Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

bomi zazdrosze Ci tej umiejetnosci szycia :) moze podam Ci moje wymiary i zrobisz dla mnie cos specjalnego ;) oczywiscie za odpowiednia zaplata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qska
Na wynik toxo mam czekać kilka dni, więc w next poniedziałek sobie odbiorę. No i też były dwa rodzaje tego badania, po 40 zł/każde i wzięłam oba, bo gdy powiedziałam, że to dla potrzeb ciąży to mi pielęgniary powiedziały, że trzeba oba. W poprzedniej ciąży byłam we wszystkim mocno zorientowana, nie pracowałam wtedy, więc dużo siedziałam i czytałam wszystkie dostępne informacje odnośnie ciąży. A teraz zlewka kompletna, nawet herbate czarną piję, a poprzednio tylko owocowe :D A w styczniu jedziemy całą rodzinka na narty i zamierzam troszkę pojeździć :) Oczywiście łagodnie i wybierając mało zaludnione miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martolinka89 nie ma problemu :) powiedz tylko co byś chciała :) wiesz w sunie aż tak daleko do siebie nie mamy więc można się nawet spotkać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też pada deszcz:( a miałyście badania na przeciwciała tj kiła, wirusowe zapalenie watroby typu B, wirusowe zapalenie watroby typu C, HIV i jakis ALAT. mialam to robione wraz z okresleniem grupy krwi. za grupe krwi placilam 34zl razem z tymi przeciwcialami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qska ja tez jezdze na nartach ale nawet przez mysl mi nie przeszlo zeby z brzuchem wybierac sie na stok ;p umarłabym ze strachu, a zeby sie przewrocic wiele nie potrzeba :) podziwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inka linka ja nie mialam zadnych takich cudów-nawet toxo nie mialam robionej :| tylko podstawowe... bomi Tychy rzeczywiscie nie daleko :) potrafisz uszyc sukienke? bo w czerwcu prawdopobonie idziemy na wesele wiec przyda sie kreacja ktora zakryje ciazowe fałdki i niedoskonałosci ;) chetnie bym skorzystała wtedy z Twoich usług :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka linka - alat to jest badanie dotyczące wątroby (alata i aspat) Ja miałam wszystkie te badania oprócz kiły i hiv. teraz w zasadzie robie tylko mocz i morfologię. Toxo miałam robione na poczatku dla sprawdzenia czy wynik mi się nie zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martlolinka - sukienka jak najbardziej :) Możemy pomyśleć albo o jakiejś odcinanej pod biustem z jakimiś marszczeniami albo pliskami. Ewentualnie jakąś z marszczeniami. Możesz poszukac czegoś na necie co Ci się spodoba :) i w czym byś się dobrze czuła. Ja sobie zamierzam teraz uszyć taką cieplejszą na zimę bo w zasadzie mam tylko same spodnie a w święta trzeba jakoś wyglądać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety znalazłam sposób na złagodzenie bólu głowy. Zrobiłam sobie meliskę a do tego do filiżanki gorącej wody wlałam miętowego olejku tak że w całym pokoju czuć miętą i nawet przeszło. Troszkę jakby jeszcze tylko pulsuje :) ale jest zdecydowanie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delicadeza
Witajcie Kobietki :) Znalazłam Was przez czysty przypadek, sporadycznie buszuję po necie z braku czasu ale się cieszę, że mi się tak wątek otworzył :) Otóż mój termin porodu to 10 czerwca 2011. Więc pewnie tak z doskoku będę Was śledziła a jeśli mnie przyjmiecie to i od czasu do czasu cosik napiszę. Pogoda paskudna, leje ciągle a ja sobie siedzę w pracy i buszuję już nie po różnego rodzaju forach na których wyczytałam tyle głupot, że głowa mnie na samą myśl rozbolała. A tak swoją drogą po co ludzie piszą takie głupoty żeby Nas straszyć :) a tak z innej beczki to także mnie mdli na sam zapach mięsa, które wcześniej uwielbiałam :) Ani ociupinki jeszcze nie przytyłam ale brzuszek lekki już mam choć moim zdaniem jest to brzuch tłuszczykowy. Ściskam Was i zdrówka życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj delicadeza!! Oczywiście żecię przyjmiemy :) im nas więcej tym lepiej. Nie czytaj tych głupot na necie bo one nas tylko nakrecają niepotrzebnie. Ja na poczatku siedzialam non stop i cos sobie wmawialam ale potem stwierdzialam ze to