Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Malinowy sorbet

Jakich żeli pod prysznic używacie? Które polecacie?

Polecane posty

Słyszałam,że nie prawdą jest, że żele pod prysznic poprwiają wygląd skóry (np. Dove), że poprawiaja nastroj, itp. Jakich firm uzywacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam teraz jakiegoś żelu pod prysznic z Ives Rocher, na bazie zielonych oliwek. W sumie jest całkiem spoko, dobrze nawilża skórę, a opakowanie ma konkretnych rozmiarów, więc pewnie starczy na długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak kto woli dowoli
ja mam żel z biedronki ;) całkiem fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazwyczaj Dove go fresh ale lubie tez jeden z Avonu smooth truskawka z serii naturals chyba pieknie pachnie i ma fajna krmowa konsystencje. A co do tego nowego dove invisible to calkiem przyjeny ale zeby moja skora przez ten czas jakos gwaltownie sie polepszyla nie zauwazylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajkiu00,1
Z całego serca polecam MYDŁA POD PRYSZNIC z ZIAJI.Najlepsze te z oliek,sopot spa i kozie mleko czy coś tam.Przerabialam tysiąc innych i te są naprawde rewelka .Oliwkoweodżywia super! Niedrogie ok 7 zł za 500ml,gęste ,ładnie pachną.Innych nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie świetny jest
żel pod prysznic Biały jeleń z melekim kozim (ale zwierzyniec :D) skóra jest gładka i nawilzona, nawet nie potrzebuję się balsamować po każdym prysznicu, co wczesneij było oczywistością ładnie pachnie, dobrze się pieni, niedrogi, same plusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkarrusia
zawsze uzywałam palmolive ostatni łaznia turecka bardzo ładnie pachnacy, ale jakis czas temu kupiłam luksja ale nie pamietam jaki zapach i jest swietny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oski18
Super pachnie żel pod prysznic z serii aromaterapia lawenda. Bajer :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurkuma2o
czy w rosmanie dostane tego bialego jelenia? w jkaiej jest cenie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ostatnio mam obsesje na żel "fitti- afrodyzjak" Mmm.. tak zarąbiście pachnie że szok. i zapach utrzymuje się po kąpieli. jest tani, korzystny - gęsty, a zapach mnie uspokaja :). jedyny minus : widzialam go tylko w inter marche, nigdzie indziej nie moge go dostac :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja............................
bardzo dobre żele pod prysznic są produkowane dla sieci Rossmann :) z napisem Welness&Beauty czy jakoś tak :) szczególnie polecam z figą i różą :) cudny zapach i skóra miekka... Lubię też żele pod prysznic Palmolive czy Dove :) ale ten z Rossmanna jest tańszy i moim zdaniem lepszy :) moja siostra chwali sobie natomiast żele Ziai - kozie mleko, masło kakaowe itd. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwale sobie tez produkty Ziaji - zele, kremy, maseczki. tanie a dobre ;). mam duzo kosmetykow z tej serii. preferuje tez avon, ale niektore produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhhhhhhhhgggggggg
kupuje z ziaji 500ml maslo kakaowe, oliwkowe, pomaranczowe, pierwsze i ostatnie sa kremowe a inne rzadsze przezroczyste z dove sa bardzo fajne i przywozilam z niemiec zele palmolive, cudownie pachna ale w polsce ze wzgledow ekonomicznych i ze zelu uzywa cala rodzina kupuje tansze czyli ziaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firanka220
Stosuję aktualnie energizujący żel pod prysznic firmy Sanoflore - w zasadzie jestem zadowolona :) Jest to biokosmetyk, 100% składników żelu jest pochodzenia naturalnego, więc mam pewność, ze nie niszczę sobie skóry. Zapach ma faktycznie energizujący - pachnie cytrusami - mnie ten zapach nieszczególnie odpowiada, ale na szczęście nie utrzymuje się na skórze po myciu ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lasost4
Żel pod prysznic len od eva natura. Bardzo fajnie nawilża i ładnie pachnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roznych teraz mam arko jakis owocowy marakuja czy cos dziwnego lubie tez z ziaji maslo kakaowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio kupiłam w Tesco żel Wake cytrynowy, super zapach bardzo fajny, skora też spoko, nawilżona. Teraz mam ochote kupic zapach z tej serii czekolado-mietowy bodajze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komixa
ja lubię żele od Bath & Body :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa.K___
ja ostatnio używam tylko białego jelenia, a dla poprawienia wyglądu skóry już po tym jak się dokładnie wyszoruję nalewam na dłoń trzy / cztery krople olejku rycynowego, mieszam go dokładnie z odrobiną wody i smaruję nim całe ciało. Dzieki temu mam idealną pielęgnację i zero problemów z wyborem żelu pod prysznic, bo wybieram jak najprostszy :-) http://powiekszanieust.net.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palmolive oliwkowy
nawilza i pachnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssasha0
Ja lubię zapachowe, o bardzo intensywnych zapachach np z Avonu ale lubię eksperymentować i często zmieniam firmy oraz zapachy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komixa
tylko, że mydło w kostce nawet szary jeleń ma inne ph niż nasza skóra i się średnio nadaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegra_1604
żel pod prysznic, olejek mydło czy cokolwiek powinno mieć takie same ph jak nasza skóra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssasha0
ja jestem wierna żela pod prysznic nawet mydło do rąk stosuje w płynie, nie lubie tych w kostce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carlica
Zdecydowanie zele pod prysznic, nie mydlo w kostce. Ja polecma dla problematycznej skory leki z apteki typu emolium, a dla tych ze zdrowsza skora serie zapachowe, jak bath&body, swietnie relaksuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×