Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

Gość mam pytanko....
mi też się nic nie chce robić .mąż na popołudnie poszedł a ja niby za sprzątanie się biorę jakoś wolno mi to idzie . dziś dla męża stwierdziłam że starzeję sie bo mi ciężko już . coś porobię trochę i musze się połozyć chociaz na 10 minut . a co będzie jeszcze za miesiąc? dobrze że świąt nie robię w domu bo zawsze to coś koło 15 osób by było , także ja sobie odpuszczam w tym roku i jadę na gotowe :-) no i ubranek nie wzięłam bo siostra grypę ma żołądkową , więc po niedzieli dopiero zabiorę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej ale znów dajecie czadu z tym pisaniem :) Palusia ja równiez cieszę się że Twój Oluś już wraca do zdrowia :) chyba nie ma nic gorszego od widoku męczącego się dziecka :(.. co do łóżeczka to i mnie się bardzo podoba :) jej im bliżej to ja nie wiem jakie bym chciała miec :) musimy w końcy z M usiąść i w końcu coś zdecydować.. Jesli chodzi o łóżeczko to na pewno zamówimy na allegro w sklepach są tylko te najzwyklejsze przynajmnie w ofertach hurtowni w internecie nie widziałam nic innego poza tym najzwykliszymi... A mnie się one nie podobają.... Ojej te śpioszku sukienkie sa śliczne :) Boże jak w końcu zaczniemy kupować to chyba z torbami nas puszczę :) bo podoba mi się wszystko :)...Ten sprzedawca od rampersów tez ma mnóstwo innych rzeczy które mi się spodobały :) ale chyba trzeba rozdzielić i kupować we wszystkich rozmiarach wzwyż bo takie maluszki to zasuwają ze wzrostem :) ja też mam tak że moja mała nie kopie mnie o stałych porach tak jak na początku :( i wcześniej mnie to martwiło teraz doszłam do wniosku że to nie robot że się włączy o stałej godzinie i daje jej więcej czasu :) chociaż ostatnio jak się udzę tak koło 5-6 i kładę rękę na brzuch to sprzedaje mi jednego kopniaka :) chyba wie że się martwię :) jak już kopnie zasypiam na nowo i kiedy się budze to zazwyczaj czuję gramolenie chociaz nie zawsze :)... Dzis się muszę zapytać gina o jedną rzecz ale może Wy się orientujecie co w przypadku kiedy dziecko się nie odwraca i jest nózkami w dół??? Czy nadal jest coś takiego jak poród pośladkowy czy w takich sytuacjach robią cesarkę???? I jeszcze ciekawi mnie od jakiej wady uważane jest dziecko za duże tak żeby się kwalifokowało do cc??? Bo 2 lata temu moja kuzynka drobna chudzinka urodziła kolosa 5 kg synka naturalnie a ja chociaż jestem wyższa i grubsza sobie nie wyobrażam żeby taki wielkoludek miał przeze mnie przejść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh tez bym sie poleniła ale jedyna zdrowa w domu więc musze obrobić wszystko. Mały nawet do sklepu zszedł ze mną. Gotuje rosół dla chorowitków. W sobotę przyjeżdża moja mama jupi;) W końcu jakaś baba w domu prócz mnie:) ewcia właśnie ta szuflada jest fajnie zamykana bo widze że większość łóżeczek ma na dnie łóżeczka płytę i do szuflady kurz wpada lub wcale nie ma tej pokrywy. nawet źle policzyłam te łóżeczko wyjdzie z 350 więc tyle co takie za 320 plus przesyłka także jestem zdecydowana w kwietniu M pojedzie i przywiezie. Jado mi tez to łóżeczko sie podobało ale M oglądał w sklepie i mówi że byle jakie wykonanie. Ogólnie łóżeczka Klupś nie mają jakichś super opinii z tego co czytałam na necie. Dlatego chcę sosnowe i wyjdzie 350 z materacem tyle samo co safari Mój suwaczek też pokazuje że w sobotę zaczynam 30tc;) więc jeszcze 7-8 i możemy rodzić Wojtus slicznie pasuje do Bartusia. U nas będzie Filip a Filip Macedoński był ojcem Aleksandra Wielkiego :) Podoba mi się jeszcze Wiktor ale M tylko filip Martolinka bo 50 