totalnie bez sensu. Też tak jak ty wczesniej uwielbialam mięsko a teraz jak poczuje zapach to uciekam hihihi. Dopisz się do naszej tabelki ipisz do nas często :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki widzę że troszke nas jest super. Ja też za oknem mam tragiczną pogodę nic się nie chce. Dziewczyny mam pytanie czy wy też jesteście takie leniwe bo ja okropnie aż sama jestem zła na siebie ,wczoraj mąż zabrał mnie na spacer mamy koło domu piękne łąki i lasy i mnustwo śniegu zawsze lubiłam ruch i aktywność fizyczną wczoraj szłam skulona jak na skazanie . Co jest ... Kupiłam kilka pięknych ciuszków nie mogłam się powstrzymać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A myślałyście o imieniach dla swoich aniołków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Booooooooooooooo ja mam już kilka dla chłopca jak i dziewczynki bo jeszcze u mnie to nie wiadomo co noszę pod serduszkiem........... hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stell ja Ci powiem że mam wybrane i dla chłopczyka i dla dziewczynki :P na szczęście mężulowi też sie podobaja więc nie ma kłótni :P Co do lenistwa to Ci powiem że od kiedy siedzę na L4 to tez sie masakratycznie rozleniwiłam. Nic mi sie kompletnie nie chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie o to chodzi ja jak urodziłam synka 8 lat temu to zaraz poszłam do pracy i tak pracowałam do pażdziernika teraz już nic mi się nie chce no i żle się z tym czuje nie ukrywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Dawno nie zagladałam na kafe ale jakoś nie miałam weny do pisania, ale podczytywałam was co kilka dni, wiec w temacie jestem:) U mnie zimowo, lekko na minusie, ale na chodnikach i tak straszna breja ciezko chodzic. Dzisiaj musiałam z synusiem jechac do lekarza bo nie podoba mi się jego kaszel i zielony, wstretny katar. W oskrzelach niby tylko cos lekko zalega i to jeszcze nie zapalenie, wiec narazie obejdzie sie bez antybiotyku, daje mu tylko ACC, a na katarek bioparox. No i narazie zero przedszkola:( Ah zapomniałam - witam nowe czerwcówki na naszym forum:) Aguś, daj znać jak tam po wizycie i oszczedzaj się. Moze trzeba bedzie troszke poleżeć, a porządki świąteczne zostawić rodzinie, albo sobie odpuscic:) Ja chodze do lekarza w ramach nfz, a usg już miałam 5 razy, ale to z powodu komplikacji:( Inka linka, ja robiłam juz badania na wzw typu B, na szczescie wyszły ujemne. Musiałam tez robic szczegółowe badania watrobowe, bo w pewnym momencie miałam beznadziejne wyniki moczu, które wskazywały na ostre zaburzenia watroby. Miałam w moczu bilirubine, urobilingen, białko i jeszcze ciała ketonowe. Dzis juz wiem, zo to było wynkiem intensywnych wymiotów, ale strachu sie najadłam:( A ja czuje się troszke lepiej, chociaz w sobote zaliczyłam ostre rzyganko, mam nadzieje, ze to już był ostatni raz:) 14 tydzień skończony, wiec teraz może być już tylko lepiej. Tez musze sobe kupic takiego rogala do spania, słyszałam ze to niezła sprawa. Palusia widziałam, ze zrobiłaś jakieś fajne zakupy odzieżowe przez internet, daj linka, podpatrze co fajnego kupiłaś:) Ide robic obiadek, dzisiaj pyszności: kurczaczek, ryz i groszek z marchewką. Na pewno dzidzia posmakuje i nie wzgardzi. A wiecie, ze od tygodnia zażeram się mandarynkami i pomarańczami, może to jednak chłopak?? Mam tylko jeden problem: mega zaparcia, jak wy sobie z tym radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Jado jak napisałaś o marchewce z groszkiem to aż mi ślinka poleciała!! Robie jutro na obiadek!! :) Co do zaparc to dziewczyny pisały o suszonych śliwkach. podobno pomagają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez już mi ślinka cieknie:) Spróbuje tych śliwek, chociaż do tej pory raczej mi nie wchodziły, ale moze teraz sie przyjmą. Ostatecznie jest jeszcze syrop lactulosum lub duphalac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi mandarynki już się znudziły więc przerzuciłam się na śliwki. ale nie suszone, chociaż takie działają na mnie rewelacyjnie. teraz w sklepach sa dostępne takie okrągłe, włoskie czy hiszpańskie. pycha. nie są za słodkie i to dobrze i nie mam problemów w kibelku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na kwaśne jakoś nie mam ochoty. jedyne co jak w zeszłym tygodniu ugotowałam ogórkowej to nie umiałam sie od niej oderwac hihih Czasem wsunę jakąś mandarynkę czy marchewkę z jabłkiem ale najbardziej to uwioelbiam pomidorki w śmietanie. mniaaam. Mój mężul to sie ze mnie smieje ze jestem smietanowo pomidorowym potworkiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
