Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Xenia38

Sakmotność w sieci...

Polecane posty

czasem tak farbuję, ale nie jestem kameleon tylko kobietą kotem :):) no ale postęp wiem już jaki masz kolor włosów nie siedzisz do późnych godzin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To teraz jaki jest ?:)Pardon kociczko ;) Wiesz a czy nie siedzie do poznych godzin ... zalezy kiedy a Ty siedzisz ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również siedzę długo gdy mogę, czytałam troszkę to co piszesz wydaje mi się że troszeczkę cię przez to znam, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytujesz mnie ?:D na jakich tematach ? w sumie jakas czesc mnie mzona poznac tu ... Jaki masz kolor włosow kocico ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obecnie czerwień, wiem że fajnie piszesz, interesująco, ciekawie nie jestem w stanie odszukać w pamięci gdzie ale dość często tu bywam ale się nie udzielam, wolę poczytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czerwien ?:) fajny zywy kolor... ale czerwien krwista ? czy czerwien czerwien ? To pisz czesciej jak mnie widzisz ;)A nie sie czaisz jak tak kociczka ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/chyba pisałeś z zieloną/ nie lubię się narzucać, czerwień krwista a ty czarne włosy, może coś jeszcze zdradzisz ze swojego wyglądu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak jak ja ... miedzy wodke a zakaske....:) A co Cie interesuje zdradze i wszyscy beda wiedzic jaki jest Meph... I co z tajemniczoscia ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisz ... smiało chyba ze niechcesz :) Ale teraz to mnie bedzie ineresowalo co Ciebie ineresuje;) A i mi chodzilo co Cie interesuje co do mojeje osoby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam na myśli ciebie:) a to co chcę o tobie wiedzieć to i tak tu nie napiszesz, ale może zacznę tak : samotny, dlaczego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seria nieporozumen :D A czego mam sie wsytraszyc ?twoich pytan ?:) Moze nie zawsze bede chcial odpowiedzec tu przed publika:DJak chcesz cos wiedzic o mnie a czego nie napisze tu to mozna gdzie indziej ...tam moze odpowiem. Samotny hm... takie zycie... nie zawse jest kolorowo ;)Mam nadzieje ze zmieni sie to szybko :)A dla czego ciezko mi opdowiedzc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co teraz bedzie ? Nie spiacy jeszcze nie ;) przegryze niezdorwiego czipsa i mi przejdzie ;P Ale mozesz pisac moze odpowiem ;) Dlugie masz te wloski ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Długie do... kolan raczje nie :D No własnie nie wiem co teraz ;)co wypada co nie wypada ;) Ciekawosc daje znac o sobie co raz to bardziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wiem ze tak dlugie nie ale moje zarty czasem sa lipne :D Ta ciekawosc chyba trzeba przyprowadzic do poarzdku ... nie moze sie caly czas tak wychylac z reka w gorze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdybys tak weszła w moj nick... ;) to nie musiala bys tego robic :D kliknij we mnie ot cale zło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twx
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×