Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

Dzien dobry Kochane:) dziś juz 13 marca.. ale ten czas leci :):):) Kasiunia, Ty masz rozmiar 35, a ja mam 41.. Jak to na tym świecie jest dziwnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
zula chetnie wezme od ciebiezabiore 2 rozmiary :) albo chociaz 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
Cześć Wam . u mnie też piękna pogoda tyle że mąż pojechał do pracy na popołudnie. a ja będę się nudzić . we wtorek idę na glukozę , już się boję o wynik. ja nie mam skurczu łydek , na razie i oby nie było :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku,ale tu cisz:) widać ,że to weekend:) Kasiunia, gdyby się tak dało-od razu bym Ci oddala choć 1 rozmiar stopy:) dzis Maleństwo cały dzień daje o sobie znac, jeszcze chyba nigdy nie było takie aktywne:):):) Może czuje wiosne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
za ladna pogoda była na pogaduszki >>> ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki! U nas dzisiaj było na dworze 17 stopni na plusie :D Modle się zeby już tak zostało :) Martika z tym spadkiem wagi to normalne. Mi nawet lekarka powiedziała zebym sei nie wystraszyła bo na poczatku moze tak być i faktycznie najpierw schudłam 1 kg a teraz przybieram baaardzo powolutku. Wiec nie martw sie jeśli dostarczas malusiej wszystkich potrzebnych składników. Ważne tez zebyś własnie nie byłą głodna wieć jesli poczujesz ze chce Ci sie jeść to jak najbardziej wskazane zeby cos przekąsic :) Nas z mezulem ostatnio dopadają same problemy. Najpierw padł nam odkurzacz a dzisiaj rozciekł sie kibelek... ech Znowu sie kolejny wydatek szykuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ja się witam :) u nas tez dzisiaj było przepięknie. Byłam na uczelni tylko 4h wiec wyskoczyliśmy z małym i M na spacer nad morze. super pogoda:) troche teraz jestem zmeczona,mały zresztą też.... ale jeszcze godzina i Lulu. Ja dzwoniłam do mojego lekarza i pytałam co z tym wynikiem. jutro mam do niego przyjsc...ale mowil ze jest ok. Ale i tak chce mnie zobaczyc. dzisiaj bylam w h&m...super bodziaki widzialam i pizamki. Ale jeszcze sie powstrzymalam. kupilam Erykowi kurtke,tramki i adidaski. wiec jakies zakupy sie mniej wiecej udaly. A sobie tylko kolczyki kupilam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko....
bomi to co wy jecie że nawet schudnąć można przy tej diecie? mi by się przydała taka dietka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko....
ale oczywiście nie pod kątem cukrzycy ciążowej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko mi tez by się przydała;) U nas kiepsko mały rozchorował się na dobre, niby biegunka przeszła ale pokłada się cały dzień i teraz ma prawie 38 gorączki. Jutro do lekarza. M wyciągnął ciuchy od teściowej po Olku ehh prawie wcale tego nie ma. M oczywiście twierdził że tyle tego a to 2 małe kartoniki plus worek. Worek rozpakowałam i tam rzeczy na 86-92 czyli rok do półtora. Zobaczymy co mama dowiezie bo chyba coś dokupić będę musiała. Miałam takie ładne ubranka na wyjście ze szpitala i nie wiem gdzie bo na pewno nie oddałam Hania głowa do góry będzie ok jeśli lekarz tak mówi trzeba sie tego trzymać. bomi tak to już czasem jest nam też jak sie coś psuje to taśmowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko....
