Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

Dobra, czas na mnie :) pora na zakupy się wybrać i coś na obiad wymyślić. Uciekam 🖐️ będę później :) 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewuszki!! Oj ale napisałyście :-) Pościel fajna,ale ja Wam wspominałam,że mam już 4 komplety i nie wiem czy to ma sens kupować następne? Jak myślicie? I powiedzcie mi,czy zamierzacie używać poduszek dla dzidzi? Bo ja wszędzie czytam,że się nie powinno. Za to moja mama twierdzi,że taką zupelnie płaściutką jak najbardziej? Sama nie wiem co o tym myśleć!! a ja miałam dwa takie nerwowe dni. Sama się nakręcalam przez tę pracę mojego męża i nie wyszło to na dobre,bo moja Lilka nie rusza się za często i to mnie denerwuje :-/ Co prawda rano jak mąż wstawał do pracy to ją czułam i to mnie troszkę uspokoiło i spałam dalej. Ale widze,ze muszę moje nerwy trzymać na wodzy bo nic dobrego z tego nie wychodzi :-( Teraz czekam na serię mocnych kopniaków. Co do wózka to kurcze! Ja nie potrafię sie zdecydować. NIewiele mi się podoba,bo sporo jest takich oklepanych. Najchętniej chciałabym na żywo zobaczyć te wózki,ale tutaj u nas taki mały wybór,że szok! i nie wiem sama co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luciola28 : też zamówiłam ten kolor... hehe :D:D najbardziej mi się spodobał ;) a ta pościel no przecudna jest :) w ogóle chyba każda pościel dla dziecka jest słodziutka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
Daria bardzo łądna posciel teraz bede myslala ktora zamowic czy ta czy zkubusiem puchatkiem:) agnik tez mam 3 komplety poscieli po corce ale i tak nowa kupie tamte beda na zmiane umnietez strasznie maly wybor wozkow i jest ciezko wybrac a bez ogladania na zywo ciezko zamowic na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
a no i kocyk tez sliczny , alenajpierwpoogladam w sklepach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wózek to chyba najcięższy wybór ... Musi być wygodnie mi i maleństwu ... Eh... trzeba polatać po sklepach i robić jazdy testowe :D skusiłam się na ten kocyk, bo od czegoś muszę zacząć kompletowanie wyprawki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic ja zabieram się do pracy. A zakupami zajmę się po południu,bądź w weekend :-) będę zagladać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ucięło mi zdanie standardowo w pierwszym roku zycia wizyty z dzieckiem zdrowym w przychodni są co 4 -6 tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luciola- to masz dobrze ze masz obok rodzicow, ja mialam przez pierwsze 3 miesiace zycia Eryka meza non stop, a jednak utrudnialo mi to zycie. karmilam piersia, wiec Erys byl prawie zawsze przy mnie. pamietam ze wybralam sie bez niego do ginekologa i w takim stresie tam siedzialam ze powiedzialam nigdy wiecej. poszlam niby na godzine, ale kolejka, badania itd, wrocilam po 3 biegiem do domu do glodomorka :P a na spacery to jednak wybralabym wozek, duzo wygodniej jednak. muchy w nosie natkenly mnie to przeszukania allegro pod katem tych mniejszych lozeczek, cos jak kiedys wam pokazywalam i znalazlam. duzo taniej niz u mnie, wiec sie skusze w marcu :) http://allegro.pl/kolyska-przystawka-lozeczko-filip-nowosc-i1458853389.html Agnik- co do poscieli, jak masz wiecej kasy to pewnie bym kupila, choc maz by sie w glowe pukal i powiedzial cos w stylu "lepiej kupic cos innego, dolozyc do innego by kupic lepsze, a nie kupowac 5 rzecz taka sama" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry :) U nas dzisiaj pogoda iście łóżkowa :P mezul spi po nocce. obad zrobiony wiec pozostało mi sie troche ponudzić i jedynie pranie zrobic. Dziąsło po ząbku troszke pobolewa ale daje rade. W nocy jedynie sie chyba dwa razy obudziłam jak mnie pobolewał. Daria - pościel słodziutka :) az sie zastanawiam czy drugiego kpl sobie takiego nie kupić. chociaz mam materiał i mogłabym sobie uszyć w sumie. jeśli chodzi o wózek to zdecydowaliśmy sei na ten http://allegro.pl/3w1-najnowszy-zestaw-baby-merc-q7-x-mega-gratisy-i1444862430.html ogladałąm go na zywo i pisałam już z producentem i jedziemy po niego w połowie marca :) kocyki mam juz dwa polarowe a jeszcze mi kolezanka ma dać nowiutki cieplutki kocyk i mimo ze mi sie strasznie podobają te co kupiła Luciola i Martuska to nie chce przesadzac. teraz jestem na etapie projektowania przytulanki dla Mimi. Postanowiłam ze sama uszyje bo jak widze te ceny to ja to 4 razy taniej sobie sama zrobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia fajna sprawa z tym łózeczkiem i wcale nie dorgie. tyle tylko ze nasz układ pokoju wyklucza coś takiego. zdecydowaliśmy ze kupujemy zwykłe łózeczko i kojec turystyczny bo jak mezul bedzie spał po nocce w sypialni to ja małą sobie położe w kojcu w salonie i nie bedzie taty budziła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki skrobiecie dużo;) luciola ja mam podobne odczucia do ciebie jeślic hodzi o tą ciążę a poprzednią, wtedy nerwowa byłam jakaś taka dziwna teraz czuję się sobą tyle że mam balonik i wierzgającego synka w brzuchu. Bardziej rozważnie wydaję pieniądze wiem co i jak no i tak jak piszesz męża znam lepiej i zlewam , ogólnie mniej sie wszystkim przejmuję niż kiedyś Kocyki śliczne też myślałam o zakupie takiego ale znalazłam taki 100% bawełny i sprzedawca ma inne rzeczy które chce kupić więc w kwietniu mąż będzie płakała jak wszystko na raz zamówię:) luciola ja mam do przychodni ze 4 min spacerkiem i autkiem jeździmy jeśli dziecko jest bardzo chore a tak to zawsze spacerkiem;) aganik 4 komplety pościeli wystarczą w zupełności ja mam 3 bawełniane i jeden z frotki. Teraz jeszcze zainwestowałam w śpiworki mam 2 szt te najmniejsze do 6 miesięcy. martuśka te nosidełko jest dla malutkiego dziecka później wkładasz bez tego i tam jest płasko taka duża niby gondola Miałam dla Olka taki podobny chodzi o system jak dla mnie bomba jest bardzo obszerny. sylonia ja tam nie kupuję z fotelikiem bo mam po Olku a i tak raczej rzadko bym korzystała z tej opcji w taki sposób ok 350 zł mniej na wózek wydam martolinka dobry pomysł odetchnąć a mąż może trochę przemyśli ewcia ja mam przychodnie pod nosem i wózeczkiem śmignę a młodego w sklepie razem z fotelikiem wrzucę do wózka tak jak ze starszym robiliśmy szkoda mi jednak tych 350 zł wydać jak fotelik jest i to w super stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bomi- no wlasnie, nie drogie jest. ja chce miec mala przy sobie przynajmniej przez pierwsze 3 miesiace, potem zobaczymy jak bedzie wygladalo spanie rodzenstwa razem. mimo ze mam lozko w sypialni 200x220 to wole by spalo w przystawionym lozeczku, tym bardziej ze nie jest takie duze, wiec i spokojnie da sie wstac w lozka. poszukam jeszcze u siebie bo w pl nie widzialam ochraniacza pod takie lozeczka i bedzie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palusia-mi się też wydaje,ze te 4 komplety wystarczą. a co do wózka to ja chciałabym jednak z fotelikiem z możliwością umieszczenia