Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

Agnik a macie jakas strone internetowa tego domku? mozna go gdzies zobaczyc i zapoznac sie z cennikiem? Czasami tak jest ze los chce inaczej :| mozna planowac a tu wystarczy chwila i wszystko sie zmienia o 180 stopni. Co do mozarelli nie slyszalam zebysmy nie mogly jej jesc :) osobiscie nie przepadam ale jak masz ochote to sobie skubnij :) jagna-wlasnie chce odpoczac :) na slasku ciagly ruch i hałas (mimo iz mieszkam na peryferiach miasta). mi wystarczy miejsce do grillowania, spacerowania i jakies bajorko zeby w upalne dni zamoczyc tylek :) a jak sa jakies zabytkowe miasta albo wiochy dookola to co nieco mozna zobaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temat wakacji....Wy tu piszecie o cieplych krajach a za oknem szaro zimno i brzydko... my w tym roku chcielismy wyjechac do Wloch ale te wakacje przesiedzimy w domu i w nastepne sobie odbijemy...Turcja tez mi sie marzy:D moj mi obiecal podroz poslubna wlasnie do Turcji ale to jeszcze odlegle czasy hihi... a moj szwagier jutro leci do Hiszpanii...mam ochote wpakowac mu sie do torby zeby mnie zabral bo na dzien dzisiejszy jedyna wycieczke na jaka moge sobie pozwolic to wycieczka do sklepu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martolinka-niestety nie mam. Zaraz sprawdzę na fotosiku,czy nie mam jakiś zdjec wrzuconych,bo zazwyczaj na allegro wystawiamy domek przed sezonem i wtedy daty się ustala. Niestety na tym kompie nawet nie mam zdjęć i nie wiem gdzie mogą być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
ja jakos sie bałam wybrać wycieczkę do turcji czy egiptu jakoś mam pewne obawy o turków kurcze nie wiem my jak juz wybieralismy sie do krajów EU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo jagna to Ty niedaleko moich rodzinnych stron:D ja pochodze z wlkp, do Inowroclawia mialam ok 45km. nie wiem czy kojarzysz Slesin?w strone Konina? teraz mnie wywialo troche w dol:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowisz ze 4 sypialnie ma domek? jesli uda nam sie tyle osob ustukac na wspolny wyjazd to sie do Ciebie odezwe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
inka linka co tydzień przejezdzam przez Ślesin jak jadę po towar do Łodzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My z mezulem to raczej po polsce w wakacje buszujemy. Ja w sumi emam duzo pozwiedzane ale on jako dziecko to tylko na wsi siedział u dziadków i teraz sobie odbija :P Mieliśmy w tym roku jechać do Bułgarii ale ze wzgledu ze zebraliśmy paczke znajomych i nie wszystkich było stać pojechaliśmy nad morze. U mnie jak jest ładna pogoda to widać z okna góry :) ale ja mimo ze czesto jeżdzimy nigdy nie bede ich miała dość. uwielbiam łazikowanie i te widoki albo np. zebrać paczke i jechać nad potok na całodzienne grillowanie, czasem sie to nawet przeciaga do dwoch dni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy Wy też macie czasem cheć na małe piwko? Bo ja dziś MAM TO PRGNIENIE :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Zmienię teraz temat. Myślałyście o sesji ciążowej? bo mnie strasznie kusi, tym bardziej,że mój brat zajmuje się fotografią i mógłby poćwiczyć... Ale nie mam zupełnie pomysłu na to. Nie chciałabym pokazywać gołego brzucha,bo mam już 3 rozstepy... A ubrana sesja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zula-mamy ochotę, czasem na piwko, czasem na winko białe półsłodkie. Ostatnio koleżanka , która też w czerwcu rodzi mówila,ze ona pije od czasu do czasu bezalkoholowe ze spritem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, to ja chyba do sklepu sie wybiore i takie piwko kupie. Wymieszam połowe ze spitem i wypije :):):) Sesja- ciekawe:) ale nie wiem czy bym chiala:) Mega pamietka z tego zostaje, ale nie wiem czy bym sie czuła dobrze:) Ale z drugiej strony nie ma sie czego wstydzić - ciąża to jedyny w swoim rodzaju stan. Aż mnie teraz to kusi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnik - ja sie zastanawiam na sesją ale nie wiem czy seo zdecyduje. nie bardzo chce iść do jakiegoś fotografa a nie mam nikogo znajomego kto by sie na tym znał Co do piwka to ostatnio mezul kupił sobie piwko Żywe. jest przepyszne i nie moglam sie oprzec i zrobiłam kilka łyczków. Ale tak ogólnie to nie pije. Nie chce szkodzić Mimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja bym właśnie z mężem chciała...Chyba się jednak zdecyduję. Fajna pamiątka,a ciąża może pierwsza i ostatnia. Nigdy nie wiadomo jak nam się ułoży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
agnik masz rozstępy ? a od czego jest fotoszopek? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
no ja tez mam ochote na sesje ciazowa i chyba sie wybiore niedlugo co do alkoholu wogole nie mam ochoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety 3 się pojawiły pomimo smarowania :-( A o photoshopie nie pomyślałam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez myslalam o sesji w ciazy ale razem z moim, ale mysle ze dopiero w maju jak brzuch bedzie widac jesli chodzi o alkohol to tez mialam ochote na piwko i przyznam sie bez bicia ze wzielam lyka do mojego ale tak mi nie smakowalo...bleee...straszna gorycz potem w ustach czulam..i juz od tej pory mnie nie ciagnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bym się krępowała rozebrać ;) zdjęcia robi mi mąż :) a do piwa mnie nie ciągnie, bo nawet przed ciążą nie piłam:) Mężul śpi i charpie,że ho ho :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie do tego piwka tak nagle i tylko dziś to czuje:) ale Bobo ważniejsze:) u Mnie na podwórku juz przebisniegi zaczynają kwitnąć i krokusy wychodzić:) ale cudnie.. :) Tylko,że normalnie tej wiosny nie widać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
piwko bym wypiłam ,ale nie wypiję w tajemnicy przed mężem , no i mąż odkąd jestem w ciąży mi łyka też nie da :-) czasem to mi nawet zapach przeszkadza a ja jutro mam wesele w Białymstoku , jejku jak mi się nie chce jechać , jak pomyślę że trzeba tańczyć to mi nogi nie chodzą :-( no bo jak ma słonica tańczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka Słonica?:) To dopiero troszkę ponad połowę ciąży- także teraz to może jedynie - Malutkie słoniątko :) takie Tyci-tyci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
słoniątko to może i małe takie 20-25 cm :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie dziewczyny też jakiś czas temu przypiliło na piwko a normalnie to ja nie bardzo...ewentualnie z sokiem a tu nagle taka zachcianka - pierwsza i do tej pory jedyna więc wypiłam bezalkoholowego Leszka mniam...stłumił mi tę gorycz w ustach, którą teraz odczuwam - niemal ciągle zdarłam wtedy pypcia i wszystko wróciło do normy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×