Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

Gość mam pytanko....
w sumie to mnie tez się tyczy że dopiero teraz o hasło do was piszę , ale chyba wiecie że to ja :-) teraz jak ma być zamknięte forum to każda podczytująca nas osoba upomni się o hasło . a co do hasła na pocztę , to proponuję tej osobie któr a założyła meila -zmienić hasło i podać dane jedynie tym osobom które często się udzielaja i zna się tą osobę z nika.wtedy obce przypadkowe osoby nie wejda na meila ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czerwcowka2010 wybacz, ale my Wam burdelu na topiku nie robimy i prosimy o to samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czerwcowka2010 nie wiem czy ma sens się teraz sprzeczać.. Może odpuśćmy tą 'rozmowę', a my sobie już poradzimy i założymy prywatne forum. Każdy popełnia błędy, i nie wolno ich ludziom wypominać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martika:)
Jejku, nawet się człowiek nie spodziewa ile osób w sumie niezainteresowanych nas poczytuje, tylko po co? robić młyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czerwcowka2010 "a dostep do internetu ma wiele osób chcesz sprawdzic to zaraz wrzuce twoje zdjecie i zaloze odpowiedni temat a wtedy przekonamy sie ile osob na kafeteri cie rozpozna DARIO" tylko sie pośpiesz, bo za chwilę możesz mieć zablokowane IP, po tym co napisałaś- to tak jakbyś się zdziwiła dlaczego nie możesz pisać na forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zula :) bardzo ładna, tylko ja bym się bała,że mi zjedzie , jest bez ramiączek i pewnie ciągle bym ją poprawiała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowka2010
zmienne IP skarbie bo nie mieszkam w blokowisku tak ze blokada mnie rozsmieszy na 10 sekund bo tyle trwa restartowanie modemu;];];] blokuj blokuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martika:)
Zula kwstia jak się będziesz czuła w tej sukience. A chcesz ją kupić przez allegro nie mierząc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuu dziewczęta jak zwykle robi się tu gorąco :) mój mail jest przy nicku założony tylko dla tego forum :) więc jak coś to poproszę o namiary... Dziewczyny są z nami dziewczyny niektóre dłużej niż ja np: mam pytanko, kasiunia, martika które maja pomarańczowe nicki i teraz ktoś z poza naszego grona może się pod nie podszyć i podać maila na którego wyślemy namiary na nasze nowe forum.. Trzeba znaleźć jak najlepsze rozwiązanie i najbezpiczniejsze żeby się nie okazało że przez nieuwagę zaprosimy trola....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie nie wiem.. Na pewno jeszcze teraz nie będę kupować, jeszcze poczekam do maja, żeby zobaczyć jak będzie wyglądał mój brzusio.. Zawsze, jak będzie za mała-to można odesłać.. Ramiączka od sukienki są wszyte :) Tylko czy ona też mnie nie powiększy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piękna sukienka :) mnie się takie bardzo podbają :) a zjechać nie zjedzie jak bedzie dobrze dobrana :) zreszta zawsze można doszyć ramiączka w razie gdyby coś nie grało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj czerwcowka2010 - wstyd :) musi Ci sie w domu bardzo nudzic skoro tak dokladnie wczytujesz sie w nasz topik. co Ci daje wcinanie sie w dyskusje ktore Ciebie nie dotycza? jestes zalosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się dużo podglądujących mam ujawniło hehe :D:D zaczyna się robić naprawdę nieprzyjemnie... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martika:)
Dziewczyny a to czy jest się na pomarańczowo czy czarno zależy od ilości postów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zula ja myślę że będziesz w niej wyglądać bardzo elegancko :) najwyżej ładniej niż pani młoda :) no ale przecież to już nie Twój problem :) ja bym się tym nie przejmowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martika- od zarejstrowania sobie swojego konta:) Załóż konto(u góry strony) i już Twoj nick bedzie czarny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prolaktynka23 Tylko,że nie chcę być piękniejsza od Pani Młodej (przyszłej bratowej) :) Chociaż na pewno będę bardziej widoczna przez Brzusio :P:) Jeszcze pomyśle nad tym, mam dużo czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nasze maile są na naszej poczcie, a nie sądzę,żeby hasło do niej miała taka typu "czerwcówka2010" ;) więc może skorzystać z maili z naszego konta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mychy w nosie
My muchy w nosie tez jestesmy za :) t ylko musimy zalozyc jakiegos sensownego maila z nickiem much :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nasze maile są na naszej poczcie, a nie sądzę,żeby hasło do niej miała taka typu "czerwcówka2010" ;) więc może skorzystać z maili z naszego konta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mychy w nosie
My muchy w nosie tez jestesmy za :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny tak jak Wy jestem przyszłą czerwcową mamą. Jak widać mój nick wskazuje na "starszą pierwiastkę" :D termin porodu to 19 czerwca ale ponieważ ma to być cc to straszą mnie datą 10 czerwca. Piszę tutaj pierwszy raz gdyż wreszcie mam na to czas:) Lekarz zapowiada ze będzie chłopak więc czekam z niecierpliwością :) pozdrawiam Was bardzo serdecznie i mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muchy w nosie, czy To na pewno Ty?! Bo coś czuję, że ktoś sobie z nas żartuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria ale mam pytanko mówi że nie miała namiarów na maila i być może nie wysyłała zdjęcia... No ale może niech te które nie mają podają swoje maile my prześlemy im tylko adres maila po czym one wyślą nam zdjęcia brzuszków i wtedy dopiero wyślemy im hasło... Wiem że drastyczne ale chyba dość sensowne... no ale nie wiem jak tam chcecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czyzby ta nowa czerwówka nie jest starą czerwcówką 2010? proponuję nowych nie " brać z nami" cóż - życie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×