Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Xenia38

Sakmotność w sieci...

Polecane posty

nie wypłoszyłaś. zaczytałem się. ;) teraz muszę zniknąć na parę godzin. miłego dnia! Film zrobili na romansidło straszne. on w Niemczech , ona w Polsce latają, spotykają się gdzieś we Francji. jedno dzwoni, drugie nie odbiera... typowy babski romans. książki nie czytałem i raczej nie przeczytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrielll
Ze wiele sie zmieniło,jak Ty sie zmienilas prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i oczywiście ona ma faceta, którego zdradza czyli kolejne przyzwolenie dla pań. jak jest źle to szukamy pocieszenia i akceptacji u innego. aaa rozstanie to ewentualnie po spotkaniu lepszego modelu. nigdy przed!! żebyśmy nie zostały na lodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czytanie czego Cię tak zajęło trzydziestoletni? ;) Tobie również życzę miłego dnia. XterOG... niegdyś wzorowa formalnie, np. na świadectwie szkolnym, ale i postrzegana również? Czy w istocie swej także, tak niegdyś jak i dzisiaj? Klin myślowy dla wytrwałych. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrielll
Gorzej gdy ten klin wbity nie ma sie w czym trzymac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabrielll... jedyną rzeczą stałą na tym świecie są ciągłe zmiany. Nic nie stoi w miejscu. Zmieniłam się, ciągle się zmieniam. Kształtują mnie sytuacje, w których się muszę odnaleźć, ludzie, z którymi się stykam, poglądy, postawy, z którymi czasem trzeba się zmierzyć. Wszystko wzbogaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś mądry kiedys powiedział, że inteligentne osoby są zboczone... tak ze co siedzi w twojej glowie sama wiesz najlepiej, ale mozna spekulowac, analizowac i zastanawiac sie... i tak trzeba byc wzorowym niewazne przed jaka sytuacja sie stoi, czego zreszta zycze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrielll
Dla tego stad ten nick u Ciebie. Caly czas sie zmieniamy.Z takiego wzoru do niekoniecznie ale takie jest zycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XterOG... można być wzorowym w różnych sytuacjach w różnych kontekstach. Można więc wzorowo zachowywać czystość i uczciwość małżeńską ale i wzorowo ogdrywać tylko taką rolę, nieprawdaż? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie... spokojniutko... zajete ludzie są tylko... nie wolno odgrywać żadnych ról, kłamstwo jest najgorsza rzecza jaka moze byc... najgorsza prawd jest lepsza od klamstwa, nie wstydz sie byc sobą... po prostu... klamstwo tak bardzo obniza wartosc czlowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się wypowiem na temat filmu "samotność w sieci' straszna tandeta ,wynudziłam się jak mops :) nie moje klimaty ale książkę osobiście polecam :) o wiele ciekawsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrielll
Kłamstwo ma krotkie nogi ale czasem mozna sklamac nawet dla zartow :) A wy jestescie w sieci samotni a w realu nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...zart jest smieszny kiedy smieszy obie strony, ja tam wole szczerosc do bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XterOG... a co powiesz na to, że niektórzy nie potrafią dopuścić do siebie prawdy, chciażby im ją w twarz z uporem maniaka rzucać? Mało tego, wolą zgrabne kłamstwo, które wygodniej im przyjąć do wiadomości, bo nie burzy im wewnętrznego spokoju chociażby i nie wymaga wprowadzania zmian w swoje życie i przede wszystkim w swoje zachowania. To straszne, ale tak często bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też wychodzę z założenia, że najlepsza jest prawda, chociażby najgorsza. Ale lubię też określenie "gospodarowanie prawdą, dozowanie jej". Czasem lepszy skutek odniesie przemilczenie czegoś. No i niebywałe znaczenie ma forma przekazania prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrielll
Niektorzy nie znaja sie na zartach :) A przemilczenie czegos moze wydac sie podejrzane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...dla ludzi którzy nie potrafia dopuścić do siebię prawdy i maja inne zaburzenia i dysfunkcje psychiczne są leki. dla mnie osoba ktora klamie jest bezwartosciowa i tyle... niech zyje w swojim zaklamanym swiecie, ktory tak na prawde nie istnieje... jego sprawa. ja takim ludziom przepisuje alprazolam albo inne gowno z *zepam w nazwie... w koncu dla kogos te leki wymyslono, pomagaja ze szczeroscia takim dysfunkcyjnym jednostką... klamstwo... fuj... trzeba tępic w zarodku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrielll
wychodzi na to ze klamstwo jest choroba ... ktora trzeba leczyc :) W takim razie szukuj recepty XterOg i idzemy do Sejmu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrielll
Poza tym sa klamstwa i kłamstewka:) ale osobiscie to ciezko jest mi kogos oklamac wiec nie robie tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meżczyzną... a co to mężczyzna nie moze miec swoich wartosci i kazdy musi klamac... tylko chodze i slysze "nigdy nie spotkałam osoby dla ktorej kłamstwo jest az tak istotne"... jest, nie umiem wybaczac, nie jestem mesjaszem... i mi z tym dobrze, nie jestem od tego zeby mnie na sile kochac lub nienawidzic... przynajmniej nie nienawidze siebie, ze zyje w swoim wyimaginowanym swiecie... kamstwa ma nie byc, koniec kropka... moze dlatego ze zawsze mialem wartosciowe osoby wokol mnie, w mlodosci itd i nie nauczylem sie pewnych gowien, nie zaluje bynajmniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie się uniosłeś. Skoro nie miałeś do czynienia z osobami zakłamanymi i sam nie zostałeś do kłamstwa zmuszony, to tylko pogratulować. Czemu zatem tak się irytujesz? Przecież temat Cię raczej nie dotyka. O płeć zapytałam z czystej ciekawości. Nie ma ona raczej znaczenia dla dywagacji na temat kłamstwa, bo i kłamstwo nie jest do płci konkretnej przypisane z założenia. Wypowiadasz się na tym temacie, bo...? Jesteś samotny w sieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrielll
XterOG ktos chyba Cie kiedys oklamal bolesnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...masz racje, w slabym tonie napisalem ta wiadomosc, nie unioslem sie, sorki... a czy mnie ktos okamal, tak, nie raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje... w sumie niczego... dobre pytanie po co tu jestem, pewnie z nudow, ale moze zajme sie czym innym bardziej konstruktywnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×