Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Xenia38

Sakmotność w sieci...

Polecane posty

a ja tam czasem specjalnie sobie utrudniam taki mój mały fetysz :-p a wracając do muzyki fajniutka i idealnie trafiona na dzisiaj tylko.........te robactwo w talerzu fujj!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moze byc latwo ... a czasem fajniej jest jak jest ciezko...Satysfakcja dzika :D Hmm fetysz :P Wszystko tak utrudniasz ?:D Muzyczka sie podoba to fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubię prosto łatwo wtedy mi wieje nudą :D ogólnie trudna jestem :) ....no chyba że ...za dużo wypije :D :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tygodniu na pewno odpada :) ale sobota :-p chyba czas na mnie dobranoc i kosmatych snów "drogi kolego " :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mephisto całus
👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...co by tu napisać ? :) a już wiem ... ktoś się deklarował że mogę go "trzymać " a uciekł ;-) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale z czym , bo już się w tych zeznaniach pogubiłam :D oj tak chciałam Cię jeszcze przed weekendem zaczepić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na fałszywe zeznania jest paragraf droga kolezanko ;) Mnie zaczepić ? czy na odwrót :P I to w taki sposob trzymajac mnie ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu nie :D a co do paragrafu to mogło by być ciekawie jeszcze jak byś mnie uwięził :D :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutna ale mozna sobie ja rozweselic kokoszko Rowerko...Chcesz zemna pogrywac ...:D I musiał bym wymusic prawidzwe zeznania .. a pauki nie zawachał bym sie uzyc :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokoszko gdzie tam smutna wesoła :D Mep no nie wiem czy dał byś radę czym brutalniej i ostrzej tym przyjemniej :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a taka straszna jest? :D jak byś nas zapoznał to nie musiałabym już się bać :-p metody ? ciekawe ale weź pod uwagę to że jeszcze z taką przesłuchiwaną jak ja nie miałeś do czynienia ;-) musiał byś mnie jakoś zachęcić albo zniewolić :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak to co ? weekend się zbliża i wszystko co zboczone wyłazi z nas :-p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cztery czesci boj sie ... :D MI sie wydaje przyjazna ale to dla tego ze znia obcuje caly czas :P Biore to pod uwage i podobno im ciezej tym lepiej :classic_cool: Zniewolic kajdankami przykluc do kraty...inaczej juz bys spiewala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śpiewała albo jęczała :-p może spokorniała albo dopiero zaczęłabym kusić i grać :-p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×