Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bela_mi

pieluchy tetrowe

Polecane posty

gdzie kupowalyscie pieluchy tetrowe???, bo ja wczoraj ogladalam w carrefourze i odnioslam wrazenie, ze sa strasznie badziewne i sobie mysle ze z ta tetra to jak z ciuchami niby 100% bawelny ale bawelna bawelnie nie rowna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolumna dorycka
dobra tetrowka to taka ktora kosztuje minimum 3 zlote za sztuke..te tansze to badziew...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam to samo wrażenie. Zaryzykowałam na allegro- podwójnie tkane(około 2,5-3 za szt)- są grube, ale w sumie nie takie miękkie jak te badziewne i sama nie wiem, czy dla dziecka ok. Do sprzątania zdecydowanie super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki :) ale myslalam ze z krzesla spadne 14,50 za sztuke potem patrze ze to za 10 szt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no za sztukę 14,5 bym nie dała :P ja miałam 40 sztuk (najpierw kupiłam 20 ale po 3 tygodniach dokupiłam kolejne 20) i chyba bym zbankrutowała na same pieluchy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jakie one są teraz, mogło coś się pozmieniać, ale 2 lata temu były dobre :P także jakby złe były to żeby na mnie nie było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po Ci tetra za bowg wie ile kasy jak i tak bedziesz pampersow uzywac? A do wycierania dziecka jak np uleje to nie potrzebujesz duzo tych pieluch tylko kilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolumna dorycka
przyszla jagoda i powiedziala co wiedziala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda z całym szacunkiem ale ja do wycierania po ulaniu używałam 40, tak 40 pieluch! prałam codziennie, bo mały tak ulewał że często po 5 minutach pielucha do prania a najczęściej też całe ubranie i małego i moje do przebrania, więc różnie bywa. ale 10-20 pieluszek na pewno się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz troche z innej beczki ile paczek podkladow poporodowych trzeba kupic?? 2-3??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co najmniej 1 paczkę na dzień. ja w szpitalu miałam szpitalne, dopiero na wyjście swoje. używałam ich 2,5-3 tygodnie, bo były bardziej miękkie od podpasek i krocze tak mocno nie bolało.wróciłam do domu po 5 dniach od porodu i 1 paczka starczała mi na 2 dni. ja bym kupiła 4-5 paczek. zawsze można dokupić w razie potrzeby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieluchy tetrowe sie przydadzą i radzę kupic tak 20-30szt. podkłdów poporodowych miałam 2 paczki i jednej do konca nie zużyłam. w szpitalu dostawałam tylko w pierwszy dzień, potem już własne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wow jaki słodki pisklak! :D
Ja kupowałam w Mothercare (drogo) i w Ikei (tanio), a potem jeszcze dostałam od rodziców zwykłe polskie ze sklepu z art niemowlęcymi i wcale nie były gorsze!! A różnica w cenie pewnie znaczna. A swoją drogą ubranka z Carrefoura są bardzo fajne i dobre. Ja mam pajace i body Carrefour TEX i Disneya właśnie stamtąd i jestem naprawdę zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wow jaki słodki pisklak! :D
Nie no 20-30 sztuk to gruba przesada. Lekko ponad 5 spokojnie wystarczy! Zresztą te polskie są tanie. Chyba nawet od 1 zł/szt można już kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko kochana! ale lubicie kase wyrzucac w bloto! :D po co kupowac 20-30 piluch tetrowych jesli dziecko bedzie pampersy nosic. U nas na pocztaku syn nosil tetre to dziennie zuzywalismy moze 13. Po co dajecie komus takie debilne rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja planuje kupic 20 tetrowych bo mam juz 5 flanelowych i mysle ze tyle mi wystarczy, a ty jagoda nie dajesz pieluchy np na przewijak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam przewijaka :D przewijam syna na lozku i podkladam pieluche tylko wtedy jak jest kupa. Teraz mam na stanie jakies 5szt bo co drugi dzien robie pranie bilaych z recznikami/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wow jaki słodki pisklak! :D