co do psucia sie rzeczy , to ja mam zawsze tak gdy niespodziewanie wpadnie nam ekstra kasa . wtedy to samochód sie zepsuje jeden albo drugi . no i kurcze trzeba reperować :-( wiecie co jakoś mam pietra przed tą glukoza wtorkową .no nic mam nadzieję że będzie ok . doświadczone mamy powiedzcie tak mniej więcej , na 3-4 miesięczne dziecko jakie potrzebne są ubranka , na jaki wzrost? bo mam tak w przedziale od 56 cm aż na roczek , i chcę posegregować żeby na początek nie przekładać tych dużych rozmiarów z malutkimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam :) ja padam , bo wyjechaliśmy na cały weekend , niby odpoczywanie a ja się zmęczyłam :) :) Ja jak skarpetki zakładam to się męczę , więc to nic nowego :) kasiunia ja też z tych co 41 mają , ale zaglądnij na stronę www sklepu ryłko - mają chyba nawet od 32 czy 33 rozmiary , a na stronce często wyprzedaże : http://www.e-rylko.com/katalog/obuwie_damskie/35/c/0/r/15/k/0 Miłego wieczorku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko - ja już niewiele pamiętam :)) , ale wszystko zależy jakie duże maleństwo urodzisz . Mój się urodził z wagą 3400 , 56cm , jak miał miesiąc przerzuciliśmy się na rozmiar 62 i dosyć szybko na 68 ( tak mniej więcej ok 3 miesiąca ) . Potem dosyć długo było 68/74 - kilka miesięcy , ale nie pamiętam jak długo . Jak miał roczek to miał już ok 86/92 . Natomiast u znajomych maluszek urodził się ok 2600g , więc 68 nosił dopiero jak miał 5- 6 miesięcy . Wszystko zależy od wagi urodzeniowej, genów i indywidualnego tempa wzrostu maluszka :) Generalnie na te pierwsze miesiące zostaw sobie ubranka do 74cm ( tak na pierwsze pół roczku ) . :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
palusia - mam nadzieję ,że małemu przejdzie szybko i nie będzie się długo męczył bidulek - my ostatnio masowo rodzinnie przechodziliśmy jelitówkę , więc znam ten ból ... ach te wirusy paskudne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas było tak zgodnie z rozmiarówką. Mały miał 52 cm jak się urodził więc w 56 pochodziliśmy trochę, 62 to 0-3 miesięcy 68 3-6 miesięcy ale zależy od firmy bo co firma to inne wymiary wiec tak jak gapinka pisze do 74 max. Ja swoich w rozm 86-92 nawet nie piorę bo bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wam:) dopiero goscie odjechali i poprzywozili mi mnostwo rzeczy dla maluszka. caly worek ciuszkow tylko musze obejrzec jakie rozmiary, jeszcze maja mi dowiezc. przywiezli lozeczko z materacem 2komplety poscieli i krzeselko do karmienia. zawsze to kilkaset zlotych w kieszeni kasiu ale Ty masz malutkie stopki:) ale Ty w ogole drobniutka jestes, ja mam rozmiar standardowy-38 poki co:D wlasnie zjedlismy kolacje i teraz bede lezec brzuchem do gory:) zycze milego wieczoru i spokojnej nocy🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko....
to fajnie powybieram na 74 cm i będę miałą porządek jakiś . ja poprałam wszystkie ubranka bo i tak muszę w szafie poskładać ,a one były na strychu wcześniej więc będą pachniały teraz świeżością :-) ale to prasowanie to mi wolno idzie ....muszę w tym tygodniu skończyć z prasowaniem .... może mamusię zaproszę na kawkę z żelazkiem :-P do umycia okien , powieszenia firanek i posadzenia ogródka też zaproszę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jestem tak padnieta ze nie mam sil sedziec, powaznie. zaraz ide sie polozyc i cos w tv ogladnac i pewnie przysne przy tym. pogoda piekne, a ze mamy juz dzialke to mnostwo pracy. grabienie, pielenie, mycie okien itd. ten weekend byl wykonczajacy. dobrze ze poza zmeczeniem czuje sie dobrze i po wyspaniu czuje sie jak nowa. w czwartek bylam u ginekologa na usg i wszystko ok. Hannah pieknie sie rozwija. natknelam sie na ordynatra szpitala gdzie mam rodzic i powiedzial, ze jesli Hannah bedzie miala wystarczajaca wage to wdzimy sie 3 czerwca i rodzimy przez cc. a jesli bedzie wyjatkowo malutka to czekamy na 10.06. zobaczymy na poczatku maja jaka bedzie jej waga. ja nastawiam sie na 3 czerwca. malzon skonczyl urlop i od jutra praca, wiec bede miala czas by ponadrabiac. a a dzis spokojnej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia 20
dziewczyny która z was jest kosmetyczką ? chyba że pomyliłam forum ,bo czytam kilka o ciężarówkach maj kwiecien i nasze. jak pozbyć się wągrów na twarzy domowym sposobem na początek ? albo jakim specyfikiem żeby stosować w ciąży można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko to jest dieta ograniczona w tłuszcze i cukry. Generalnie zero słodkiego i tłustego jedzonka. Wszystko lekkie, zdrowe i mnooooostwo warzyw :D no i owocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martika:)
