Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiktoria Maria*

Jak spedzacie czas z roczniakiami???? Prosze o pomysly!!!

Polecane posty

Gość wiktoria Maria*

JAk w tytule.... Plisss...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najbardziej bawi go duże auto, które "naprawia" czyli kręci kołami. Oprócz tego sporo ostatnio tańczymy, bardzo śmieszy go gdy go próbuję złapać a on ucieka, bardzo lubi bawić się płytami CD, które poprostu wyciąga z pudełka i wkłada z powrotem. Oprócz tego klocki, bajki itp ale takimi rzeczami zdecydowanie za krótko jest się w stanie zająć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAMA_TO_JA
Dzis bawilismy sie w domek (dwa krzesła, na nich koc) synek lubi wchodzic "pod namiocik" wiec poł godziny biegania :) jeździmy na basen (szaleje w brodziku), siedzimy na łózku i pokazuje mu obrazki w ksiazeczkach dla dzieci, opowiadam co widzimy, czytam rymowane wierszyki, mamy duze puzzle edukacyjne - cyferki i razem je ukladamy, drewniane klocki, biorę plastikowe miski ukladam do gory dnem i uderzamy drewnianymi lyzkami (muzykujemy ;) ), daje mu plastikowa mala konewke i podlewamy kwiatki, biore go sobie na plecy i biegamy jak konik po calym mieszkaniu, wsiada do jezdzika i woze go od pokoju do pokoju, probujemy cos robic z kredkami na papierze (narazie tylko wklada je do buzi ale pokazuje mu ze moga tez rysowac).... jak mi sie cos jeszcze przypomni napisze. A jutro wybieramy sie do figloparku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAMA_TO_JA
Dokładnie jak potomek strasznego kocura - uwielbia wkladac i wyciagac cos z pudelka (klocki, pilki, szaliki, skarpetki... :) duzo sprzetania potem ale "swiety spokoj nie ma ceny" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria Maria*
moja cora duzo bawi sie sama, ma starsze rodzenstwo, bawi sie tez z nimi, ale zastanawiam sie, jak sie bawic, zeby rozwijac ja intelektualnie... szczerze mowiac, troche zapomnialam jak to bylo ze starszymi :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia roczniaczki
Moja coreczka uwielbia ksiazeczki- czytamy razem a potem ona sobie sama czyta i pokazuje co widzi na obrazkach nasladujac glosy zwiezat. ( glownie krowy i gesi. Uwielbia wywalac wszystkie zabwki z kufra i wkladac je z powrotem. Duzo spacerujemy i opowiada mi co widzi dookola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAMA_TO_JA
Roczna dziewczynka opowiada? Moj syn potrafi jedynie: "daj" i "nie".. jak bardzo chce żeby go wziasc na ręce to mu sie wyrwie "mama" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acadalfffo
pewnie opowiaa ale po swojemy;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAMA_TO_JA
Jedno jest pewne w naszym przypadku: zabawa na dłużej - tylko z mamą albo tatą na podłodze - wtedy zabawki są interesujące i można się nimi trochę zająć. Ale sam? Co najwyzej 5 minut i zwykle polega na rozwalaniu czegos, rozrzucaniu, wyciąganiu. Dlatego jak przez minutę jest cisza to istnieje uzasadnione podejrzenie ze robi cos niedozwolonego, niebezpiecznego lub niehigienicznego (ulubione: wyciaganie ziemi z kwiatkow, wyrzucanie ciuchow z szafy, wyciaganie prania z pralki, wkładanie rąk do toalety,wchodzenie do brodzika, szperanie w koszu na smieci, majstrowanie przy sprzecie grającym itd... ) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×