Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

Gość jak to jest ?
hej. czy jak dziecko kopie to jemu się "nudzi" czy może czasem coś boli ? od wczoraj częściej kopie , mnie to cieszy ,ale zastanawiam się czy przypadkiem ono nie odczuwa jakiegoś bólu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to jest nie wiem w którym tyg. jesteś ale między 24 a 28 tyg. dziecko jest najbardziej ruchliwe.. Poza tym im większe tym nasze odczucia są wyraźniejsze nie wydaje mi się żeby go cos bolało choc gdzieś czytałam że w późniejszej ciąży (chyba bliżej porodu) dziecko odczuwa ból np przy skurczach macicy itd. ale ile w tym prawdy to nie wiem :) poza tym to jest człowieczek i ma swoje lepsze i gorsze dni :) widocznie teraz mu się nudzi albo się bawi :) i kopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria lilka28 pisze z nami czasem :) tez ma termin na czerwiec :) ale pewnie z tamtymi dziewczynami jest bardziej związana bo od wakacji obie tam siedziałyśmy :) słodziutkie te rzeczy :) podziwiam Was :) ja lubię patrzeć na takie rzeczy ale w sklepach a allegro i w ogóle szukanie czegoś w necie mnie szybko nudzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to jest ?
jestem w 23t 3d także ten przedział co podałaś pasuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to jest myslę że nie powinnaś mysleć że maleństwo coś boli :) bo i tak na dobrą sprawę tego nie sprawdzisz a tylko będziesz się martwić co na pewno na dziecinkę dobrze nie wpłynie :) myśl że po prostu fika koziołki bo pewnie tak jest :) po 28 tc pewnie będzie Ci tego brakowało bo dzidziuś już tyle miejsca miał nie będzie i aktywność pewnie spadnie :) mam do Was pytanie bo od 2 dni zauważyłam że jak wstaje i się prostuje to boli mnie nas pępkiem ale nie tam w środku tylko jakby skóra :( hmm co to może być może się po prostu rozciąga??? Byle do jutra i znów z nerwów spać nie będę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam przeglądać strony z malutkimi ciuszkami, oj mieć tak worek kasy i poszaleć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubię jak mi przychodzą przesyłki do domu to uwielbiam ale szukanie mnie strasznie nudzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Daria - bluzeczki są sliczne :) ja wczoraj licytowałam śpiworek z kubusiem puchatkiem ale mnie przelicytowali :( Izunia - wozek bardzo ładny ale dla mnie ma za małe kółka i ta rączka chyba mnie nie przekonuje :/ prolaktynka - doskonale Cię rozumiem, dziś tez byłam na badaniach, morfologia i cukier wyszedł mi 95, pani laborantka powiedziała, że to bardzo dobry wynik ale mnie to trochę niepokoi bo tym razem byłam na czczo a poprzednie badania miałam po śniadaniu i wyniki były dość podobne :( w przyszłym tyg. będę miała glukozę i trochę się zaczynam martwić, muszę się jutro zapytać położnej jak się do tego badania przygotować, martwię się tym bardziej, że mój dziadek ma cukrzycę :( i pewnie jestem w "grupie ryzyka" :( :( :( :( :( w ogóle czekałam w kolejce godzinę i nawet nikt nie zaproponował, żeby mnie przepuścić, dobrze że mogłam usiąść bo bym tam chyba padła, tak tam duszno było :( mam jutro kontrolę i mimo, że wiem, że mała jest zdrowa lekko się denerwuję :( chyba do końca się nie wyzwolę od stresu przed wizytami pomimo tego, że mój lekarz jest bardzo fajny, miły i super mi się z nim rozmawia ehh pozdrawiam was wszystkie ciepło bo u mnie chyba z - 10 stopni i wieje okropnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam większość ubranek po siostry córci, ale Amelka urodziła się jesienią, więc są to ubranka z długim rękawem, a teraz szukam czegoś na lato. Bluzeczek, sukienek... wiem- głupia jestem, szukam kiecek a nie znam płci :( mam jednak nadzieję,że będzie to Lilianka .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prolaktynko to pomysl na jak paczke a raczej paczki ja teraz czekam :] juz po prostu chce to wszystko miec :) odliczam godziny choc pewnie jutro przywioza dopiero :(ale jak juzwszystko zrobie to normalnie Wam fotke łóżeczka wysle :] i mojego brzuszka od razu :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria - śliczne bluzeczki ale on ma jeszcze aukcje z taka sama ceną ktore trwają więc spokojnie mozesz sobie zamowić. ja sie chyba skusze na kilka rzeczy od niego :) Gosia nie martw sie wynikami. jak zrobisz glukoze to wtedy bedzie iwadomo co i jak bo na podstawie samego cukru (bez obicązenia) trudno powiedziec. Mi na poczatku w laborze tez powiedzieli ze mam dobre wyniki a po pojsciu do gina okazalo sie ze wcale nie. Mi diabetolog powiedziała ze na czczo kobieta w ciazy pwinna mieć miedzy 70 a 90 (3,9-5,0)a po posiłku powino sie utrzymywać na poziomie 90 - 130 max (5,0-7,3) norma po obciązeniu glukozy to 7,8 ale tak jak mowie puki co sie nie martw zobaczysz co ci wyjdzie po glukozie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tak oglądam stronke z tymi wózkami i jest też normalna rączka,także ok.A jeżeli chodzi o kólka to ja nie chciałam dużych,a u mnie śniegu jest mało,a jak juz spadnie to klęska żywiołowa i lepiej jak sie siedzi w domu,a na zakupy i tak jezdzimy autem.Także kółkami sie nie przejmuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muchy wiem co czujesz bo jak ja na poczatku miesiaca pozamawiqałam rzczy to jak na szpilkach czekałam az poprzychodzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izunia to faktycznie jak u Was nie ma śniegu prawie wogole to małe kółeczka ok, tym bardziej że bedzie dzieki temu lżejszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny i mam wyniki :) krew widzę że hemoglobina poniżej normy :( mam 11,7 przy normie 12 do 16 mocz idealnie chyba leki pomogły :) żadnych bakterii i przejrzysty :) SZOK! no a jeśli chodzi o glukozę to chyba muszę przystopować ze słodkim :( bo glukoza na czczo wyszła mi 4,39 (norma 3,9 do 5,83) czyli ok za to po obciążeniu 7,74 przy normie do 7,8 czyli ledwo się załapałam a i tak chyba mogłoby być lepiej nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prolaktynka wyniki fajne tylko po tym obciazeniu wychodzi praktycznie 139 przy normie 140 wieć radze faktycznie zebys ograniczyła słodkości i tłuste jedzonko :) Daria nie ma za co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na czczo miałam 5,2a po obciazeniu 8,6 czylo 155 :P ale powiem szczerze ze mi moja dietka bardzo smakuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bomi ale myślisz że też będę musiała przestrzegać diety i mierzyć ten cholerny cukier??? Jej to chyba też zakupie garnek do mgotowania na parze i zaczne tam sobie żarło przygotowywać w sumie nad warzywami z tego garnka już dawno myślałam a teraz to już chyba faktycznie wezmę się za jedzenie.... No i żegnajcie kebaby :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znikam dziewczyny na jakiś czas. Mąż wraca z pracy, zjemy obiad i trzeba na zakupy się wybrać. Ajć, mam jeszcze pranie do powieszenia :( Miłego popołudnia 🖐️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie boskie są te rzeczy co wklejacie linki, ja tak jak prolaktynka jeszcze nic nie kupuję zacznę moze od marca albo kwietnia, w każdym razie wiem jaki typ wózka bym chciała i łóżeczko takie jak muchy sobie zamówiło mi się podoba. no i mnie też czeka glukoza ale to w przyszłym tygodniu, a teraz mam stresujący okres bo właśnie na tym etapie straciłam swoje pierwsze maleństwo, ale mam nadzieję że wszystko będzie dobrze, najchętnie do lekarza chodziłabym co tydzień żeby sprawdzić czy z maleństwem wszystko dobrze. miłego dzionka pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia tym że Cię nie przepuszczaja to się w ogóle nie przejmuj.. Ja zawsze jadę na 7 i jestem jedną z pierwszych wczoraj byłam chyba 5 i dwóch facetów gapiło się na mój brzuch ale zadnemu nie przyszło do głowy żeby mnie wpuścić.. potem przyszla starsza kobietka która stała za mną i też tak dziwnie na mnie patrzyła jakby mówiła wpuść mnie bo jestem starsza a ja byłam z M który miał na 9 do pracy więc nie wpuszczałam nikogo poza tym nawet gdybym ją wpuściła to co by jej to dało być przede mną??? nic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prolaktynka jak siedziałam jakis czas temu na forum cukrzycowym to jak jedna dziewczyna miala 141 to jej kazali diete trzymac. To już musisz poczekać co Ci lekarz powie. Parowar to rewelacyjna rzecz. newt moj mezul ktory ubustwia śląskie porzadne zarełko (kluchy, roladki, schabowe itd) sie przekonał i wcina az mu sei uszy trzesą :) A z kebaba nie musisz rezygnować :P Wystarczy ze zrobisz sobie go sama. Jak chcesz to Ci napisze przepis na dietetycznego kebabika. Powiem ze mi nawet lepiej smakuje niż taki kupny :) Hamburgery tez sama robie :) i jest oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorota bardzo mi przykro ale wierzę że teraz będzie wszystko dobrze :) czujesz ruchy więc musisz myśleć pozytywnie :)... Wspólczuję Ci strasznie ja jestem słaba psychicznie i chyba nie umiałabym się podnieść psychicznie... Będzie dobrze tulę Cię mocno 🌼 co do łóżeczka to my też myślimy o takim jak muchy zamówiła ale tak jak pisałam ja się wybiorę na sklepy więc jeszcze nie wiem czy mi się nie odwidzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bomi to pewnie że mi napisz ale może na maila naszego forumowego będzie mi łatwiej odnaleźć albo na mojego prywatnego :) ja lubię takie rzeczy wiadomo że teraz się ograniczam no ale czasem coś takiego bym zjadła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zula :)
hej:) Pisze tu pierwszy raz:) wlasnie odszukalam to forum. Tez będę mamą czerwcową- termin na 29 czerwca:) Jak milo poznac więcej takich Mam jak Ja:) Jestem w 21 tyg. Wczoraj bylam na USG.. ale bobo nie chciało pokazać płci- jedynie tyłeczek:) Czy Wy juz znacie płeć swoich dzieci? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj zula :) miło mi że do nas napisałaś :) większość dziewczyn zna juz płeć maluszka ale niektóre noszą pod serduszkiem wstydliwe dzieciątka i nie chcą pokazać co maja między nóżkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qska
palusia - Ty tez miewasz rwę kulszową ? A napisz coś więcej, skąd ona Ci sie wzięła, co mówi lekarz itp. Pewnie o tym tutaj pisałas, ale ja absolutnie nie nadążam czytać całego tego forum, wskakuję tylko w wolnych chwilkach w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×