fotelika na wózku za pomocą adaptera. Bo jednak jak będziemy jechać do moich rodziców czy teściów to nie będę ciągnęła ze sobą gondoli. Tylko fotelik do auta,a potem na wózek... Bo już teraz wyobrażam sobie ile będziemy mieli tego do zabrania ze sobą zawsze :-/ Też muszę sobie kocyki poszukać,ale jakoś weny nie mam... Dziewczyny! CZy Wy też macie wzdęcia po ryżu? Ja wczoraj ugotowałam ryż na mleku z jabłkami i cynamonem i do dziś jeszcze mnie wzdyma :-( Wcześniej tak nie mialam,a teraz jest masakra. O fasoli i grochu w jakiejkolwiek postaci mogę zapomnieć, a teraz jeszcze ryż?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do przychodni do ktorej chodze i do ktorej chce małą zapisac mam jakies 20 minut wiec nam sie fotelik przyda. Palusia masz racje bo po co kupowac kolejny fotelik jak macie. Ja miałam mieć fotelik po siostrzenicy ale nikt nie wie gdzie sie podział. siostra mówi ze chyba go pozyczyła komus i nie oddali więc zdecydowalismy ze kupimy jednak 3w1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnik - ja tez miałam zawsze bardzo duże wzdecia własnie po takich produktach ale od kiedy jestem na dietce problem znikł :D odpukać zadnych wzdęć i nawet jakby lepsze samopoczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyneczki kochaniutkie :) jak zwykle tyle naskrobałyście że ciężko będzie nadrobić :).. uwielbiam jak wysyłacie linki do pościeli i w ogóle do tego co zamierzacie zamówić :) ja nie szukam jeszcze niczego :) mam czas :) póki co czekam na wiosne i wtedy może się zmobilizuję do tego by wyruszyć na zwiady :)... Co do wózka to na pewno będę chciała kupić 3w1 ale chciałabym "pomacać" i zobaczyć na żywo te wózki :)... chciało mi się kiedyś śmiać z teściowej :) ale ją łatwo wkręcić :) ktoś jej naopowiadał głupot że kupił wózek na allegro podobno extra wypasiony 3w1 pompowane duże koła nowiuteńki za 600zł dziewne bo ja takich nie widziałam choć czasem się zapędziłam na te wózki :) są za 600 zł ale zazwyczaj 1 częśc z możliwością dopięci innych no ale jej nie da się przemówić :) więc się zamknęłam i w myślach się śmiałam :).. ja na pewno byle czego nie kupie dla mnie wózek z fotelikiem musi mieć wszystkie atesty a nie chce takiego co przy wypadku dziecko z fotelikem leci... jej a w ogóle dziewczyny jakie jaja są u nas :( normalnie strach z domu wychodzić :( ostatnio latały helikoptery z wielkim halogenem bo z więzienia uciekło 2 gwałcicieli i podobno kręcą się po naszej okolicy :( ja w każdym razie już sama nie wychodzę a w domu jestem zamknięta tak że hoho...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria widzę że się zapędziłaś na "moje" stare forum o prolaktynie :) ale wiesz tam nie można pisać tego co się myśli bo Cię Lila1976 zjedzie :P ja tam wchodze zeby zobaczyc co u innych dziewczyn słychać ale już sie nie udzielam bo nie ma sensu :)... choć niektóre dziewczyny były mi bliskie ale co z tego teraz żadna już nie pamięta o moim istnieniu a tu z Wami jest mi super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liluś i Ty już rzadko do mnie piszesz :) ale wybaczam Ci :) rozumiem że na forum pisze się fajniej :) bo sie rozmawia z kilkoma dziewczynami :D a tak w ogóle dziewczyny to nie wiem dlaczego ale wczoraj na wieczór miałam taką biegunkę jak chyba nigdy :( zjadłam rzodkiewkę myślicie że może być po niej??? już jej nie jem :( a tak mi smakowała :(... Balam się że mogło coś małej zaszkodzić bo póxniej już przestała kopać ale dziś rano