Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

heja babeczki. U mnie tez zimno choć na mapie widzę że i tak najcieplej. Do tego zimny wiatr brr wiosno przyjdź:) muchy w nosie ta mikrofibra jest dość fajna mam taki koc duzy dla nas ale chyba młodemu kupię jeszcze jeden bawełniany http://allegro.pl/womar-kocyk-75x100-polski-dwustronny-bawelna-i1442030959.html tu są np http://allegro.pl/zdrowy-kocyk-dla-dzidzi-bawelna-100-85x110-i1453033140.html te sliczne Mam taki z Maleństwem http://allegro.pl/disney-okazja-bawelniane-kocyki-nowe-4-wzory-i1460892588.html tyle że kosztował 22 zł w tesco :) jest super więc jak co polecam;) muchy pochwal się łóżeczkiem;) ja kupie w kwietniu i to takie proste najzywyklejsze, razem z wózkiem zamówię upatrzyłam na necie sklep który wózek jedo fyn ma za 1299 więc ujdzie a standard to 1400. Dziewczyny a kupujecie ta poduszke klin? Ja nie miałam dla Olka ale czytałam że te kliny sa dobre dla dzieci które ulewają a Olek ulewał strasznie ciągle zarzygana byłam i chyba ta poduchę też kupię. Też ma ósemki nawet we wrześniu plombowałam jedną ale tez nie mam z nimi problemów martolinka no to już zleci ostatni trymestr z górki. Co to za ciacho chatka puchatka? Mój M wszystko żerny teraz jest na diecie bo mu balon wyskoczył i męczy sie na Dukance. Ja te miesiące liczę tak że jak termin mam na 3 to każdego 3 zaczynam następny miesiąc jest łatwiej my kupiliśmy działkę 600m w mieście za 100tyś też niezła cena teraz musimy troszkę odłożyć i zaczniemy budowę Ja wróciłam od fryzjera biedniejsza o 120zł ale za to z blond pasemkami. Fryzjerka sama sie przyznala ze mam dużo siwych włosów i to od niedawna bo wcześniej tyle nie było ale od czego są farby??? Lecę po małego do przedszkola i małe zakupki. Może dziś tez naleśniczki zrobię;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka pyszka
Hej dziewczyny...:) Ale się oczytała, tak natrzaskałyście postów, że nie wiedziałam gdzie zacząć:) Ja dzisiaj strasznie śpiąca jestem, pomimo, że w pracy wypiłam słabą kawkę.. i u mnie nadal nie widać ciąży.. czytajcie wie tylko moja dyrektorka:D:D Ja z mężem wynajmujemy apartament bo nie chcemy się wiązać do tego miejsca. Wiem, że za parę lat możemy być w innym miejscu. Teraz szukamy domku w okolicy ale niestety na razie nikłe nadzieje. Wydaje mi się, że wychowanie dzidzi w domku jest prostsze niż na bloku. Jest ciszej, spokojniej i zawsze można wyjść na taras i posiedzieć z dzidzią na zewnątrz. Ale w przyszłości też chciałabym mieć taki własny kąt. Kto wie może Australia, Hiszpania:D:D oh ale się rozmażyłam. Tymczasem idę coś zmajstrować do jedzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra kobiety obiadek zjedzony, szykujemy sei do chirurga :/ trzymajcie za mnie kciuki bo jestem przerazona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki,brzuchatki:) brzuch mnie strasznie boli..byłam w szpitalu..niby wszystko ok...dziecko duze i nic innego nie wiem..powiedzieli ze mam duzo odpoczywac i nic nie robic.jak przy takim malym dziecku mam odpoczywac?! mam brac nospe jak sie do jutra nie poprawi to mam spowrotem do szpitala przyjechac. co do kredytow to i my go mamy...jak wiekszosc ludzi. My mamy na 15 lat.jeden juz z głowy... Tez mieszkam jeszcze z tesciami ale lada dzien wyprowadzam sie do siebie... WKONCU!!! wybudowaliśmy sobie domek ale te pieniadze co pożyczyliśmy to wystarczyły na polowe tego co chcieliśmy...ale coż trzeba sobie jakos poradzić! Walentynki rowniez spedzilam na izbie przyjec..ale maz przed tym mnie zaskoczył i kupil bukiet roz i seksowna czerwona bielizne...:)takze do czasu bolu było nawet romantycznie:) moj mały jak zwykle szaleje. za tydzien mam wizyte u swojego lekarza...zobzaczymy dokladnie co z dzidzia i w ogole. Boże ile naskrobałyście tutaj..chwile człowieka nie ma a tutaj tyle czytania... Dziewczyny czy podczas sexu tez was czasami cos tam w srodku boli? Kilka dni temu z męzem bara bara ale nic z tego..zaczelo mnie lekko bolec to zrezygnowalismy , bo mialam z tym problem w pierwszej ciazy..krwawilam przez to ale tylko na poczatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qska
