Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Xenia38

Sakmotność w sieci...

Polecane posty

Machanie zmieniło sie w popychanie tak ?:) A zamist pomachac chcialem popychac hmmm cos w tym jest ;) Tylko ktou tu popychanie w głowie to nie pokaze palcem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo palcem nie ładnie pokazywać :D czasem po prostu trzeba "popchnąć " post to nawet wskazane;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche nie ladnie ;) ale lekko juz wskazalem :P A to juz masz widze wprawe w "popychaniu " postow ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"postów" jak najbardziej :-p :D ale widzę że Ty też gorszy nie jesteś w tym:D ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chwilowo znikam w real pa ps:jakiś fajny kawałek byś wkleił :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napalony kozak
macie moje gg dziewczyny piszcie : 3098314

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aToYaa.
samotna wirtualna rzeczywistosc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kij z nimi ;P tu nam nic nie zrobia ;) Zawsze ktos sie znajdzie co komus cos nie odpowiada. Dziś równiez samotnie ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie roznie mozna to rozpatrywac.Powiedzmy ze chodzi o pusty pokoj i kompa ... Taka samotnosc... Tak myslalem i panterka to jest chyba czarna ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt nikogo stąd nie wygoni...jakby nie było,to mój temat;) pozdrawiam wszystkich serdecznie.... i ..do usłyszenia,zobaczenia,napisania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam autorke tematu :) Dzis rowniez samotnie ?:) Czarna jak smoła ... głeboka ta czern...brunetka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy jaka farba zostanie zastosowana :) ja również witam autorkę, tu można chociaż normalnie popisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i nie samotnie,ale dawno tu nie zaglądalam,i tak z ciekawości mnie tu przygnało..może kiedys więcej czasu znajdę,to zapoznam sie z bywalcami..dzis mogę tylko powitac,podziekować za obecnosc,pożegnać się,,i obiecać,że będę częściej zaglądać dobrej nocy zatem życzę.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×