nadrobiła :) a brzuch mnie tak bolał że myślałam że umrę :( ale już jutro wizyta u gina hurra :) niby byłam w szpitalu jak miałam to zapalenie pęcherza ale nie wiem czy Wy tez tak macie że jak nie zbada Was Wasz lekarz prowadzący to czujecie niepokój??? Ja tak mam chyba po prostu nie ufam lekarzom :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prolaktynka-ja jeszcze nie byłam u innego lekarza niż prowadzącego. Więc nie wiem jak to jest. ja wizytę mam za tydzień,a już też sie nie mogę doczekać. Jutro idę na badania. Morfologia i mocz :-/ A moja dzidzia sobie szaleje, więc mam nauczkę,musze trzymać nerwy daleko od mojej głowy! A dziś pierwszy raz zobaczyłam jak mi brzuch podskoczył. Oj super :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnik no te podskoky brzuszków albo takie falowanie to świetna sprawa :) ja to zawsze sie uśmiecham jak widzę co sie tam dzieje i wyobrażam sobie co maleństwo tam robi :) a w ogóle to brzuch powinien być ze szkła jak taki inkubator :P wtedy byśmy siedziały i cały czas dzidzie obserwowały :) dziś odbieram wyniki glukozy aż się boję co tam wyjdzie :( ostatnio strasznie mnie ciągnie do ciasteczek w wafelkach i polewie czekoladowej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem ciekawy ale chyba te koła lepsze jednak większe i pompowane :( no ale ja w sumie dużo do powiedzenia nie mam bo po prostu jestem zielona w tej kwestii :) sama jak coś znajdę to na pewno zapytam tu o opinię bo nie wiem jaki wózek będzie dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z kolei nie jestem przekonana od takich rączek. nie wiem czy to wygodne.. ogólnie wygląda bardzo fajnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to w ogóle jestem pod wrażeniem tego jak dziewczyny tu firmami operują :) hihi i wiedzą o jaki wózek chodzi no ale może jak w końcu zacznę szukać to i mnie się uda nauczyc tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ta rączka.Ale każdy wózek który wpadł mi w oko ma taka rączke,jak ostatnio jeden oglądaliśmy to mój przez 5 min sie zastanawial jak go złozyć i cały czas zaczepiał sie kurtką o ta rączkę,śmiał sie że najpierw trzeba sie rozebrać.A jeżeli chodzi o koła to właśnie mi te nie przeszkadzaja,i podobaja mi sie ze przednie są skrętne...pojdziemy do sklepu i pooglądam go:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prolaktynka - nie martw sie badaniami napewno bedzie dobrze :) to ze cie ciągnie do słodkiego to nie oznaka ze musisz miec cukrzycę. Ja właśnie wrecz przeciwnie mało jadłam słodkości. Czasem tylko galaretke w czekoladzie w ilościach hurtowych wcinałam :P Z tymi gwałcicielami to masakra. Nie ruszaj sie sama w z domku :* izunia - wózek wygląda ładnie ale jak dla mnei ma 3 rzeczy przez ktore bym go nie kupiła: 1 to mała gondolka 2 małe kółeczka ( co w śniegu w zimie idzie naprawde odczuć) 3 Raczka do trzymania - wole jak jest jednak całą połączona bo to o wiele wygodniejsze i wedłg mnie praktyczniejsze no ale to jest oczywiście moje zdanie i to Ty musisz sobie wybrac to co bedzie dla Ciebie najodopowiedniejsze. Moj wózek tez sie wielu osobom nie podoba ale ja to mam w nosie bo ważne ze dla mnie to dobry wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bomi dziękuję :) co ma być to będzie najwyżej będę się pilnować :) izunia najlepiej właśnie obejrzeć na żywo :) potrzmać te rączki może popchać.. Każda ma swój gust i na pewno zrobi co będzie chcieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×