cześć babeczki dziś koleżanka przysłała mi taki artykuł, polecam http://goscniedzielny.wiara.pl/index.php?grupa=6&cr=0&kolej=0&art=1297639478&dzi=1207812935&katg= Kasiunia - ja własnie dzis idę do lekarza po skierowanie do ortopedy, bo mam własnie rwę kulszową. Tylko że u mnie o tyle poważna sprawa, że to prawdopodobnie od upadku na dolna część kręgosłupa miesiąc temu (pośliznęłam sie na lodzie). Mógł mi się wysunąć dysk spomiędzy kręgów, dokładnie takie samo cos miałam 15 lat temu po upadku z konia. Ogólnie jestem wściekła, bo teraz jestem w ciąży i takie atrakcje zdecydowanie nie sa mi potrzebne, poza tym wtedy te 15 lat temu musiałam chodzic na rehabilitację, rwanie nogi przeszło po dośc długim czasie. A teraz z małym dzidziusiem możliwości biegania na rehabilitacje też będa ograniczone, no i do końca ciąży też jeszcze kawałek. Martwie się, jednym słowem, nieźle. Któraś mi tu zrobiła smaka na nalesniki meksykańskie, ale ja farsz robię inny - do mięsa mielonego wołowego dodaję poza cebulą fasolkę czerwoną wraz z zalewą, kukurydzę, papryczkę ostrą albo jakies tabasco i trochę pomidorów z puszki wraz z sosikiem. A naleśniki polewamy sobie niczym nie przyparawioną kwaśną gęstą śmietaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet tematu mieszkania nie mozna poruszyc na forum :P paranoja-od razu ktos sie wcina ze swoimi madrosciami :) chatka puchatka-to taki pyszny sernik na zimno. Wrzucę Wam przepis na naszego maila :) arkadia, hanka-duzo zdrówka dla Was :* a piosenka sliczna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martika:)
Hej dziewczyny, kilka dni mnie nie było i już tyle stronek do przeczytania. Nic mi się dziś nie chce, zimno i nieprzyjemnie ani na spacerek nie można wyjść, gdzie ta wiosna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muchy w nosie też o tym łóżeczku myślałam ale mój M po obejrzeniu na żywo nie chce i kupimy najzwyklejsze i tak na ok rok bo później jak pójdzie w ślady starszego to do turystycznego przeniesie się martka pogoda paskudna choć u mnie i tak najcieplej w PL martolinka bo tu na kafe pełno mąciwód niektórzy mają frajdę z denerwowania innych jakby ktoś o zdanie pytał. qska wspólczuje u mnie jest ostatnio z rwa lepiej ale bywają dnie że baardzo boli Hanka prawda nie wiem jak mając takiego maluch można się oszczędzać trzymaj się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny:) jakoś probuję sie osczędzać ale raczej jest ciężko..wzielam nospe i jest juz ok. mam nadzieje ze mnie to "coś"juz nie złapie. a tak swoja droga to nawet nie wiem co to było. kochane a wiecie ja mam kolejny problem:kupilam samochod od faceta ktory podrobil umowe na dane poprzedniego wlasciciela i teraz nie wiem co mam zrobic. nie moge go zarejestrowac na siebie...i musze teraz szukac tego wlasciciela. jutro musze do gdyni sie wybrac,musze go znalezc. bede musiala zgłosic to na policje! i znowu bede biegac po tych urzedach itd. qrde zawsze cos.. i jak tu sie nie denerwowac w ciazy.! brr...ale ciesze sie ze mały w brzuszku co chwilę sie odzywa..takaze wiem ze wszystko u niego ok. a co powiecie na imię:MARCEL?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuska_de
Hej dziewczyny :D dużo piszecie hehe, nie nadążam czytać ;) Ja już się też za wózkiem rozglądam i innymi pierdółkami :) tylko nie wiem od czego zacząć :) czekam aż mi boy pieniążki wyśle... muchy w nosie, piękne jest to łóżeczko... Ja się rozglądam za jakimś tradycyjnym i z materacykiem itp w komplecie. :) Jak myślicie co dla dzieciaczka opłaca się bardziej kupować na allegro a co zostawić na normalne sklepy?? ;]] kurka, nie wiem jak się za to wszystko zabrać... pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuska_de
hanka89: Marcel ładne imię... moja koleżanka ma Marcela, niezły urwis hehe ;) my się zastanawiamy nad Laurą.. co myślicie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chciałam miec Marcelka-ale mezowi nie bardzo sie podobalo, jak z reszta kazde meskie imie na M :P Laura-bardzo ładne imie. kojarzy mi sie z taka spokojnutka, grzeczniutka dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym miała mieć dziewczynke to włąsnie była by to Laura,Liliana albo Lena. A chłopiec to Hubert albo właśnie Marcel. ale nie wiemy jeszcze dokładnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuska_de
