Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

Dziewczyny, ja też uciekam odpoczywać, faktycznie jakiś ciężki dziś dzień, jutro ma być podobnie ale zimniej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko... a ja dzisiaj normalnie półprzytomną przespałabym cały dzień, teraz wieczorem jest lepiej ale to ta pogoda. arkadia ja bolesnych nie mam no ale jak coś raz zaboli lub zakłuje to nic się nie dzieje mi lakarz zaraz kazał kłaść sie gdyby coś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja głodna jestem:P więc idę na kolację, czekam na maila i hasło niech któraś mi napisze na mojego podanego maila poproszę!!!:) Trzymajcie się cieplutko:) Miłej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hejka juz wrocilismy wyprawa udana tylko teraz czekac na efekty :) a co do swiadu brzucha to dziewczyny ja tak mam od kad pamietam tyle ze juz nietak jak na poczatku musialam sie smarowac 3 razy dzienie bo tak mnie swedzialo czasem to i nawet cale cialo maz mi smarowal o myslalam ze wyjde z siebie i stane obok:| a tak poza tym to chyba mi sie zgaga uktywnia???mhmhhh wrrrrr oby nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muchy w nosie na zgagę migdały i rennie ja od kilku dni mam problemy z oddychaniem, czuję tak wysoko brzuch , do tego uciska na żołądek i przeponę, nie wiem jak siedzieć. O tachykardii już nie wspomnę- bez niczego na siedząco ok 130 pulsu . Jutro idę do kardiolożki, a póki co biorę Isoptin....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnykotbiałykot
mam nadzieję że to forum jeszcze troche poistnieje i niektóre dziewczyny bedą na nim pisać a wszystkie trole i inne gady sobie odpuszczą. dołączam się do opini że jest to ubogie a nawet chore śledzić forum dla cięzarnych i dopisywać głupoty. ja miałam ostatnio kolejne badanie krwi na toksę i niestety nadal muszę brać antybiotyk:-(. poza tym czekam na wyniki z glukozy a maleństwo kopie i mam nadz że ma sie dobrze. Tez mam czasem skurcze brzucha ale,że tak powiem do zniesienia, pempek w środku:-)ale mega ciemnieje dookoła. Waga +13!!!!!:-) trzymam kciuki za wszystkie cieżarówki czerwcówki które ostatnio maja jakies problemy ze zdrówkiem(zapomn. loginy). pozdrawiam ciepło- dziewczyny w poniedziałek już wiosna!!!!!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria a to ciekawe co piszesz bo ja zauwazylam problemy z oddychaniem w nocy jak po siczkach nie spie i przewalam sie z boku na bok sluchajac jednoczesnie jak moj małż piłuje :D to chyba dzidzia uciska co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muchy w nosie ponoć na tym etapie ciąży macica jest już 6 cm nad pępkiem (choć różnie piszą), więc uciska żołądek a ten z kolei przepone, później ma być jeszcze gorzej. Matko Boska ja się wykończę, a latem?????:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie cyce swędzą :) czasem jestem dziś zmęczona mój synus od pierwszej w nocy zaczął wymiotować, i tak co 20 minut. więc w południe do lekarza, gdzie dostał bidulek bolesny zastrzyk. potem ze soba pojechałam do poradni diebetologicznej. mieści się ona w takim postkomunisycznym molochu = przychodni - z tysiącem rejestracji i gabinetów. pod kazdym gabinetem dziesiatki ludzi....kto, do kogo - wielka niewiadoma dostałam skierownie na badanie dna oka, na keratynine i na coś czego nie potrafię rozszyfrować. mam tez badac sobie czasem cisnienie. już mój rozumek powoli przestaje to ograrniać....wydzwaniam, rejestruję, wysłuchuję, kłuję....zawsze byłam okazem zdrowia i moje doświadczenia z lekarzami były na poziomie badań okresowych co 4 lata. zaczęło się od wielkiej niewiadomej dotyczącej ilości płodów, przez badania prenatalne, posiewy, żle przyswajalną glukozę, bolące biodra.... nie pisałam wam jeszcze - po ostatniej wizycie, na której jak zawsze gina sprawdzała mi szyjkę zaczęłam plamić. na brązowo. juz zaczęłam pakować sie do szpitala, ale trzecia wkładka ( po 2 godzinach) była czysta. może dlatego w WB nie badają szyjek... zula - ładna sukienka. ale sprawdz, czy w razie złego lezenia można odesłać. ja juz się