Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Xenia38

Sakmotność w sieci...

Polecane posty

:D poczucie humoru też mile widziane ;-) ps: o tej porze mało kiedy jestem ubrana :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez pisalem tyle ze czekałem kupe czasu i jeszcze chcesz spac osobno...Eh kobiety :P Wskakuj do tego łożka albo Cie siła zaciagne... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łapki może i jeszcze ciepłe ale stopy baaardzo zmarznięte ,chyba sama wskoczę do tego łózka :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałem sprawdzic.... za nie złapac i zaciagnac do łozka ale jak widze zaraz wskoczysz sama;) Ja zmykam ... Dobranoc Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam troszkę "pomóc" topik reanimować :) i co u Ciebie drogi kolego słychać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co Ty tam dla mnie masz ? :) już sprawdzam a poczytywałam dzisiaj że rowerkiem już śmigasz :) szanowny kolego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no smigam juz jakis czas :) A Ty szanowna koleżanko ? I podczytujesz ... a siedzisz cichutko i sie nie udzielasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytuje :) ale dopiero dzisiaj wróciłam do nałogu kafeterii byłam ciekawa co szanowny kolega porabia :) ale za to rowerkiem śmigam regularnie od tygodnia 12 km dziennie i co dziennie wieczorkiem ale jakieś zadyszki po zimie mam i nie wiem czemu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm co porabia... nie napisze za bardzo ;) To fajnie 12 km... szybko jezdzisz ?:)Zadyszka minie tak jak mi... Na poczatku mialem pozniej mineła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy szybko ? to zależy kto jakie tempo mam myślę że szybko (bynajmniej się staram ale nie mierze czasu) :) lubię się wyżyć na rowerze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak jak ja ;)NIe umiem wolno... tylko pedałuje ile sił w nogach :D I stad moje zadyszki :D Ale i przelozenie tez najwieksze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×