Chyba zostaniemy przy Laurze ... też mi się kojarzy z taką spokojną osóbką... Miała byc Julia, ale chyba w ostatnich latach to zbyt oklepane imię. ;) Ja synkowi chciałam dać na imię Alan albo Darian... takie niespotykane imiona.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka u mnie jakieś buum na Marcelów;) Co do auta to współczuję że takie masz przeboje martuska z de po rekonesansie po sklepach mogę stwierdzić że zdecydowanie wszystko zamawiam na necie. Polecam jednak obejrzeć na żywo i potem zamawiać szczególnie wózeczki, zależy też jaką chcesz amortyzację. Najlepiej pojeździć po sklepi pobujać i szukać okazji w necie ja natomiast chciałam Wiktora ale M się nie podoba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasza będzie Liliana, o ile będzie dziewczynką:D My już po kolacji, teraz leżymy w wyrku i odpoczywamy, niedługo lulu, bo mąż wstaje o 3.50 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuska_de
Liliana też ładne imię ;)) tak własnie myślałam żeby pooglądać wszystko w sklepie a później szukać na necie... ;) muszę zacząć póki brzuszek nie przeszkadza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura = osoba o tym imieniu jest wszechstronnie wykształcona i tak zaabsorbowana nauką, że często zapomina o swych obowiązkach. W życiu jest niezwykle krytyczna, do wszystkiego podchodzi z dużą dozą rezerwy. Laury to osoby pobudliwe, lubiące wygodne życie ale zarazem oszczędne. Kobiety noszące to imię są zmysłowe, uczuciowe i otwarte. Posiadają łatwość wysławiania się i nawiązywania kontaktów z innymi. Lubią być podziwiane i stawiane za wzór. Laury to kobiety niezwykle zaradne i nie umiejące usiedzieć w miejscu i dzięki temu sprawdzają sie w takich zawodach jak podróżniczka czy archeolog. czyli Laury to fajne dziewuszki :) Martuska - ja już zrobiłam rekonesans po sklepach i na allegro.... i raczej wszystko kupię na allegro, ewentualnie ze stron internetowych producentów. prosty przykład: rampersy ( fajne na upalne dni ) w sklepie 31 zł na allegro identyczne - 20 zł. Oczywiście koszty przesyłki dochodzą ale jesli kupisz u jednego sprzedawcy więcej rzeczy to koszty sie "rozejdą". I tak ze wszystkim. Dałam przykład droższej rzeczy. oczywiście w lumpeksach jest jeszcze taniej, ale w moim mieście są 3 - ale takie dziadostwo mają że szok. mozna tez trafić na okazje w marketach. ale ja w np. auchan czy podobnym molochu od poczatku ciąży byłam 2 razy.....nabawiłam się awersji - z czego mój chłop się cieszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luciola ja ma akurat super lumpki 2 gdzie rzeczy są z metkami lub wyglądają jak nowe i za grosze mam pokupione troszkę rzeczy. pewnie i szmaty się znajdą ale ja zawsze z czymś przychodzę do domu;) Teraz kupuję na 3-6 miesięcy bo tych małych starczy. Znam jedną Laurę i jest fajna i bardzo ładne imię tak jak Lilianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm....czyli za 25 lat walnie w nas planetioda ( za: TVN ) Mój synuś jak to właśnie usłyszał to krzyknął: mamo, ale ja chcę zyć! chcę mieć żonę, dzieci! I Dominisia też !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wieczorowo, dzisiaj mam urwanie tylka w pracy, wiec dopiero znalazlam moment, zeby sie zameldowac. U nas pada i jest wisielcza pogoda, okropienstwo... Wczoraj z Walentynek nici, bo maz pojechal pomoc odholowac samochod znajomym i wrocil po 8, jak juz sie kapalam i skonczylismy w trojke :) w wannie. Podziekowal ewci za przepis na nalesniki, na weekend wyprobuje. Jesli chodzi o zakupy, to zdecydowanie internet. Wczoraj kupilam mnostwo ciuszkow na ebayu (czesc uzywane, czesc nowe), zaplacilam smieszne pieniadze. Wiekszosc rzeczy za symbolicznego funta. Przebiore pozniej i zostawie ewentualnie te lepsze. Teraz szukam nowych rzeczy do pokoiku + wanienka +mata itp. Mam pytanie, czy wszystkie kobiety w ciazy musza miec badanie na obciazenie glukoza, poniewaz w UK nie robia. Izunia - czy ty mialas robione???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko....