przejechałam na zakup ciuchów na necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jakas poddenerwowana jestem. Juz nawet nie slucham co sie na swiecie dzieje, bo bym sie wykonczyla, tak ogolnie wlacza mi sie myslenie, jak to bedzie z dzieciatkiem, czy damy rade itp daria - tak samo mam plytki oddech i sapie przy byle schyleniu sie. Poza tym mam brzuch jak pilke, w boki w ogole mi nie poszlo, tylko wystaje (wrzuce fotke na maila przy okazji) Boje sie myslec jak jeszcze urosnie. czarnybialy- a ten antybiotyk to na tokso? Wspolczuje... luciola - z tym badaniem to oni wlasnie sie tutaj boja,ze moga ci czyms zaszkodzic, wiec tylko macaja po brzuchu :) Ide zrobic sobie popcornu i wlaczam "you can dance". Buziole!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnykotbiałykot
Ziólka- na tokso:-(, już od grudnia biorę:-(i prawdopodobnie do końca ciąży:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
for malinowa, tak u mnie ujemny odczyn, też się troszkę obawiałam ale jest oki. Teraz to tylko urodzić, dostać zastrzyk i po stresie Mężul chory, brat chory, zrobiłam im wielki termos herbaty i leżą sobie przed tv z pieskami. Poszłam sobie od nich bo jęczą cały czas i do tego pewnie zarażają:P pieski wykąpane, zaszczepione, czipowanie dostały gratis:) tylko zdjęć jeszcze nie wrzuciłam, bo w miejscu ustać nie chcą, a mój telefon w ruchu ich nie ogarnia. Rano cyfrówką pyknę to wrzucę. Miłego nocki kobietki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam Rh - ... Myśłałam że jedyna jestem heh... Chyba wkrótce będę miała to badanie co Wy... muszę się spytać gina na nastepnej wizycie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luciola, uważaj z tym plamieniem. Koniecznie jeśli się to pojawi, to lec do szpitala.. nie ma co ryzykować. Przed chwilką obejralam ubranka od bratowej:)są cudne.. takie maleństwa,że szok:) w sumie z 15 bluzek, 5 par spodni, 5 pajacykow, 1 buciki, 3 czapeczki.. wow, super:) musze sie wyżalić.. jestem zakochana w storczzykach. W domu mam ich 25 szt(prawie wsyztskie parapety zajete). W koncu miesiac temu zakwitła mi moja długo wyczekiwana orchidea.. a mąż dziś co? --> otwierał oko i ją zrzucił na ziemie.. cała sie połamała.. myslalam sie sie porycze.. Uwielbiam je i aż mi serce podskoczyło.. w sumie nei powinnam sie gniewac ,bo to tylko kwiatek, ale hormony wzięły góre.. Ale mąż oczywiście przeprosił.. eh, od razu lepiej :) fajnie, że można sie tu czasem wyżalic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O mamo dziewczyny zostawić Was na jeden dzień i już myslałam ze nie przeczytam tego nigdy!! Ja jestem jak naj najbardziej ZA prywatnym forum. Denerwują mnie strasznie takie wcinacze co nie wiedzą co se sobą i swoim czasem zrobić!! Ja dzisiaj rano byłam w poradni diabetologicznej i kurcze troszke sobie moj organizm nie radzi z glukozą i nie wiadomo czy nie bede musiała na insuline przejść :( Dzisiaj odbraliśmy nasz wózeczek :D Jest cudny! troszke masywny ale naprawde mi się podoba :D i jestesmy zadowoleni :) Martika jak Cię boloą opuszki to smaruj sobie zaraz po kłóciu oliwką albo jakims dobrym kremikiem. mi pomaga. Mnie dzisiaj tez brzuszek pobolewa ale u mnie to chyba bardziej przez to że cały dzień w ruchu. Dobra znikamy spać bo zmeczona strasznie jestem! Buziaki i do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj z tym plamieniem po badaniu to strachu nie siejcie, moze wystapic, mi na ost wizycie pobieral cytologie to az dwa dni plamilam na brazowo, ale uprzedzil mnie o tym i nie przejmowalam sie zbytnio, jakby sie plamienie zaczelo ot tak to niepokojace, ale gdy lekarz tam "pogrzebie" to wiadomo ze moze cos lekko naruszyc stad reakcja spie teraz na prawym boku bo na lewym boli bok, i nieukladnie mi jakos, lubi twarza do sciany spac a nie do pokoju, chyba przerzuce poduszke w nogi ciekawe co mi jutro powie na wizycie, czy zrobi usg, z poprzednich badan wychodzi ze mam dosc duze dziecko, i tak tez je odczuwam, jakby mi zajmowalo i rozpychalo caly brzuch, kopie w kilku miejscach jednoczesnie i bardzo mocno, boje sie