Na przewijak? Ale przecież przewijaki są gumowe? No chyba że ktoś ma z tapicerką bawełnianą... Tera jest dobra do łóżeczka pod głowę żeby chronić prześcieradło, do przykrycia dziecka w lato, zamiast śliniaka, do ochrony ubrania rodzica kiedy nosi niemowlę na ramieniu (szczególnie po jedzeniu, pod głowę do wózka (żeby nie zabrudzić tapicerki jak niemowlę uleje), a nawet do osuszenia po kąpieli. No ale na pewno nie służy do zwykłego pieluchowania, bo ani to wygodne ani skuteczne, może jedynie tanie. Kiedyś niczego nie było na rynku to kobiety używały jej jako pieluch, ale teraz są pieluchy wielorazowe, bawełniane i bambusowe, gotowe do założenia, więc nie ma sensu kupować 30 tetr i eksperymentować, bo będzie więcej przecieków, prania i zachodu niż pożytku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie podkładałam na przewijak bo mi nie starczało :P na prawdę te 40 sztuk ledwo wystarczało :) ale oczywiście możesz kupić 5 sztuk, przecież w razie potrzeby wystarczy iśc do najbliższego dziecięcego,albo na allegro zamówić i za 3 dni będą :) a na przewijak miałam ochraniacz frotte :) na tej gumie nie położyłabym dziecka! sama nie lubię kłaść się na czymś zimnym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wow jaki słodki pisklak! :D
Autorko jak masz wolne środki i "bardzo cenisz jakość tetry" (jakkolwiek by to nie zabrzmiało :P) to pojedź sobie do sklepu Mothercare i kup taki pakiecik z 12 sztukami w opakowaniu (6 gładkich białych i 6 z aplikacjami). Nie pamiętam ile płaciłam, ale powinno zaspokoić najbardziej wybredne gusta. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wow jaki słodki pisklak! :D
Nie każda guma jest równa drugiej gumie. :P Ja mam gumę ikeową i jest ciepła kiedy się jej dotyka, także nie trzeba niczego na nią kłaść. A i czyści się łatwo ..wystarczy mokrą chusteczką po niej przelecieć jak się już zdarzy jakiś "mishap".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wow jaki słodki pisklak! :D
Jak już się wybierzesz i dotrzesz do tego całego Mothercarea i na przykład nie masz jeszcze fotelika do auta, to polecam ci sprawdzić ich flagowej marki (taki najprostszy model). Jest naprawdę fajny, szeroki, wygodny, kosztuje raczej niewiele i w przeciwieństwie do polskich odpowiedników, jest pokryty dobrej jakości tapicerką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam pieluszek tetrowych do pupy również. Jeśli się stosuje naturalną higienę niemowlaka to są wygodniejsze niż jednorazówki- nie niszczą się tak szybko. A ta metoda pozwala super sie dogadać z dzieckiem i zaoszczędzić sporo pieniędzy, a środowisko również na tym zyskuje. Jednorazówkę używa się max parę godzin, a rozkłąda się 300lat. www.dzieciecy-swiat.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaDwójeczki.
Mam bliźnięta. Nie bardzo mnie stać na pampersy, więc kupuję tetrowe. Kupiłam 40 sztuk, za 80 zł. :) na allegro. Pieluch mi starcza.:) Pieluchy do pupy używam pampers, sudocrem, oraz oliwka. Nic wiecej:) Mleko Bebilon Pepti. Smoczek uspokajający x2 :) Karmię piersią. 2 butelki. No i ubranka: 2 kombinezony, 2 sukieneczki, 3 łapki niedrapki, 7 kaftaników, 7 bodów, 2 półśpiochy, 5 śpiochów, 2 kurtki, 3 rajtuzki, 5 bluzeczek i spodni, 2 pary skarpetek i butów;)) Wózek Mikado. Dwie kołyski. Łącznie wydałam na bliźnięta 3,700 i nie żałuję. Nosidełko i chustę dostałam:) a wy ile wydaliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję pieluchy tetrowe za namową mojej mamy i babci ;) a zamówienie robię online w sklepie ekomaluch.pl mają też tam duży wybór zabawek i ksometyków naturalnych, także zawsze robie jedno większe zamóienie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×