dobre rozumowanie twego synka:-) a co każdy miał szansę na rodzinę itp , to i on chce:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm... zaraz posiedze na allegro i popatrze, póki mam ferie. ;P a któregoś dna porównam ze sklepami. Trzeba się za to zabrać, bo tyle rzeczy trzeba kupić ... ;) a co do wózka... chyba lepsze są pompowane koła, co nie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jestesmy po rwaniu zabka. Nie bolało ale zaczyna schodzić znieczulenie i zaczyna bolec :( teraz to bym najchetniej położyła sie spac ale musze jeszcze zjeśc kolacje. zmierzyć cukiero i dopiero wtedy moge pomysleć o łózeczku. Dodatkowo mezul na nocke idzie wiec jeszcz musze mu kanapusie zrobić. Co do kół w wózkach to według mnie pompowane lepsze. miałam sobie dzisiaj kuoić upatrzoną torebkę bo mezul stwierdził ze mi ja na walentynki kupi a okazało sie ze mi ja ktos wykupił :( ależ jestem zła :/ Dobr ja znikam. milusiego wieczorka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak chciałam się upewnić do tych kół :) rozmawiałam przed chwilą z chłopakiem... pod koniec miesiąca będę miała pieniążki na moje dzidziusiowe szaleństwa ;) hehe trochę się zezłościłam, bo teściowa jest "zła", że już planuje zakupy itp. Ehhh to starsze pokolenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie do martolinki - czy znasz jakieś sklepy/hurtownie w gliwicach z dużym wyborem wózków ? w pierwszym wózku miałam pompowane koła, ale jakoś mieliśmy pecha i mężul dwa razy łatał dziury. ale i tak teraz znowu z pompowanymi kupimy piankowe ponoć się ścierają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wybór kół mam z głowy, teraz trzeba znaleść odpowiedni wózek ;) hehe a to będzie nieco trudniejsze ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, dopiero się do kompa dorwałam bo remont w domku i nie mogłam sobie miejsca znaleźć:P Martuska sporo do przejrzenia masz;) ale w koncu coś w oko wpadnie. Dziś byliśmy rano w jednym sklepie pooglądać wózki i mojemu spodobał się coneco toledo. Teraz uparł się na niego, a swój wcześniejszy typ odrzucił (na szczęście). Podoba mi się też ten wózeczek, ale jak oglądałam go w necie skrytykowałam na samym wstępie bo ta konstrukcja jakaś taka cieniutka się zdawała. Byłam w szoku bo na żywo całkiem inny efekt. Jutro wizyta:D już nie mogę się doczekać. Pewnie dostanę skierowanie na to badanie z glukozą :O Jeśli chodzi o imię to od zawsze miałam wybrane Adam, ale wczoraj zdecydowaliśmy, że jednak będzie Wiktor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeglądam cały czas hehe :P a jak mój zjedzie na święta z Niemiec to pojedziemy zobaczyć jak na żywo taki wózeczek wygląda... u mnie też się remont szykuje... w końcu tata mi pokój zrobi, nie mogę się doczekać kiedy będę urządzać kącik dla maleństwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×