ze jak nie zwolni tempa wzrostu to czeka mnie cesarka a boje sie jej jak ognia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze... Udzieliłam się dziś na 299 stronie o 14.50, poczytałam do połowy 300 str teraz wchodzę i 5 stron do nadrobienia i takie sensacie! Kurcze, czym prędzej na prywatnego... Moim zdaniem nie ma sensu nowych dziewczyn przyjmować tylko te co np udzielają się od dłuższego czasu żeby zminimalizować trolostwo... Tak jak myślałam... Nie dogadaliśmy się z właścicielem mieszkania które wynajmujemy i w dwa tygodnie musimy się wyprowadzić :( :( :( Też mi się chce z brzuchem przenosić a najgorsze jest to że nie mamy za bardzo gdzie :( :( :( Eh nie ważne gdzie byleby razem :) :) :) Najważniejsze że córcia ślicznie kopie :) :) aż cały brzuch mi się mocno rusza :) :) :) Wiecie co... Ostatnimi nocy ciągle mi się śni że karmię piersią :) Widzę jak daję ją, jak maleństwo mam na rękach i jak się na mnie patrzy i jak trzyma mnie rączką przy swojej buzi :) ale śni mi się cały czas że to chłopiec a nie dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka,troche lipę macie z tym mieszkaniem... ale właśnie byle razem... Mój jest w Niemczech dopiero za miesiac się zobaczymy ... Mi się ostatnio śniło, że trzymałam moją malutką i że ją przebierałam. heeh ah nie mogę się doczekać... :) A i jeszcze mi się śniło że już urodziłam, byłam taka obolała, masakra, chyba naprawdę czułam ten ból, nie mogłam sie ruszyć... Jeszcze trochę hehe :) A kupujecie ubranka w rozmiarze 56 ?? czy od razu 62 ? Bo znalazłam śliczne rampersiki na allegro i nie wiem jaki rozmiar wziąć ... http://allegro.pl/babaluno-2pak-rampersy-wyprawka-body-krolik-r-62-i1497771482.html Miłej nocki, mamuśki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
czesc mamuski , pogoda z aoknem ladna sloneczko ciekawe tylko czy cieplo bedzie czy tak jak wczoraj cos mała grymasi nei wsypala sie wczesnie wstala, umnie tez jakies samopoczucie takie sobie martuska z de ja mam sporo na 56 ubranek , kupowalam wlasnie na 56 i na 62 na 56 mniej wiecej po 6 sztuk wszystkiego i na 62 troche wiecej noi mam jeszcze troszke po Zuzi , pamietam ze musialam dokupywac jak zuza sie urodzila bo mialam wiekszosc na 62 i byly za duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
witam . kasiunia pogoda łądna ale chyba dalej wietrznie przynajmniej u mnie drzewa się ruszają dość mocno :-( niby spałam a nie wyspałam się . dziś jadę po partię ubranek od siostry , zobaczę co mam i trzeba będzie jak coś to do kupić , i zostają mi sprawy apteczne jakieś kremy butelki itp . i mam nadzieję że dzisiejszy dzień będzie jakiś lżejszy dla mnie niż wczoraj ,bo mam parę rzeczy do zrobienia w domu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc mamuśki:) Tez mnie ostatnio mało na forum ,a tu tyle sie dzieje, atmosfera coraz bardziej gorąca, tez jestem za zamknietym gronem, ale bede bardziej aktywna na zwolnieniu. Narazie dalej pracuje i miałam juz isc na zwolnienie, a tu klops koleżanka złamała reke i jestem deliktanie mówiąc udupiona:( Palusia mój synek tez chory, już drugi tydzien walczymy z paskudna angina, skonczył brac jeden antybiotyk, cztery dni było dobrze i po południu odebrałam go z przedszkola z wysoka goraczką:( I znowu drugi antybiotyk, mam nadzieje, że ostatni:( Dwa dni temu robiłam badanie glukozy, matko jakie to paskudne, dosłownie po kazdym łyku miałam odruch wymiotny i panie laborantki wyslałąy mnie z kubeczkiem do ubikacji:) Nad kiblelkiem jakoś wypiłam, odsiedziałam dwie godziny i nie czułam się tak źle. Ale potem przyszłam do pracy i normalnie zaliczyłam odlot, prawie padłam dziewczynom i wszytsko zwymiotowałam do kosza na smieci:) Tez sie tak fatalnie czułyscie po tym badaniu?? Całe szczęscie, ze odebrałam wczoraj wyniki i nie mam cukrzycy, ale cała reszta badań do d... Morfologia anemiczna, a mocz całkiem mnie załamał. Nie dojsc, ze znowu mam trzykrotnie przekroczone leukocyty, to jeszcze pojwaiły sie krwinki czerwone ponad norme, na dodatek wyługowane, co by wskazywało, ze cos sie dzieje z nerkami:( Załamka, wizyte