc nie licząc wstawania 2 razy na siusiu, ale wreszcie pospałam. Obudził mnie glód a mam pyszne ciacho, wczoraj piekłam z masą karpatkową.Pozdrawiam wszystkie śpiochy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
witam . jak można pozbyć się opryszczki na ustach w ciąży? mam nadzieję że to nie zaszkodzi dziecku ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
opryszczkito nie wiem zajdz do apteki moze cos doradza , ja mecze sie z zajadami i nie dam rady sie pozbyc , zawsz euzywalam masci z antybiotykiem to 2 dni i niema aterz nic nie pomaga eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) ale sobie dziś pospaliśmy:D mam pytanko-na opryszczkę fajne są plasterki compeed, w aptece okolo 2zł za szt. Ja nigdy w życiu nie miałam, ale mój m regularnie raz do roku i taki plasterek po naklejeniu jest niewidoczny, nie przeszkadza w niczym, całkowicie redukuje swędzenie i trzyma się około 8godz. Na ulotce nie ma informacji o stosowaniu w ciąży, ale moja bratowa pytała ginekologa i powiedział, że pozwala, a nawet zaleca. A wyskoczyło ci to pierwszy raz w życiu czy któryś z kolei? martolinka mój też ma urodziny w marcu i już zażyczył sobie radio z dvd do auta, ale zobaczymy czy zasłuży:P margolka też mam taką kulkę.Nie boli i zwykle robi się rano i wieczorem po kilka razy.Wyskoczyła mi ostatnio na wizycie, więc korzystając z okazji zapytałam o to. Lekarz obadał i powiedział, że jest ok i tak ma być, a gdy są skurcze bolesne i cały brzuch jest napięty i twardy jak piłka to wtedy można nospe wziac Zabieram się dziś za książkę Weroniki Marczuk "chcę być jak agent", zaraz zrobię sobie zapas przekąsek i rzucam się do łóżeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, jestem nieprzytomna. Kolejna prawie nieprzespana noc. Nie dość, że śnią mi się straszne głupoty to w dodatku wstawanie kilkanaście razy do łazienki i ciągłe pragnienie zaczynają mnie dobijać. Marzy mi się przespać choć raz całą noc bez wstawania. Jeśli macie jakieś sprawdzone sposoby na lepsze spanie to chętnie skorzystam. Do tego mąż mi się przeziębił i zastanawiam się jak to zrobić, żeby mnie zaraził. ps. Mój mężuś też ma urodziny niedługo ( w przyszłym tygodniu ) a ja nadal nie mam pomysłu na prezent. Lecę upiec ciasto z brzoskwiniami. "Chodzi za mną" już od paru dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja tylko na chwilke bo moj chory:o grypa go zlapala. na opryszczke i zajady polecam masc vratizolin. tez meczylam sie z zajadami i w aptece mi poradzili. dwa razy posmarowalam i spokoj:) uciekam milej niedzieli:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
opryszczkę mam raz w roku lub raz na dwa lata,. także muszę kupic plasterki . ja tez nie za bardzo się wyspałam , za to dziś ze 2 godzinki przez tą brzydka pogodę pospałam i nawet lepsza pogoda jest teraz, bo słonecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ja tylko na chwilke bo moj maza ma grype jelitowke !!!! tak mi sie wydaje ze to to bo zaczelo sie od bolu brzucha pozniej dreszcze , wymioty i goraczka 38 :( a na koniec biegunka - sama woda doslownie!!!! nocke mialam z glowy bylam przerazona po prostu. Dostal teraflu na goraczke i spada na szczescie. Tylko to mialam do podania w apteczce :( masakra co za noc ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babolki Mi tez same głupoty się śniły i strachy mnie łapały. Teraz robię obiadek Kurcze pieczone. Za mną tez ciacho chodzi ehh i upiekę dziś muffinki mniam chociaż trochę swoje łakomstwo poskromię. Mam smaka na ciacho z bitą śmietana aż dziwne bo jakoś nigdy nie przepadałam, ale z tym do urodzin czekam, bo jak upiekę to musi ktoś zjeść;) Opryszczkę miałam 2 razy ostatnio raz używałam plasterków i polecam bardzo bo nie boli i nie pęka wtedy a za drugim razem maść bo w takim miejscu wyskoczyło że plaster nie dał się przykleić Miłej niedzieli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo chyba mężowie się grupowo pochorowali.. mam pytanko w takim razie nie masz się co stresować:) opryszczka moze (ale nie musi) byc grozna tylko gdy pierwszy raz w zyciu zlapie sie ja bedac w ciazy, a gdy wyskoczy po raz ktoryś to moze byc co najwyzej uciazliwa:P zdrówka dla Waszych mężów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnykotbiałykot
witam wszystkie czerwcowe ciężarówki;-)ja mam termin wg. USG na 18.06. czytam od jakiegos czasu to forum i dzis postanowiłam się ujawnić:-) to moja pierwsza ciąża i wszystko dla mnie jest nowe-zachowania ciała i stan duszy-te sny o których ostatnio piszecie to jakas korba:-) ja mam czasem sny jak filmy fantazy- choc nie lubuje się w takim kinie, wogóle nie oglądam i nie gram w gry komputerowe- hormony wielka rzecz!!!!!!:-) wszystko z ciąza przebiega u mnie raczej prawidłowo. raczej odnosi sie do toksoplazmozy-która jest niby stara ale jakaś nieuspiona i biore już ok. 2m-ce antybiotyk z zaleceniem na dalszy miesiąc, do kolejnego badania krwi. jeśli któraś ma doświadczenia z tym "świństwem" to prosze napiszcie coś. poza tym niunia kopie tańczy i lubi jeść.pozdrawiamy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kobietki!! Ja sie nawte dzisiaj wyspałam :) Nic głupiego mi sie nie śnilo i nawet obudziłam sie wczesniej niż zwykle. Byłak rano z mama w centrum handlowym i ogladałam tyle slicznosci dla Mimi ze gdyby nie mama to bym tam pół sklepu wykupiła :P Sobie kupiłam wygodne majtusie bezszwowe i staniczek w kwiatuszki czarnykotbialykot - witamy Cie serdecznie :) ja miałam toxo w zeszlym roku. Leczyłam sie u specjalistki i ona mi piwedziała ze igg juz do konca zycia bedzie sie utrzymywało wysokie a igm powinny byc w normie. Kazała w ciazay sprawdzać igg i puki nie wzrasta drastycznei sie nie martwic. jakbyś cos jeszcze chciala dopytac wal smialo moze uda mi sie Ci pomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×