palusia81 ja też byłam w szoku jak mi w 10 tyg powiedział płeć bo w pierwszej ciąży coś koło 20 tyg powiedział że będzie chłopczyk ale jak się zdziwiłąm to się uśmiechnął i powiedział że to jego usg to mercedes w klasie usg wcześniej miał inne. Poza tym w 10 tyg dziecko jest już wykształcone pięknie było widać małego człowieczka (oczywiście organy wewnętrzne się jeszcze wykształcają) i chociaż pokazywał mi że coś jest między nóżkami to ja nie bardzo widziałam ale mój mąż mówi że dokładnie widział siusiaka między nóżkami :-) a wszystko potwierdzi się na jutrzejszej wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiunia ile waży Twoja córka? bo mój młody 17 kilo waży i od kiedy dowiedziałam się że jestem w ciąży to go nie podnosze nie mówiąc o wniesieniu po schodach troche sie buntował na początku ale od kiedy mu wyjaśniłam że w brzuszku jest dzidziuś i dlatego nie mogę go podnosić to zrozumiał tylko ciągle sie dopytuje kiedy się urodzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg PP to ty masz juz jednego chłopca ? Czyli 2 się szykuje? Samych dobry wiadomości na USG życzę. Jado chyba na poprzedniej str wklejałam linki . Rogala też zamówiłam jak mąż wróci to zapłaci i może do końca tyg dojdzie. stell ja jak byłam bez pracy 2 lata temu to w taki marazm popadłam. Teraz staram się każdego dnia ubrać umalować wyjść chociaż po jakąś pierdułkę, dobrze że święta przed nami to roboty jest. Byle do wiosny ;) Ja też ubranek mam kilka ale kupuje neutralne białe żółte ale niewiele mam po połówkowym pewnie wezmę się za segregację. Zresztą dla chłopca sporo ciuszków mam. zamówiłam dla męża prezent p choinkę książki o akwarystyce, dokupię jeszcze jakiś sweter w przyszłym tyg i z głowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśkaaaaaaaaa
jutro idę na badanie cukru w surowicy ,czyli na glukozę.mogę zjeść kolację? a jak tak to co można zjeść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.Jak mija dzień??teraz jak wróciłam do pracy to nawet nie mam czasu tu zaglądać.Czuje sie dobrze.,tylko plecy mnie strasznie bolą.Brzuszek rośnie.Już się pomału w bluzki nie mieszcze:(bedzie trzeb na jakieś zakupki się wybrać.U mnie zimno.Aż nie chce sie wychodzić.buuu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia 20
czy "USG convex" i "indovaginalna " jest może któreś z nich usg 3d lub 4d?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
indovaginala to dopochwowe na bank to drugie nie wiem ale raczej nie 3d ani 4d askaa spokojnie możesz zjeść co chcesz na to badanie trzeba być na czczo po prostu. izunia no tak brzuch rośnie i wszystko krótkie się robi a pogoda nie nastraja do zakupów. mnie znowu głowa boli. chyba oszaleje. moja teściowa wczoraj oburzona że mnie tak często głowa myśli ze wymyślam. Mam migreny a to nie jest zwykły ból głowy. Jak ty dziecko wychowasz. Aż mnie zagotowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
palusia - ja dzisiaj napiłam sie melisy bo mnie od trzech dnie głowa pękała i przeszło. Spróbuj może Tobie też pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
mi tez caly dzien dzis glowa boli , mierzylam umamy cisnienie to troche zaniskie bylo wypilam kawke troszke lepiej naszczescie mala juz spi wiec zaraz dolozeczka sie poloze seriale obejrze i spac, jutro jak bede dobrze sie czula tookna myje imoze z 1 dywan jak mala pozowli , a jakmaz wczesnie wroci toporeszte prezentow Megg moja to kruszyna ma 2,5 roczku i 10,5 kg , ale jak ja waze 45 to dlamnie i tak za ciezko wiec chyba bede starala sie nie wychodzic sama z nia chociaz wiem ze powinnam , zeby chociaz powietrza lykneła , zeby na 2 mieszkac to tyle wchodzi bez marudzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×