mam we wtorek, pewnie znowu dostane antybiotyk:( Trzymam kciuki za wszytski uleżakowane i zagrozone, bedzie dobrze. Dbajcie o siebie i odpoczywajcie, dotrwamy do 36 tygodnia. Mój brzuch jest juz naprawde duzy, a ruchy małego czasami bolesne. Ciesze sie, ze narazie nic mi nie poszło w biodra, a nawet mam wrazenie, ze oprócz wielkiego brzucha jest mnie jakby mniej. Jak narazie od wagi wyjsciowej mam dwa kilo na plusie. Chyba dziecko czerpie z moich zapasów:) Pozdrawiam gorąco, jak tylko będe na L4 bede bardziej aktywna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !!! u mnie szaro i deszczowo brrrr... przez chwilę nie zaglądałam a tu tyle stron jak jestem to nikt . Co do skurczów to raczej tylko odpoczywać nam zostało i nie przeżywać tak tego no łatwo powiedzieć Co się stało bo nie doczytałam z tą pocztą czy mamy inną ? Pozdrawiam wszystkie mamusie będzie dobrze jeszcze troszke !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuska zakochałam się w tych rampersach :) Muszę je zamówić są śliczne :) Ja zamówię na 62 bo wiem jak moja siostra miała że 56 rom. nakładała bardzo krótko a 62 już troszkę dłużej. Z mieszkaniem faktycznie nie za ciekawie ale jakoś nie przejmuję się bo w dwa tyg coś wymyślimy. Szkoda mi tylko mojego M bo na nim będzie obowiązek przeprowadzkowy bo ja już nie mogę dźwigać:/ Popakuję walizki z ciuchami i tyle... stell zakładamy prywatne forum bo mamy tu dużo troli które nas czytają nie wiadomo po co. Martolinka będzie adminem i będzie stała na straży naszej prywatności :) Wejdź na naszą pocztę i poczytaj... Szok... Miłego dzionka kochane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam ajjjjjjjjjjjj ale to głupie czy ludzie nie mają co robić ? Biorę siE za obiad powoli bo dziś pierogi sobie wymyśliłam .Jak coś dajcie znać . ODPOCZYWAC DUZO proszę wszystkie mamusie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuska zakochałam się w ubrankach tego sprzedawcy dla dziewczynek :) No jak tylko zmienię mieszkanie to zamawiam :) Bo tak to nie ma co kupować bo później więcej do przenoszenia :( Śliczne są noo :) Nie mogę oczu oderwać :) strajk dziś w pracy:) nic nie robię tylko oglądam ciuszki :) Hi hi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martuska podglądnęłam te rampersiki są boskie a że ja mam syneczka to weszłam w sklep mają piękne ciuszki i ceny super jak na takie cudeńka dzięki za info i napewno coś tam kupię bo warto ja np. to kupuje na 62 cm nie wiem jak wy ale jak wspominam pierwszą ciąże to ubranka na56 używałam zaledwie trzy tygodnie a też rodziłam w tym czasie .Uważam za najpraktyczniejsze rampersy i bodziaki . No nic robota czeka ah musiałam pooglądać te ciuszki . To pa pa naprawdę spadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzycielka29
Witam, widzę, że się przenosicie, szkoda, bo z tego co widzę, nie chcecie tych, co rzadko piszą i są pomarańczowe, więc mnie chyba wykluczycie. Martolinka widzę, że byłaś w szpitalu, cieszę sie, że wszystko już ok. Czy leżałaś w Gliwicach? Jeśli tak to napisz proszę jak oceniasz szpital.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, pogoda paskudna, dopiero od poniedziałku ma być poprawa. Stell, że Ty masz siłę pierogi lepić, ja w sumie ostatnio na 2 garnki bo ja na diecie i trochę mnie to męczy, tak to zrobiłam jeden obiad i z głowy a teraz sobie muszę osobno. Bomi, posmaruję paluchy oliwką tak jak radzisz, mam nadzieję że będzie lepiej. A co u Ciebie ne tak? Masz skoki po jedzeniu czy co? Bo u mnie po jedzeniu oki, tylko spadki czasem zaliczam okrutne jak mam dłuższą przerwę w jedzeniu szczególnie z rana, więc muszę pilnować posiłków. Wczoraj miałam 45 myślałam że się przewrócę, szybko zjadłam słodkie - 2 ptysie własnej roboty i wtedy podeszło do 110. Takie spadki też szkodzą dziecku czy tylko jak jest za dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczkap- Kochana widzę że też cię zakręciły te ciuszki boskie co !!! Masz racje strajkuj . Pa Pa ja naprawdę nie mogę odejść od tego kompa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×