czasem jak 56 np w HM tak jest i takiego maluszka ok 3kg w to ubierzesz spokojnie jeszcze luz muchy mi M kupił mleczko do prania Lovella za 20 zł masz 20 prań, ładnie pachnie i takie mięciutkie rzeczy sa po niej bo proszków nie bardzo lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prolaktynka to zalezy od wagi dziecka ale i od gabarytow mamy, dla drobnej kobietki niespelna 4kgdziecko moze juz byc duuze a wieksza kobietka sobie spokojnie z 4,5kg poradzi, ja sie boje, bo na kazdej wizycie mi gin podkresla ze spore dziecko, w normie, ale z tych wiekszych, a ja waskobiodrzasta jestem i martwie sie jak ono sie przecisnie jesli w takim tempie nadal bedzie roslo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
prolaktynka u mnie ostatnio dziewczyna rodziłą naturalnie ponad 4 kg chłopaka , i ja też nastawiałam się że jak juz tyle niby waży to jest cc. ale o dziwo szybko poradziła . zresztą mój ginek odbierał poród i jej przepowiedział że poród będzie lekki , ale końcówka cięższa . no i tak było :-) teraz po niedzieli idę do ginka i mam nadzieję że nie zapomnę spytać jaką ma przepowiednię dla mnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie dziewczyny ja też jestem wąska w biodrach a moja mała też duża :) no i dziwię się jak ta moja kuzynka dała radę z 5 kg aż się boję nie bólu tylko tego że coś pójdzie nie tak ale mam nadzieję że jak coś to zrobią cesarkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prolaktynka ja się urodziłam pośladkami. Mama nieźle się ze mna męczyla.. gdy rodziła mnie to pielęgniarka do niej -"o, widać juz główkę" Na co lekarz odpowiedzial: -"co Pani mówi, to poród pośladkowy" :D Czyli mam tyłek jak twarz, skoro pielęgniarka tego nie rozróżniła:D zawsze się z tego śmieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zula nic tylko się cieszyć :) bo z tego wynika że masz ładną pupcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem z tych wąsko-biodrzastych, ale jak zmierzyły mnie w szptalu takim czymś podobnym do cyrkla to zmieściłam się w normie do "brak przeciewkazań" co mnie trochę zdziwiło mały miał ważyć 3600, ważył 3900...wszystko było ze ną ok, synuś wyskoczył dosyć szybko we mnie dziś znów obudziło się zwierzę....leniwiec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
a ja dzis mam nadzieje ze wkoncu nie zapomne i zapytam o ta cesarke , ja tez waska w biodrach niby miescilam sie w normach jakmierzyli ale jednak zdecydowali sie na cc mam andzieje ze i tym razem tak bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie nastawiajcie się żle, ja rodziłam pierwszego synka Adasia naturalnie, nie należę do dużych kobiet, poród był szybki a urodzil się z wagą 4050, więc nie ma co się martwić na zapas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
tam trzeba wejść w zakładkę rejestracja ? tak ? a czemu pokazuje że np jest 5 osób zarejestrowanych , 0 ukrytych i 3 gości? o gosci mi chodzi ? chyba powinniśmy być wszyccy zarejestrowani a nie jako goście? albo ja czegoś nie kumam z tymi gośćmi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
ale te goście też czytają forum? czy tylko widza główna stronkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
forum jest prywatne ukryte wiec nie widoczne w wyszukiwarce. Moga wejsc tylko te osoby ktore maja dokladnego linka do forum. Wiec goscie to po prostu nasze niezarejestrowane czerwcówki. Tak mnie sie zdaje ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to jest bezpłatne?
to jest bezpłatne forum to prywatne czy coś się płaci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×