Bomi, dzięki za odpowiedż, bo się troszkę martwiłam że chudnę, ale skoro Ty też to ok., a głodna nie chodzę. Idę lulu, kolorowych snów dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
czesc dziewczyny mi łydka nieprzestaje bolec wiec przyspiesze wizytte u gina , ale najpierw musze porobic badania mialam dzis ale dopiero po 20 wczoraj zobacyzlam ze niemam pojemnika na mocz wiec we srode maz ma na pp, zatem we srode zrobie i moze do piatku beda wyniki tej glukozy ,, wyczytalam na necie ze ten bol łydki moze byc bardzo grozny co do butow to dziekuej za stronke na pewno przejrz etylkoz e prze znet nie zamowie bo ja musz emierzyyc buty bo niedojrze mala to i szczupla i nie wszystkie fasony pasuja mimo ze rozmiar ok a rozmiary ciuskzow to tak jak paulusia pisze zalezy i od dzidziusia i od firmy moja ma prawie 3 latka teraz i nosi czasem nawet na 86 , przewaznie 92 ale niektore sa za duze roznie to bywa, moja urodzila sie 57 cm ale mam pare ubranek na 56 wiec musiala wnich chodzic a zimowe ciuszki byly na 68 czyli jak miala 6-7 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja U mnie pada desczyk wiosenny. Olek wymiotuje jak nic grypa żołądkowa. Mi w brzuchu jeździ mam nadzieję że mnie nie weźmie ale znając moje sczęście jak nie dziś to jutro. Dupa na szczęście to nie trwa długo. Kasiunia sczerze to nie pamiętam co nosił mój mały. Teraz nosi 116 a na metkach pisze że to 5-6 lat lub 4-5 ale on szczupły jest. Ewcia fajnie z tą działeczką masz też chciałam ale M nie bardzo. Niedawno budowlaną kupiliśmy to będziemy pod domem troche zieleni mieć, niedużo ale starczy. 3.06 i u mnie niby ale bym chciała by nawet na maj się załapał młody ale znając życie to po terminie urodzę. 15.08 mam ślub szwagra M jest świadkiem zdałoby sie jakoś wyglądać, mam pytanko no to masz dobrze z mam ja to jak sama nie zrobie to nikt nie pomoże. Muszę z tym praniem zacząć bo jak co nic nie będę mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
witam-kolejny wiosenny ciepły porannek mam:-) bomi mam nadzieję że glukoza wyjdzie mi dobrze , ale i tak bym się przerzuciłąm na twoja dietkę ot tak , dla urozmaicenia jedzonka sobie. kasiunia przez internet też bym nie kupiłam butów, chociaż jakoś i nie ciągnie mnie do kupowania przez internet spodni kurtek czy sukienek, bo ja musze zmierzyć obejrzeć sie w lustrze i wtedy kupię. jejku jak mi ten miesiąc się ciągnie do wizyty jeszcze ponad tydzień . mam pytanie macie juz sobie kupione rzeczy do szpitala? kurcze wiem że jest czas , niby z szyjka było ok , ale dziś zabolał mnie brzuch rano a ja w strachu że może skurcze sie zaczeły, a ja torby nie mam spakowanej nawet no i pewnie wiele rzeczy nie kupione jeszcze. jakie macie plany na dziś? bo ja ciąg dalszy prasowania :-( ,dobrze że mam pokój dzieciecy zamykany na klucz , to jak mi się znudzi ta praca ,wychodzę zamykam i nikt nie zobaczy bałaganu z ubrankami:-) wczoraj byłąm u rodziców i mi bratankowie już dorzucili nawet swoje grzechotki dla kuzynki :-) i oferują swoją opiekę nad nią ,żebym mogłam odpocząć . tak już ja to widzę swój odpoczynek przy nich wszystkich :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
paulusia trzymaj sie , no i obys si enie zarazila ale przy wirusowkach ciezko , naszczescie koncza sie przewaznie po 3 dniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kochane Mamy:) dziś odsłaniam okno-a tu słoneczko świeci jak mało kiedy:) Aż się uśmiech pojawił. Na internecie mam jednego sprzedawce, u którego kupuje buty. Ale tylko dlatego ,że raz go wypróbowałam :) Za 5 min jadę na uczelnie:) Ubieram dziś ostatnie moje luźne bluzki :) Może znów nie będę aż tak zauważana:) Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
u nas pochmurno ale ma byc 12 stopni wiec zaraz ogarne mieszkanie i kapiel i na spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Palusia- widze ze czesto u nas pogoda identyczna, dzis u mnie mokro. a co do dzialki to w koncu Eryk jest wybiegany i zmeczony. nie chodzi do przedszkola, jest bardzo ruchliwym dzieckiem wiec tym trudniej go "wykonczyc". a na dzialce lata jak torpeda :) my zaraz bedziemy sie zbierac, do banku i male zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My uziemieni bo mały troszkę lepiej a ja no chyba mnie tez bierze bo mdli mnie okropnie. Kupowała któraś z was karuzelkę bo ja chce zamówić a nie wiem jaką tyle tego eh. Chyba wezmę sie za jakąś robotę bo jak mnie rozłoży to nic nie zrobię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×