Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kataszyka

gdzie kupic dobre meble

Polecane posty

Gość cella2
Ja nigdy nie szukam po jakichś nieznanych sklepach, jak zamierzam kupić jakiś meble to najpierw idę do agaty i przeważnie u nich kupuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ładne meble sosnowe możesz znaleźć np. w sklepie www.meblesosnowe.eu. Po ostatnim remoncie kupiłem tam kilka szaf, biurek itd. i wyglądają naprawdę dobrze. Cena również jest atrakcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre doświadczenia mam z marką Burzyńscy jeśli chodzi o meble. Parę tygodni temu kupowałam w ich sklepie online na www.burzynscymeble.pl łózko dla córki, nastolatki do jej pokoju. Wygodne, od razu w zestawie z materacem bonelowym, poza tym, fajną opcją są schowki na pościel – wyjątkowo pojemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jakiś czas temu wpadłam na taka stronkę www.meblegal.com.pl i bardzo spodobały mi się meble z tego zestawu pokojowego z fioletową scianką i chyba się na nie zdecyduję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga_0998
Dobre i piękne meble kupisz w Millihome. Ja mam stamtąd sporo rzeczy do salonu i właśnie się czaję na regał do pokoju dziecka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość utres
Tutaj trzymajcie namiary - http://intermeb.pl/ Pewny dostawca, który ma faktycznie meble bardzo dobrej jakości. Ale bardziej nawet chodzi o to, że mają dokładnie te same zestawy które można znaleźć na mieście, za dużo mniejszą kasę. Dochodzi dobry kontakt, dostawa w ciągu kilku dni i wychodzi na to, że meblowe na mieście nie mają sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogna_0095
Ja przywiązuję ogromną wagę do estetyki wykonania i tutaj Millihome bije wszystkich na głowy. Naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaolczak125
Kupiłam meble firmy Meble Prosna Group i ogólnie jestem zadowolona, po 2 latach nadal wyglądają jak nowe a sofa nie jest wysiedziana i nie zmieniła kształtu. Ogólnie jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greszka
Tej nie znam ale sprawdź sobie oferty w agacie , bo tam mają fajne mebelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako firma pragnę gorąco polecić producenta foteli biurowych i konferencyjnych www.mjdesign.com.pl - krzesła produkowane w Polsce - jakość adekwatna do ceny - kupiliśmy już ponad 50 sztuk do naszych biur jesteśmy bardzo zadowoleni. Zero reklamacji a wygodne naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajne meble mają w BlackArt w Poznaniu. Duży wybór i dobra jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tylko do Agaty zaglądam , ogrom porządnych mebelków mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama zamawiałam krzesła w tej firmie. Co ciekawe nie mają dużej produkcji ale zrobili mi taki kolor jaki chciałam. Fajne podejście do klientów. Mówie o firmie Mebgod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twojaTwarzMiZnajoma
@qmri Mam zatrudnić firme aby mi zaprojektowała kuchnie, dać im się ponieść fantazjii ? haha juz któryś raz widzę twoje ogłoszenia i chyba pracujesz tam i reklamujesz cooo ? :P Jak dla mnie to chore zamówić firme, nakreślić ścieżke i dać im ją wydeptać, zrobić wycinke lasu wokół niej tak jak im się to widzi. Nie Nie Nie, jeśli projekt to tylko tip top wg tego co ja chce, nie dał bym jakimś architekcikom popuścić wodzy fantazji, oni mają doradzić za to się płaci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti2017
Polecam firmę MEBGOD. Robią meble z litego drewna a nie jakiejś sklejki. Mają opcję wysyłkową a większe gabaryty dowożą sami http://mebgod.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TombRider
Dotd.pl Chyba jeden ciekawszych wrocławskich sklepów, Ekskluzywne skórzane fotele i nowoczesne krzesła i hokery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewasa
Ostatnio szukałam dobrych mebli dla swojego dziecka. Przyznaje trochę nam to zajęło, ale znaleźliśmy, ręcznie wszystko wykonane, bezpieczne lakiery itd. W ogóle wszystko w "idealnym" porządku. Nawet ich design zachwyca, aż z powrotem zapragnęłam być dzieckiem - Barste. Oni produkują meble jak z Alicji z krainy czarów... Przepiękne... www.barste.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemoooo
Polecam York Salony Meblowe. Jest jeden z największych sprzedawców mebli w woj kuj-pom więc mają bardzo duży wybór mebli różnych producentów. Sam od nich już klika razy robiłem zakupy i jestem zadowolony. Prowadzą także sklep internetowy, wysyłają meble w każde miejsce w Polsce. www.york-meble.pl Gorąco polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakościowo dobre meble sprzedaje Mebel Partner na swojej stronie - www.mebel-partner.pl Trochę miałem obawy jak pierwszy raz u nich kupowałem, ale okazało się, że rzeczywiście łóżko ma porządną drewnianą ramę, nie jest to jakaś cienka sklejka. Podobnie jeśli chodzi o regały, czy szafki z szufladami – mocne, solidne zawiasy, jeszcze nic mi się nie urwało, nie wyszczerbiło, a kupowałem u nich już prawie rok temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorenzsa
Ja ostatnio od podstaw urządzałam pokój mojej córeczki, więc dużo ofert obejrzałam, wiele pomysłów przeszło mi przez głowę, ale ostatecznie zdecydowałam się na te z oferty http://barste.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękne meble można znaleźć w Belbazaar http://belbazaar.pl/ Ostatnio kupiliśmy tam zestaw stół plus krzesła . Pasują i do stylu klasycznego i do skandynawskiego i prowansalskiego. Nowoczesność i trochę retro. Mocne, solidne, z litego drewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gilerme
jak dobre meble do salonu - to mogę polecić IWC meble , dobre szycie, duży wybór materiałów i modeli i bardzo wygodne narożniki, dla mnie na plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie masz meble z IWC? Ja mam narożnik i jestem mega zadowolona, wygodny i pięknie wykonany. Jest ozdobą mojego salonu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biurko dziecięce Julia w jasno brązowym kolorze jest świetnym dodatkiem do pokoju. Dziecko od początku będzie uczyło się pracy przy biurku. Produkt dostępny jest w sklepie internetowym CoZaCena – www.cozacena.pl . Polecam bardzo gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja meble do salonu kupiła w sklepie meblofart. Mają tam solidnie wykonane meble w przystępnych cenach i naprawdę duży wybór różnych produktów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dużych salonach np, a agacie, tam i wybór jest duży i promocji dużo :) Tylko tam kupuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×