Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

Gość martika:)
Zula ja też dzień zaczynam od czytania, kiedyś czytałam najpierw wiadomości itd... a teraz wstaję, robię herbatkę i czytam co tam u Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margolka_86 jestem za :D poważnie , to wiem,że wszystkich nie ujęłam, ale wiadomo kogo bierzemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martika:)
Fajnie jak by można było fotki wklejać i swoje zdjęcie jako avatarek, a poza tym ja też uważam że zostało nam 3 miesiące albo mniej więc kto chciał to się dołączył i już. A swoją drogą to akurat dziś się mamusie odezwały nowe? ciekawe. A ta czerwcówka 2010 jakby faktycznie urodziła 9 miesięcy temu to ciekawe czy miałaby czas tak nas poczytywać i w ogóle w jakim celu? dziwne to dla mnie nie uważacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PodwójnaMamuśka
Hej! Ja juz dawno proponowalam, zebysmy sie przeniosly na prywatne forum, ale temat umarl i zadna go nie podniosla :( Z tego wlasnie powodu rzadko tu pisze. Ale jesli naprawde zakladacie prywatne forum, to ja jestem jak najbardziej ZA i mam nadzieje, ze mnie wezmiecie :) Wiecie co? Od nocy strasznie boli mnie brzuch. Skurcze i mocne kopniaki. Troche sie tego boje. Na dodatek caly dzien bylam sama z malym, wiec polezalam tylko wtedy, kiedy on spal. Teraz wrocil M z pracy, wiec ja leze. Boje sie, ze nie przejdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może to okrutne , ale chyba lepiej będzie wziąć z pomarańczowych nicków kasiunie, martike i mam pytanko znowu kogos pominełam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muchy nie odpisuja, napisalam ze jej podam, ale musze pilnie wyjsc, wiec ktoras tam wtajemniczona niech wysle muchom na jej maila jak poda namiary na konto, chetnie zobaczyny małe muszątko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnykotbiałykot
witajcie cięzarówki:-) alez tu się porobiło!!!!!!!!!pospolite ruszenie ;-) przykro mi,że przenosicie się na prywatne forum, lubiłam was poczytać i czasem sama coś napisać- no trudno....nie wiem co wydarzyło sie na waszej poczcie ale rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podwójna Mamuśka widze że jesteś kolejną obolałą :( chyba faktycznie zaczyna się jakiś dziwny moment ciąży skoro nagle wszystkie czują jakieś bóle :( .. Kochana jeśli nie przejdzie to zadzwoń do swojego lekarza nie ma co ryzykować.. Ja wczoraj wzięłam buscopan i przeszło ale i tak zadzwoniłam i mój gin powedział że skoro przeszło po lekarstwach to na pewno nic złego się nie dzieje.. Co do mocnych kopniaków i ruchów to ja też je odczuwam czasem mnie kopnie w jakiegoś nerwa tak że ąz podskakuje :(... jeszcze stell czasem z nami pisze ale ona też coś wysłała na maila i ma dostęp więc się jej wyśle namiary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martika:) Ja to nawet nie zdąże tv włączyć, herbaty zrobić, a co najgorsze- z łóżka nie wychodzę, tylko od razu włączam komputerka:) To czym prędzej załóżmy priv forum i tam będziemy aktywne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie ze to nie jest czerwcówka z 2010, bo pisała, że była w temacie czerwiec lipiec 2010 i podała linka do strony na którą wg niej się przeniosły. Pisałam w ich temacie na początku, a poczytywałam do czasu aż się przeniosły i ręki uciąć nie dam ale na 95% jestem pewna że nie na tą stronę którą ona nam polecała:) a co do pomarańczowych to jagna841 też nie jest zaczerniona z tego co pamiętam Ja już chce być na nowym forum:D i mieć śliczny kololololowy suwaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PodwójnaMamuśka
Prolaktynka - no wlasnie wzielam magnez+potas, no-spe, leze i czekam czy bedzie lepiej. Nie mialam tak w pierwszej ciazy. Czuje sie tak, jakbym zaraz miala dostac mocny okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martika:)
Dziewczyny, żebyśmy o nikim nie zapomniały, bo czasami ktoś rzadziej pisze ale jest z nami długo np. Stell jest dużo dłużej niż ja, pisała że zaliczyła szpital chyba ze 2 razy, ale odzywa się co jakiś czas, jakoś tak przyszła mi na myśl, bo my mieszkamy blisko siebie i będziemy raczej rodzić w jednym szpitalu. A qska też w sumie na pomarańczowo ale odzywa się, niejednokrotnie pisała z pracy od rana... Szkoda by było tracić kontaktu, bo jak uciekniemy stąd to co? Już nas nie znajdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PodwójnaMamuśka
Ja jestem na forum jeszcze z pierwszej ciazy. Tez sie przenioslysmy na prywatne i jest naprawde super!! Mozna pisac o wszystkim, nie tylko o ciazy i dzieciach. Bardzo sie zzylysmy z dziewczynami i tez sie przyjaznimy w realu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na takie skurcze 1 tabletka no-spy może nie pomóc śmiało można wziąc 2 ja też miałam tak wczoraj :( poczekaj jeszcze trochę i zadzwoń :)... dziewczyny jagna jest pomarańczowa ale ma dostęp do maila wysyłała tam swoje zdjęcia więc ok :) na mailu mamy na nią namiary zresztą ja ją mam jeszcze na nk i fb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martika:)
Prolaktynka, wyprzedziłaś moje myśli odnośnie Stell:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martika bo ja kojarzę stell z innego topicu i dlatego o niej pamiętałam :) Dziewczyny czy Was też tak swedzi brzuch??? bo mnie coś ostatnio cały czas :) chyba rośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a tak zmieniając temat mam pytanie odnosnie skurczu, bo mnie to dziś zaczęło nurtować hehe przykładowo jeśli skurcz trwa 1 minutę, następnie 4 minuty przerwy i znów skurcz 1 minuta itd... To wtedy się mówi, że się ma skurcze co 5 minut czy co 4 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszystkie :) Ale sie narobilo z ta poczta :O chyba komus sie nudzi ja juz kiedys myslalam by pochwalic sie wlasnym brzuchem na poczcie czerwcowek , ale tak jakos czasu malo ze nawet ani jednego zdejecia nie zrobilam sobie jak juz zrobie to podam mail moj :) ciekawa jestem waszych brzuszkow a wszczegolnosci kasiuni bo pamietam ze my prawie takiej samej drobnej budowy /bylysmy :D co do sukni na slub naprawde piekne sa te suknie :) (zapomnialam nika ktora wybiera sie w czerwcu na wesele ) szkoda, mi tez teraz sie zachcialo wskoczyc w taka ladna suknie i na weselicho ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze że nie jestem sama z tym świądem :) hihi mam nadzieję że po drapaniu nie zostanie śladu bo jutro gin :)... a w ogóle mój pępek zrobił się dziwny :( jeszcze nie wyskoczył ale jest strasznie ciemny :( nie wiem od czego... w sumie może to ma cos wspólnego z tą linią??? ja ją mam ale nie jakąś bardzo wyraźną tylko taką cienką ale jest pod i nad pępkiem i pępór taki czorny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×