Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama 2 latka łobuza

PERYPETIE NAUKI SIUSIANIA

Polecane posty

Gość mama 2 latka łobuza

Drogie mamy nie mam juz pomysłu, mój syn nie zamierza nauczyc sie siusiania ani do nocnika ani do toalety, mam i nocnik, i nakladke na sedes ale niestety żadne tłumaczenia, czasem jak go wysadze sama to zrobi, inaczej nie zawoła tylko robi pod siebie, i gdziekolwiek. Na łóżko, na podłoge gdziekolwiek, mam dość prania wszystkiego co popadnie, mokre majtki czy z kupą mu kompletnie nie przeszkadzają, moze w nich chodzić, i nic nie powie. Ma już 2 lata i w tym miesiącu 4 miesiace. Wiec uważam że jest już na tyle duży że powinnien rozumiec. Nauke zaczynałam o wiele wczesniej jak miał połtora roku ale wtedy wcale nie chciał nawet usiedziec na nocniku, płakał. Nie mam już pomysłu. Bardzo proszę o rady. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem tak...
ja swojego tez probowalam uczyc... na nocnik za cholere nie usiadl, do kibla robic nie chcial... zdjelam pieluchy chodzil bez nich to lał pod siebie... stwierdzilam, ze wale to... no i on tez walil... do 3 lat w pampy. po czym sam odwazyl sie najpierw nasikac do kibla, potem usiadl na nakladke... sam z siebie... ale to jest specyficzny typ, uparciuch jakich malo, wiec nie nalegalam na niego :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 2 latka łobuza
może fatycznie moje nalegania mają odwrotny skutek, może warto poczekać aż sam zrozumie, przecież widzi czy ja czy jego tata idą do toalety i załatwiają swoje potrzeby, może i on zrozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×