Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamammmmmmaaa miaaaa

gdzie trzymacie zabawki dziecka ?

Polecane posty

Gość mamammmmmmaaa miaaaa

może głupie pytanie .. gdzie trzymacie zabawki swojego dziecka ? Tzn. córka ma swój pokój ,my mamy oddzielną sypialnię , jest jeszcze salon i do tej pory częśc zabawek jest u niej w pokoju a częśc w salonie . Chciałabym żeby ten salon wygladał jak salon a nie jak plac zabaw . Córka przeważnie bawi sie właśnie w salonie i korzysta z tych zabawek , czasem przynosi też te ze swojego pokoju . Bawi sie sama , ja albo jestem w kuchni albo na kanapie i oglądam tv , oczywiscie też sie nią bawie , układamy klocki i czytamy książeczki itp. ale jednak przeważnie bawi sie sama , ewentualnie posiedzi i bajkę obejrzy . Ma 22 miesiace .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamammmmmmaaa miaaaa
ostatnio mi tak zaświniła podłogę w salonie że przez godzinę szorowałam , myślałam żeby wynieść zabawki do piwnicy a zostawić jej tylko jedną.Najwyżej raz w tygodniu zaprowadzę małą do piwnicy i tam się trochę pobawi zabawkami , tylko mam rozsypaną trutkę na szczury i boję się,że córcia się jej naje.. och już nie wiem co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
córka ma zabawki w swoim pokoju , jeśli chce się pobawić w salonie to ok ale potem zbieramy je razem do skrzyni i odnosimy do jej pokoju:)wieczorem kiedy mała kładzie się spac wszystkie zabawki muszą zniknąć z salonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamammmmmmaaa miaaaa
głupia krowo co sie podszywasz idź sie walnij w łeb borciuchu ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamammmmmmaaa miaaaa
dzieki :) chyba zrobimy dzisiaj rewolucje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuruuubuuruuuu
ja mam takie specjalne kosze do zabawek i niestety ale dopiero wieczorem moge je wszystkie pochowac.kosze stoja w kącie.nie zabieraj jej zabawek, ona jeszcze jest za mala i szybko sie nudzi zabawkami.niestety takie sa uroki posiadania dziecka- ja mam wieczny syf bo pochowam zabawki a cora je zaraz wyciaga i sie bawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja ma regalik na zabawki, dwie skrzynie i takie koszyki niby gazetownik to był. W nim są klocki a w drugim lalki. Na regale ( takim niziutkim na dwie półeczki) ma zabawki typu telefony, autka, garnuszek, książki... W skrzyniach ma w jednej pluszaki w drugiej wszystkie duperele. Aha no i ma takie wiszące na ścianie COŚ na zabawki tam też są głównie pluszaki :) Zabawek ma maaaaaaaaase i jeszcze trochę... ale uczę ją że ma sprzątać po sobie i np pozbiera klocki, odłoży lalki czy coś na półkę. Aaaa jeszcze ma stolik to nad nim ma taki drążek i tam 4 pojemniczki na kredki, farby, kredę. Wszystko to ładnie tam odkłada. Córka ma 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamammmmmmaaa miaaaa
podszywacz jakiś się zakradł myślisz ze ten ten pomysła z jedną zabawką jest dobry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha no i właśnie zabawki są u córki... jak coś poroznosi to później zbieramy razem albo sama odnosi na miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W plastikowych i wiklinowych
koszach. A co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieci mają regał na zabawki
z takimi wysuwanymi pojemnikami na kółkach - wyciągają sobie pojemnik biorą do salonu czy kuchni tam się bawią, a po zabawie składają zabawki do pojemnika i odstawiają do pokoju -tzn częściej ja to robie :P ale przynajmniej dzieki temu nie mam kłopotu z walającymi się wszedzie zabawkami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamammmmmmaaa miaaaa
dziekuje za odpowiedzi , a podszywaczowi życzę szybkiego powrotu do zdrowia . no własnie w w salonie jest koszt plastikoway z małymi zabawkami , do tego ksiażki pod stolikiem , plus krzesełko uczydełko + koń taki do bujania. Wiem że to małe dziecko , ale może uda sie ją nauczyć , ze rodzice mają swój pokój i tam trzymają rzeczy a ona ma swój z zabawkami. Zobacze , dziekuje za odpwoedzi :)_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heberka82
Ja preferuje skrzynie na zabawki (mam nawet 2). Zobacz: http://mebledladziecka.com.pl/17-skrzynie-na-zabawki Skrzynie wyglądają ładnie, zajmują mało miejsca i bardzo dobrze komponują się z meblami. Nie lubię tradycyjnych kuferków na zabawki. Ale takie jak tam mebelki jak najbardziej :) No i są pojemne, a o to w końcu tu chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
salon to salon ja mam 3 rocznych dzieci i daje rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dla malej plastikowy pojemnik duży w salonie na zabawki a w swoim pokoiku ma skrzynie na resztę zabawek:-) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć w pokoju dziecka cześć w moim pokoju i nie przeszkadza mi to. Ogólnie mam w pudełkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabinnna331
Mój synek ma w pokoju drewniana skrzynię na zabawki, myślę, że to dobre rozwiązanie. A zabawki typu https://skleprevell.wordpress.com/ czyli różne modele składane trzyma na półkach bo ładnie się prezentują w jego pokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamówiłam natomiast skrzynię drewnianą i pomalowałam ją na biało, wygląda to mega deignersko i jest przy tym praktyczne, a co do tego gdzie zamawiałam to tu http://drewnopak.eu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×